Özlem Tekin

özlemin ilk albümlerini daha ii buluorum ben sonlarda iiice kaydı gibime gelio.herneyse bu hatunun canlı performansını severim ama en son izlediğim yorumsuzda bring me to life ve faithfulness (yanlış yazmış olabilirim) bence katledildi.kesinlikle sesine gitmio bunları söylememeli özelliklede bring. kimbilir belkide bu parçayı şebo da dinledikten sonra özlemde çok kulak tırmaladı

gördüm bir de bi dizide oynamaya başlamış hatun...bozdu kendini dediklerinde acaba diyordum kendi kendime ama artık onu bile demiyordum...müzik olarak tarz dışına kaymasının yanında bu işede el atmış olması üzdü beni...soğuttu...zaten bi dolu artist var ülkemizde....yinede denesein bakalım ne yapabilecek di mii?kendisine başarılar dilerim...

Kendisini çok tanımam, ama garip şekilde onunla çalmayı çok istiyorum..Çok eğlenceli biri gibi görünüyo..Ayrıca beni tahrik ediyo..

Bu arada "aşk herşeyi affeder mi" adlı parçasının düzenlemesine bi bakın. Acid jazz gibi yapmışlar..hi-hat ve armoniler öldürdü beni..Özellikle pedal basslar.. Ahhh..dur lan çalıim bi hemen..Bak şu akora bak..ahhhh..Bi de şu....offf...

yok ya bu karının muzikleri o kadrda güzel değil ztren fazla şarkısı falanda yok her albümünde dinlemeye değer sadece bir şarkı bulabiliyorum sesi güzel ama sölediği şarkılar o güzel seside sönük bi hale getiriyor bence söz yazarlarını yada kimden alıyosa o sözleri umarım para falan vermiyodur çünkü beş para etmez, kovsun onları bi deha söz falan almasın onlardan

yorum yapmadan önce ağzını düzeltte gel.karı filan ne bu yaa.sokak ağzı yapmayın yahu...sence iyi değiil diye öyle söylemenmi gerekir.sevenleri var burda.allah allah... :evil:

adoekin demiş ki:
yorum yapmadan önce ağzını düzeltte gel.karı filan ne bu yaa.sokak ağzı yapmayın yahu...sence iyi değiil diye öyle söylemenmi gerekir.sevenleri var burda.allah allah... :evil:

sokak ağzı kısmına bende katılıyorum. bu kadar çamur atmaya meyilli bir millet olamaz herhalde?

auxerre13 demiş ki:
yok ya bu karının muzikleri o kadrda güzel değil ztren fazla şarkısı falanda yok her albümünde dinlemeye değer sadece bir şarkı bulabiliyorum sesi güzel ama sölediği şarkılar o güzel seside sönük bi hale getiriyor bence söz yazarlarını yada kimden alıyosa o sözleri umarım para falan vermiyodur çünkü beş para etmez, kovsun onları bi deha söz falan almasın onlardan

dediklerinde haklılık payı yok değil ama daha düzgün söylemelisin bence de...

ya arklar ne olursa olsun Türkiye'de onun gibi yok zaten bayan rock kaç kişi war ki?!!
Türkçe ii bişiler çıkmıyo falan diosunuzda ee böle ii şeyler yapanlara bile laf atasanız nası ii bişiler çıksın ki?!!
kız güzel, sesi güzel, parçaları güzel(zaten kendi yapıyo..) ee daha ne olsun :p

auxerre13 demiş ki:

Hişşş alüü.Çakarım ağzının ortasına haaa....

:D (Şaka yapıyom lan artizzz...Ama tavrın gıcık olmuş cidden..)

Özlem tekin in Neredesin firuze filminde söylediği şarkı özellikle tulum melodisi çok hoşuma gitti.
Bu parçanın tarzını çok sevdim.Çünki gerçek karadeniz ezgileri barındırıyor ve bu tarz karadeniz müziği konusunda çok cahilim.(yanlız İsmail Türüt tarzını kasdetmiyorum)Bildiğiniz sanatçı albümü var mı?

kalıplara girmek istememesi ''kendini bozmak''olarak tanımlandı hep..bence keşke herkes onun gibi yapabilse de yeniliklerden korkmasa..üstelik canlı performansında da gayet başarılı...nedir bu insanlardaki kalıp takıntısı anlamıyorum..yaşasın özlem tekin :)

HEPINIZI BEKLERIZ

maydaysmall.JPG

Ben afişe hasta oldum..

Özlem Tekin'e gelince sesi olağanüstü değil ama listenizin olmazsa olmazlarına girebilecek parçaları var bence...

Ayrıca oyunculuktada başarılı buluyorum..

Yüreğimde öfken
Yüzümde gölgen
Gidiyorum dönmem
Bahar dan önce.......

Özlem Tekin nin en iyi albümü YoL:) yeni albüm çok yakında çıkıcak duyrulur:)

Geri