Özlem Tekin

bu kızı bn de acayip seviyorum en son harbiyedeki konserine gittim şahaneydi performansı müthişti değmez klibi sık olarak ekranlarda gözükmüyo bi kaç kez dream de gördüm o kadar 2.klip olursa büyük ihtimal gezegen x olur diye duydum

SeNeM demiş ki:
slm
ya nolur özlem tekinin klibini izleyen varsa söylesin
müzik kanalları arasında zap yapmaktan deliricem....ya da klip yok da ben mi yanlış duydum .bilen biri varsa beni bilgilendirebilir mi...?
ayrıca özlem tekin in antalya akdeniz üniversitesindeki konseri süperdi....
şahsen en önden güzel güzel seyrettim...
ayrıca sesim kısıldı:............:)
hadi görüşürüz:)
ben ne zaman müzik kanalları arasında gezinsem "powertürk"te hep özlem tekin'in klibine rastlıyorum.sabitle oraya,günde 20-30 kez bu klibi veriyorlar sanırım.. ;)
bu arada ben de ışın karaca'nın şovunu izledim biraz.yeni albümünü falan dinlemedim,o yüzden rock müzik adına şu anda durduğu yeri bilemicem ama şov içerisindeki konuşmalarından sempatik bi şahsiyet olduğu gibi bi izlenime kapıldım...

az evel atv de ışın karacanın şovunda izledim,hastasıyım bu kadının ya.tam bir taş.
10 9 8 7....1 0
biraz ramstein olmuş bence.ama albüm süper.aşk, manyak şarkı olmuş.

failure demiş ki:
rocker felan diil bu kadın ilk albumunu baya bı hevesle dınlemıstım o zamanlar nimetten sayılıodu ama sonradan kendini cok pis bozdu rock haricinde her tur muziği yaptıgını iddia ediorum ve bu msjı yazmama sebep olan seyde zap esnasında ozlem tekinin de oldugu ısın karaca sov a denk gelmem ve sinir olmam..

ayagında sivri burunlu sivri topuklu "kız sen cinayet sebebisin"die ısın karacayla gobek atıolar..

rock muzıgın ataga kalktıgı su gunlerde cogu ınsan tarafından turkrock ının neferi sayılabılecek bı hatunun bu duruma dusmesı cok yanlıs bence.. zaten bence nefer fln da dııl..

rocker kesımın sırtından gecınmeye calısan zavallılar toplulugunun en onde gıdenı cok yazık..
dün geceki hallerinden sonra bende aynı düşüncedeyim uyduruk popçuları aratmadı valla giysileri olsun davranışları olsun rock böyle bi tırmanıştyken o niye böyle yapıyo anlamadım yane yada herşey populer kültür için diyo

E dedik ya Özlem populist diye. Bi rock şarkıcısı popülist olur mu olmaz mı olursa ne olur, nerede durur onu tartışmak lazım. Özlem bacakarasını göstermesini iyi bilir ve bunu ben popülistlik diye algılamam açıkçası. Anlayana...

İzlemedim gerçi programı bu arada...

ışın karacanın programda son 5 senedir bildiğimiz tanıdığımız özlem vardı

çoğunun anlayamadığı ama diline dolandırdığı popüler kültürün aslında ne kadar komik ve alay edilesi bir şey olduğunu atv gibi bir kanalda kendi tarzıyla alay ederek herkese gösterdi

zagaya çıkıp "cool" takılmanın ağır abi havalarının hoşa gittiği bir ortamda herkesin yeni artan ve kendini "rocker" sanan topluluğa albüm satmaya çalıştığı bir dönemde bile o kendisine göre doğru olduğuna inandığı yolda devam ediyor

cinayet albümün en kötü parçası bence.. ona takılmayın diğer şarkıları mutlaka dinleyin..

Yukarıdaki iki yorumu okuyunca midem bbulandı sabah sabah. Zaten bulanmaya meğilliydi ya neyse. Ya arkadaşlar burada Ozün popülistliğini mi politik tavrını mı, yaptığı müzği, müzikal çizgisini mi tartışıyoruz yoksa vücudunu mu? Lütfen biraz daha eğri oturup düzgün yazalım :D

cyberjack in dediği gibi o sizi çok iyi tiye almayı da bilebilir bence.

ışın karaca nın programını bende izledim gerçekten özlem tekin yine süperdi.........
ama progarm geç saatte olmasına rağmen çok kısaydı.....
neyse buna da şükür.....
zaten özlem i az sayıda programda görebiliyoruz..
ki daha klibi hala izleyemedim......
özlem tekin süper ya.......
hadi görüşürüz.....
(daha fazla konser istiyoruz..........)
birde kasetin b bölümünün son 2 şarkısı hiç olmamış..........
eeeeeeee........hiçbiri:)

Caledion demiş ki:
Yukarıdaki iki yorumu okuyunca midem bbulandı sabah sabah. Zaten bulanmaya meğilliydi ya neyse. Ya arkadaşlar burada Ozün popülistliğini mi politik tavrını mı, yaptığı müzği, müzikal çizgisini mi tartışıyoruz yoksa vücudunu mu? Lütfen biraz daha eğri oturup düzgün yazalım :D

cyberjack in dediği gibi o sizi çok iyi tiye almayı da bilebilir bence.

özlem tekin i tartışıyoruz ve seviyoruz,onu böyle seviyoruz,farklı tarzlarda dolaşmasını seviyoruz ,insanın rock ruhu taşıdığını göstetmesi için giyimine ya da dansına bir kalıp getirmek zorunda olmadığını biliyoruz,özlem tekin in hiç kasmadan kafasına göre takılan bir hatun olmasını seviyoruz.

eğri oturup doğru konuşalım,ister popülist ister başka,özlem tekin kimseyi takmıyor,istediği gibi müzik yapıyor,takılıyor.bırakın artık bunları.

Sesi çok güzel ama "saat 12'den sonra biz neler izliyoruz.Açarım canım ne olacak..."demesini garipsedim.Pek Tv'ye çıkmaması (yani diziler dışında) daha farklı düşünmeme sebep olmuştu.Ama çıktı mı da çıkıyor yani.Bir de kilo mu almış ne.

Değmez şarkısını ben de çok beğendim Fakat dream tv de bir kere mi ne gördüm Bir daha da izlemek hiç nasip olmadı Çok gaz bir klip adamlar süper, kostümler süper Dar bir mekanda bu kadar mı güzel klip olur Çok başarılı…

Haberler:

Özlem 2.klibini Cinayet'e çekti.Bugün Cine5'te çıktığı bi programda tamamen canlı performanstan oluşan klipten görüntülerle yer alan Özlem yeni klibinide sevenleriyle buluşturdu. Acaip dinamik ve eğllenceli gözüküyor klip.

Umarız ilk klip gibi şanssız olmaz ve sıkça izleme şansımız olur.

Arkadaşlar süper bir haber daha. Özlem Tekin 16. Most Açıkhava Konserlerinin ardından Türkiye'de konser turnesi yapacağını söyledi. Ozz grubuyla birlikte çıkacağı turne tarihleri ve yerleri daha sonra açıklanacaktır.

Kaynak: Sabah Gazetesi

Devamı gelcek...

cyberjack
valla sen olmazsan hiçbir şey öğrenemeyeceğiz...
çok teşekkürler
bu arada türkiye turnesi tarihlerini öğrenirsen onları da buraya yazabilir misin???
görüşürüz.:)

Geri