Özlem Tekin

sanırım hayatımda özlem tekin kadar değişkenine rastlamamıştım..bi sene önce trt de bir programda albüm seçimi yaparken eminemi göklere çıkarmıştı..bi sene sonra baktığınızda çıkardığı albümün en sert albümü olduğunu hürriyet gazatesindeki bir ropörtajında sarf etmiş..turk rock ı açısında değerlendirecek olursak kaliteli işler yapmaya çalışan özünde heavy metalle büyümüş bi abladan alaturka ve rock sentezi hadi abartalım rap sentezi olmadı olmadı..sanırım bu albümü almak için en az özlem tekin kadar değişken olmak gerekir..bu saatten sonra özünü hatırlasada kaybettikleri çok diyebilirim..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

hıı

şimdi ozz den ne bekliyosunuz ki bşak kılıktan kılığa giriyor sabit bir tarzı yok güsel işte sıkılmayız hep yeni hep yeni imajlar ve şarkılar daha güsel olur beklenilenden daha farkı ozz u bu yüzden seviyuoruz işte..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

cdlerimi aldıgım dükkandaki eleman yarın geleceğini müjdeledi. sert olup olmadıgını bilmiyorum!

bende uykuya yenık dusenlerdenım zagada ancak 2 sarkısını dınleyebıldım..degısık..2.sarkıdamı ne..bole slowdu detonemı ne oldu ya bı toplayamadı sesını..ama ben sana asık oldum sanırım sarkının adı cok begendım..sesı superdı..bıde bı tarz tutursa artık..saygıya deger bı sahsıyet oldugu kesın..

SOUNDWAVE ÜNİVERSİTE TURU İLE GENÇLER KAMPUSLARDA PAMELA, ÖZLEM TEKİN, KARGO VE CEM KÖKSAL'LA EÐLENECEK

12 üniversitenin bahar şenlikleri kapsamında düzenlenecek Soundwave Üniversite Turu ile gençler kampuslarda Pamela, Özlem Tekin, Kargo ve Cem Köksal'la eğlenecek

Öğrencilerin heyecanla beklediği üniversite şenlikleri mayıs ayıyla birlikte başlıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerindeki üniversitelerde düzenlenen şenliklerde pek çok ünlü şarkıcı ve grup, öğrencilerle kampuslarda buluşuyor.

Öğrencilere tüm yılın stresini unutturacak ve finaller öncesi moral depolatacak etkinliklerden biri de Coca-Cola İçecek'in düzenlediği Soundwave Üniversite Turu.

Bu organizasyonla 2-27 Mayıs tarihleri arasında 12 üniversitenin bahar şenlikleri kapsamında ücretsiz rock konserleri verilecek. Gençler baharı Pamela, Özlem Tekin, Kargo ve Cem Köksal'la birlikte kampuslarında karşılayacak. Konserlerden önce yapılan gündüz aktivitelerinde kasa tırmanma, Japon kale futbol gibi oyunlar oynanacak. Animatör gösterileri ve karaoke yarışmaları gerçekleştirilecek. Konserler ise saat 18.00'de DJ MikaDo'nun performansınının ardından başlayacak.

"100 binin üzerinde katılımcı bekliyoruz"
Coca-Cola İçecek Pazarlama Müdürü Çiçekten Becel "Soundwave Üniversite Turu'na katılan sanatçıları öğrencilerden gelen taleplere göre belirledik. Üniversiteliler en çok rock sanatçılarına meraklı. Bu isimler onların şenliklerde en çok görmek istedikleri sanatçılar arasından seçildi. Mayıs sonuna kadar sürecek etkinliğe 100 binin üzerinde katılımcı bekliyoruz. Çünkü konserler üniversite öğrencilerinin yanı sıra o şehirde yaşayan herkese açık" diyor.

Festival programında Trabzon da var Erzurum da

2 Mayıs Pazartesi / Antalya Akdeniz Üniversitesi

4 Mayıs Çarşamba / Ankara Bilkent Üniversitesi

5 Mayıs Perşembe / Eskişehir Anadolu Üniversitesi

7 Mayıs Cumartesi / Kayseri Erciyes Üniversitesi

10 Mayıs Salı / Konya Selçuk Üniversitesi

12 Mayıs Perşembe / Bursa Uludağ Üniversitesi

13 Mayıs Cuma / Balıkesir Üniversitesi

16 Mayıs Pazartesi / Edirne Trakya Üniversitesi

18 Mayıs Çarşamba / Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi

19 Mayıs Perşembe / Erzurum Atatürk Üniversitesi

21 Mayıs Cumartesi / Malatya İnönü Üniversitesi