zonguldak buluşması

buluşma zonguldak ın neresinde olursa gelebilirsiniz?

• merkezde

Oylar: 0 0.0%
  • ereğli de

• zonguldak ın bir ilçesinde(devrek,çaycuma,alaplı vs)

• Toplam oy veren
    255
arkadaşlar rock müzik-genel bölümünde bulunan zonguldakla ilgili yazdığım konuda herkes aynı şeyi söylüyor

buluşalım!

ama nedense iş buluşmaya geldiğinde kimseden ses seda çıkmıyor.ben de buna bir çözüm üretmek amacıyla bu konuyu açtım.buluşmak isteyenler fikirlerini bildirsin.biz de buna göre birşeyler yapalım artık.herkese şimdiden çok çok teşekkürler.buluşup tanışmak ümidiyle...

PS:bu arada lütfen anketi cevaplandırın.hangi şık daha fazla gelirse orda buluşuruz

bende buluşmak istiyorum bi yerde buluşalım ama bu iş bayağı bir zor herkesin kendi işi gücü var ama ben gelirim büyük ihtimal haydi zonguldak eller havaya are u redi ii ii

• Konu Sahibi Konu Sahibi
salak demiş ki:
bende buluşmak istiyorum bi yerde buluşalım ama bu iş bayağı bir zor herkesin kendi işi gücü var ama ben gelirim büyük ihtimal haydi zonguldak eller havaya are u redi ii ii
haklısın ben de katılım bekliyorum ama gelen giden yok ama bi iki kişi de olsa gerçekleştiricez bu işi herkes rahat etsin...

truth devil fos çıktı olm bu iş kimsenin uğradığı yok baksana bizde zonguldakta buluşcaz kaynaşcaz yok rock yok metal bi bok olmaz olm burda
burda sadece dediğim gibi haydi zonguldak eller havaya ar yuu redii ii ii olur başka da bi b.k olmaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
abi haklısın herhalde milletin işine gelmiyo herhalde:(
ama olsun ben yılmıcam ayarlıcam bu işi 3 kişi 5 kişi farketmez boşver böylece milletin ne olduğu anlaşılır fena mı???

hevesinizi kursağınızda bırakmak istemiyorum ama bence boşuna uğraşıyosunuz.sanmıyorum rockla ilgilenen olduğunu olsa bile buluşmaya geleceklerini.karabük buluşması yapalım ;)

valla bu gidişte öyle olcak gibi gözüküyo.ama karabük e gelip napcaz en fazla bir yada iki kez görüşebilcez.baksana burda o kadar zonguldak tan adam var ama kimsede tık yok!

Selam arkadaşlar..
temmuz da yapılacak olan sevgi barış dostluk festivalinde buluşma öneriyorum.. iyi bir fırsat olur... ona göre bi yer belirleriz bulusmak için su an zaten sehir dısınsayım anca o zamana ereğlideyim... cvp bekliyorum..
mail:[email protected]
[email protected]

ben 4 gündür Zonguldak'taydım, Karaelmas Üniversiesi'nin misafirhanesinde kalıyordum. Daha yeni geldim ankara'ya. :( Heykel sayım projesi kapsamında tüm Zonguldak'ı gezdim bilseydim sizlerin olduğunuzu mutlaka görüşelim derdim :( Belki karşılaşmışızdır bile bilmiyorum ama bence Zonguldak buluşması için en iyi mekan kesinlikle Ereğli olmalıdır. ;)

Keşke haberleşebilseydik ya. Festivalde valinin özel konuğuyduk :D En kısa zamanda sadece gezmek için geleceğim Zonguldak'a, Ereğli'ye. O arada yapalım bir şeyler ;) Takip edin başlığı bırakmayın sakın ;)

Bu arada da Ortaköy harika bir yer, kıymetini bilin ;)

Ereğli uygun gibi ama en son geldiğimde burada kıro oranının %500 arttığını görmek üzdü beni... :LOL: Bu hafta festival var,gene eller havaya takılırız gibi...Hadise geliyor,var mı ötesi???Hoş,ben Gülşen'i istiyordum. :LOL:

Her zaman derim Zonguldak'ta metalci oranı çok düşük...Umarım kaliteli müzik dinleyenler artar...Da bakıyorum,biraz zor...Herkesi bir arabesk,pop ve
hiphop hastalığı sarmış.

@anarchist:Ereğli'ye geleceksen,bu hafta sonu gel derim.Normalde çok sıkıcı bir yerdir ama bu haftasonu festival var.Festivalde müzik olarak pek tatmin olmasakta bazı aktiviteler ve arkadaş ortamı falan zevkli,zaten Ereğli'nin tek çekilir olduğu zamanlar Çilek Festivali oluyor.Ama tahmin edebileceğin gibi çok kalabalık oluyor,Yalı Caddesi mevkiilerinden şaşmamak ve olduğunca konser kitlesinde önlerde olmamak gerek.Hele Ereğli'nin son halini de göz önüne alırsak... :cry:

slmlar...ben zonguldak üni de okuyorum.. daha önce baronda gerçkleştirilen iki konseri ben düzenledim.... (hasan )
arkadaşlar martın ilk haftası yine istanbul,ankara ve eskişehirden olmak üzere gruplar yer alacak bu konserde de....

çevre il ve ilçelerden destek bekliyoruz.. detaylı bilgi yakında..

10 yada 11 martta

HERETIC SOUL ( istanbul - death metal )

DESECRATE ( istanbul - melodik death )

ve zkü gruplarınında yer alacagı konser ..detaylar çok yakında

bu konserde bulusucaz...

Geri