Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
Biz Ankaralı Yeni bir grubuz. Grubumuz 4 Temmuz 2005 tarihinde kurulmuş olup tarzımız alternatif rock, Hardcore dur...

Grup Üyeleri:

Orkun: Gitar/Vokal
Adilcan: Back Vokal/Gitar
Emrah: Bas gitar
Erman: Davul, Vurmalı çalgılar

ilk konserimize geçen pazar çıktık güzel geçtiğine inanıyorum.
bu cumartesi yine konserimiz var biziz rock bar da :taptim
GRUPLAR:

Deprem
Half Pipe
Fas-On
Lithıuım

GİRİŞ:5 YTL
BİRA:2.5 YTL

geçen pazar izledim fena değildi yeni olmanıza rağmen güzeldi yalnız gruba bir gitar daha alın vokal daha rahat söyler ve daha hızlı gelişirsiniz...

grup yeni olduğundan dolayı bizde 2. gitar sorunu yaşadık ctesi yine tek gitarım ancak bir sonraki konsere bu açığı kapatacağız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sağol eren umarım güzel şeyler yaparız daha yeniyiz ama güzel işler başaracağımıza inanıyoruz...

hadi bakalım kolay gelsin...

geçen konser sonrasında gelip tebrik ettiniz beni şaşırttınız, ben genelde alakasız olarak (kimse kimseyi sallamaz) düşünürdüm orda sahneye çıkan grupları. O açıdan taktir ettim sizi, şöle az biraz da dinledim dışardan mor ve ötesi falan sölüyordunuz sanırım. Bence biraz daha ilerlettikden sonra kurtulun o şarkılardan :)

tekrar kolay gelsin.

Ankara Biziz Rock Bar'da 16 Temmuz 2005 Cumartesi Rock Alive #30 , Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL.Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar:

Deprem
Half Pipe
Fas10
Lithiuım

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

maevar demiş ki:
hadi bakalım kolay gelsin...

geçen konser sonrasında gelip tebrik ettiniz beni şaşırttınız, ben genelde alakasız olarak (kimse kimseyi sallamaz) düşünürdüm orda sahneye çıkan grupları. O açıdan taktir ettim sizi, şöle az biraz da dinledim dışardan mor ve ötesi falan sölüyordunuz sanırım. Bence biraz daha ilerlettikden sonra kurtulun o şarkılardan :)

tekrar kolay gelsin.

emin ol nezaketten demedik çünkü hakettiniz güzel işler basaracagınıza inanıyorum.......
söyle söyliim bu grup 1 hafta önce kuruldu bu konser için vede hepimizin bildiği kolay sarkıları seçtık ama yeni repertuarla geliyoruz
bu cumarteside konser var bekleriz
:metal

ooffffffffffffffffffffff...............
süper bi konser di butun aksiliklerin bizi buldu ve olabilecek tüm terlikler oldu ve bende hiç yapmadığım seyi konsere sarhoş çıktım biraz dağittim ama yine de iiydi bir kaçmetronom kaçtı........neyse bi konseri daha atlatık galiba haftaya yine bizizdeyiz.......

BEKLİYORUZZZZZZ fas-on OLARAK

bencede cok iyi konserdi.
hepinzi yi iş çıkardınız.

erman, abi kafa iyi calmak daha iyi oluyor bence.
hiç bişeyi takmıyon.. yok metronom kaçtı.. yok atak kaçtı, yok zil devrildi :p ..
en güzeli abi..

ne diosunuz lan olan vokal e oluor yani bana :D neyse ilginç bi konserdi 6 zil kiralayıp sonra onları kullanamadığımız ilginç deneyimlerle dolu bi konserdi herkese geçmiş olsun diğer gruplarada tabi..

adilcan bence hem gitar hem vokal işini biraz kıvırıyor güzel de ama bence gruba gitar lazım arkadaşlar adil daha rahat söyler bu bir....
2. si ise davulcunuzun güzel bir metronom çalışması gerek mor ve ötesinde bir güzel metronom kaybetti olmadı ama zamanla kapatır açığını dediklerimi yapın güzel olur sonrası.... hadi başarılar....

saol
onerilerin için ama söyle b,işey var olan tersliklerden sonra sinirim bozuldu vede 6 tane bira içtim o kafayla nasıl çaldım bende hatırlamıyorum ve de zaten evde paso metronom çalısıyorumsektirme paradidle

haklısın ztn henüz gitarist bulamadık bir aday var oda şuan şehir dışında ilgin için tşk ediyorum can ctesi gününü ne sensor ne ben anlatiim 6 tane zil kiraladık sonra saatler uyuşmadı gitti ziller vs. moraller bozuldu erman içmiş neyse genede tahminimden iyi geçti emeği geçen herkese teşekkürler

kızmayında sahaneye içip çıkmak bence hem seyirciye hemde yaptığınız işe saygısızlık olur. tabi bu işi sadece hobi olarak düşünüyorsanız, ben çıkıyorum sahneye eğleniyorum diyorsanız söylenecek bir şey yok. eğer ciddiyseniz yaptığınız işte ipi baştan sıkı tutun bence. tabi beni hiç sallamayada bilirisniz ben sadece tavsiyede bulunuyorum.

başarılar.

Ellerinize sağlık.Geçen konser daha iyiydiniz gibi ama bu da iyiydi.Bir de 2. gitar geldimi çok güzel olacak...Görüşmek üzere...

anarki87 demiş ki:
saol
onerilerin için ama söyle b,işey var olan tersliklerden sonra sinirim bozuldu vede 6 tane bira içtim o kafayla nasıl çaldım bende hatırlamıyorum ve de zaten evde paso metronom çalısıyorumsektirme paradidle
biz bu içerek konsere çıkma hatasını daha önce yaptık 2 grup öncesinden di o zamanlar ve gerçekten performansı etkiliyor arkadaşlar yapmayalım konsere çık güzel çal sonra in deli gibi iç karışan yok sizlere yada sahnede 1 2 bira iç b...k unu çıkartma... :D

bundan sonra biraz daha dikkatli olun bence arkadaşlar destekler bizden sonsuz 2.gitar gelirse daha da iyi olur tahminimce başarılar...

arkadaşlar hepinize çok tesekkur ederiz.Biz bu grubu kuraraken bu kadar güzel olacagını ve iyi seyler yapacağımız aklımıza gelmemiş ti çunki bu grup bizizde ki bi konser içişn geçici kurulmuştu.Ama ben inanıyorum guzel şeyler yapıyoruz ve de izleyenlerin aklında kalıyo iyi, kotu tum eleştirileriniz için çok tesekkurler ve bu sahneye sarhoş çıkma konusunda haklısınız dikkate alıcam buyuk olasılıkla haftaya pazar yine bizizdeyiz beekleriz hepnızı ama herseye ragmen
DURMA YOKSA DÜŞERSİN........ :metal

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri