Özlem Tekin

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Kaset dünden beri piyasada .ben bi hafta uğraştan sonra nihayet buldum kaseti.Süper bi kaset,sert,çarpıcı,ilginç.Herkese tavsiye ederim.Kesin alın :D

evet kaset süper olmuş.. farkını gene ortaya koymuş bu albümle.. aaa şık oLdum şarkısı çok güzel hepsi çok güzel aslında özlem süperr....

dün akşam kayserideydi sonunda doğru yolu bulmuş kendisi söyledi bunu doğru yolu buldum arkamdan gelin dedi harbiden baya sert olmuş konserde baya bi kasıyo vokali filan brutal yapıyodu

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

izmite özlem tekin hiç gelmedi hatırladığıma göre şimdilerde bi metal gruplarının konseri var yaşımız tutmuyor :LOL: veya konserler üniversitelerde oluyor gidemiyoruz tanıdığımız yok diye ama şu izmiti bi görseler diyorum eğer özlem buraya gelecekse ben dünden giderim ama bi gelse ahh ahh

Özlem Tekin albüm yorgunluğunu motoruyla atıyor arkadaşlar.. Dün cadde de ışıklarda özlem tekini gördüm desem ışıklardan yanınca gaza basıp giderken dövmesinden tanıdım... albümü hala alıp dinlemedim :(

Geri