Özlem Tekin

son albumden bi kac parca dinledim. bu seferki gayet sIkI olmus. sonunda bize istedigimiz gibi bi ozlem tekin albumu verdi.

benayevsen demiş ki:
Özlem Tekin albüm yorgunluğunu motoruyla atıyor arkadaşlar.. Dün cadde de ışıklarda özlem tekini gördüm desem ışıklardan yanınca gaza basıp giderken dövmesinden tanıdım... albümü hala alıp dinlemedim :(

özlem turnede ama... 8O

10 Mayıs Salı / Konya Selçuk Üniversitesi

Dün dediğin 11i ise konya-istabul-bursa yapıp birde motora binip geziyorsa helal olsun :D

12 Mayıs Perşembe / Bursa Uludağ Üniversitesi

cyberjack demiş ki:
benayevsen demiş ki:
Özlem Tekin albüm yorgunluğunu motoruyla atıyor arkadaşlar.. Dün cadde de ışıklarda özlem tekini gördüm desem ışıklardan yanınca gaza basıp giderken dövmesinden tanıdım... albümü hala alıp dinlemedim :(

özlem turnede ama... 8O

10 Mayıs Salı / Konya Selçuk Üniversitesi

Dün dediğin 11i ise konya-istabul-bursa yapıp birde motora binip geziyorsa helal olsun :D

12 Mayıs Perşembe / Bursa Uludağ Üniversitesi

Konyadan uçakla istanbul a gelmiştir evinde bir gece yatıp sonra bursaya gitmiştir belki :)

Ben bugün arkadaşımda dinledim. Özlem televizyonda "Çok sert bir albüm oldu tam istediğim gibi" falan dedi ama bana hiç de sert gelmedi. Neyse güzel olmuş güzel.

Albüm süper oolmuş en çok a]şık'ı dinliorum...Gece gündüz hemide..Ama cinayet te övülmeye değer dğrusu..Bunlar öne çıkan şarkılar bnm gözümde..Ama bütün olarak çok iyi bi albüm!!!

haftasonundan beri özlemin albümünü dinliyorum.çok başarılı olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz.albümde 'değmez','cinayet','dene' ve 'şık' parçaları öne çıkıyor.'gezegen x' isimli parça biraz gereksiz olmuş gibi geldi.

Ooze'da konser mi?!? Tövbeee!!Hadi özlem'in haberi yok mekanın ne kadar HAVADAR! oldugundan, ama konsere gidip eğlenmeyi umanların aklına şaşarım doğrusu..

30 ÜNİVERSİTEDEN 15.000 ÜNİVERSİTELİ CONVERSE UNIMAYFEST İÇİN İSTANBUL BOÐAZINDA BULUŞUYOR...
28 MAYIS 2005 Cumartesi; Kuruçeşme Festival Alanı

-KENAN DOÐULU
-HANDE YENER
-MFÖ
-ATHENA
-GÖKSEL
-VEGA
-GRİPİN
-ÖZLEM TEKİN
-TAKSİM-KADIKÖY KARŞILAŞMASI
Suitcase
Kung Fu