Özlem Tekin

bugünkü alaçatı konseri için belirtilen 22:00 saati kapıların açılış saati,23:45 ise konser başlangıcı..

fesupanallah adlı dizinin yayın tarihi de hemen hemen kesinleşti.."jaguar yasemin"-özlem tekin eylülün ilk haftası atv ekranında olacak..

Mekandan kaynaklanan bir sorun Özlem sanırım bazı şeyleri eksik bulmuş... Bu arada konserin ertelendiğine dair kesin bir şey yok... Ama konser olacaktır büyük ihtimal...

bugün izledim rock'n coke performansını.şahsen pek hoşuma gitmedi.tek başına daha iyi olurdu.o kadının biraz daha delirmesi gerekiyo sahnede.bence yeni grubu onu biraz kısıtlıyor.birde yeni bir dizide oynayacakmış.keşke albüm yapsa onun yerine.bu aralar bişey üretemiyor herhalde.daha doğrusu uzun zamandır...keşke yeni şarkılar yapsa..

ben de iledim rock'n coke performansını bence guzeldi. kemanların da kendisine eşlik etmesi farklı bi hava katmıstı. davulda da nedim ruacan vardı, dikkatimi cekti. dizide oynamasına ben de karsıyım ama sonucta onun kararı saygı duymak gerekir.

duu_rock demiş ki:
bugün izledim rock'n coke performansını.şahsen pek hoşuma gitmedi.tek başına daha iyi olurdu.o kadının biraz daha delirmesi gerekiyo sahnede.bence yeni grubu onu biraz kısıtlıyor.birde yeni bir dizide oynayacakmış.keşke albüm yapsa onun yerine.bu aralar bişey üretemiyor herhalde.daha doğrusu uzun zamandır...keşke yeni şarkılar yapsa..

8O Ozz projesi bitti mi?

Özlem Tekin yine on numaraydı... Konser harika geçti... Ses sistemi bozuktu başlarda sonra düzeldi... bir kere bile detone olmadı... Şarkılar aynı kasetteki gibi akıp gitti... Pürüzsüz... Kemanlar çok güzeldi artı bir gitar daha olup çift gitara çıksa daha iyi olur diye düşünüyorum...

f6zlemtakin4490bbla5.jpg

d6zlemtekin5555bbtp7.jpg

Rockn Coke performansı ne iyiydi ne de kötü. Sadece ozz olayını devam ettirseydi çok daha iyi olurdu. Birşeyler eksikti amatörce duruyordu.

Artık çok fazla şey beklemek yanlış olur Özlem Tekin'den. Ben umudumu kaybettim.

Geri