Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
yine şarkınızı dinledim,bu kadar kısa süreli bi grup için başarılı fakat vokal sana -1 veriyorum..tek düzelikten kurtulmalısın.

başarılar

Yoksa Fas-On sorumu da mı kavga mekanı oldu? Arkadaşlar; birçok değişiklik olacaktır. Hepimiz birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Kavga değil burda amaç birlik. Hadi çalışın.

Fason osiris ve ADİLCAN Boş zamanlarında yeni bir başlangıç yapar :p :p :p Şaka tabiiki. Üzüldüm yerine oturmaya başlamışken.Nese toparlanılır. Sevgiler canlarım.

Yeni bir başlangıç güzel oluyor temelleri sağlam olarak tabi eheh

Artık aceleci davranmayacağız herşeyin tamamen oturtup o şekilde karşınızda olacağız. Özellikle yazın güzel şeyler olacak işalla...

Can senin sahne performansın yeter saol :D

yine cover'ınızı dinledim kayıtta iyi birkayıt degil ancak ne gitar tonu ne de vokal ortada begenilecek birşey yoktu bence daha kayıt işlerinize girmeye çoookk var bu kadar aceleci olmayın arkdaslar ama vokal degistirme isi gerçekten çok mantıklı olmuş o şekilde çok zor yürürdü çünkü gitarların tonları ne kadar olsada iyi çalınmışlar...bascı çok geri planda kalmış bir kurban coverında hiç hele hiç olmaması gerekir...davulcu da iyi gibi ara sıra dozutmuş ancak o akdar kulak tırmalamıyor daha iyi bir kayıt ve daha iyi gitar tonları ve de daha iyi bir vokalle güzel olabilir...

my__kantale demiş ki:
yine cover'ınızı dinledim kayıtta iyi birkayıt degil ancak ne gitar tonu ne de vokal ortada begenilecek birşey yoktu bence daha kayıt işlerinize girmeye çoookk var bu kadar aceleci olmayın arkdaslar ama vokal degistirme isi gerçekten çok mantıklı olmuş o şekilde çok zor yürürdü çünkü gitarların tonları ne kadar olsada iyi çalınmışlar...bascı çok geri planda kalmış bir kurban coverında hiç hele hiç olmaması gerekir...davulcu da iyi gibi ara sıra dozutmuş ancak o akdar kulak tırmalamıyor daha iyi bir kayıt ve daha iyi gitar tonları ve de daha iyi bir vokalle güzel olabilir...
Dinleyip yorumladığın için teşekkür ederim. Gitar tonları hakkında haklısın çünkü o zmn zoom 707II kullanıyordum tonlarıda çok yapmacık çıkıyordu... onun dışında bütün ısrarlarımıza rağmen bas gitarın sesi düşük kaydedilmiş hücum olduğu için daha sonradan yükseltme şansımız olmadı. Tabi bu kayıt ağustos 2005te yapılmıştı yeni kayıt yapma zamanı geldi geçti bile... ilgilenenler için teşekkürler

Bu arada andaç Rock! işine çok sevindim kesinlikle her türlü şekilde yanınızdayız. Açılış konserindede yer almak isteriz... Görüşmek üzere...

aumarım ii bir vokal ve bascı bulablirsiniz biris altyapının temeli digeri de grubun görünen ilk etapta ki herşeyi siz ne kadar ii çalırsanız calın kötü bir vokal her şeyinizi bitrebilr o uyüzden lütfen bu sefer daha secici ve dikkatli davranın bu konuda gibi bir nacizane görüşümü de bildireyim...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri