MFÖ

bunun bende farkındayım ama piyasada son albumden öncesini bulsam takla atacağım
bir tek imç kaldı çoğu müzik markete sipariş verdim cevap aynı bu olay sadece bu grup için geçerli değil ayrıca

The Best of u piyasada bulabilirsin.Agannaga ve MVAB yeniden basıldı.Ararsan belki bulursun.Collection ve single da bulunur.Bulamayacağın ilk 4 albüm ayrıca Geldiler ve Dönmem Yolumdan.Bunlarıda kaset olarak temin edebilirsin birilerinin elinde varsa yada 2. el olarak.

elinde olanlar var onlarda satmayı tercih etmiyorlar kişilerin durumunu anlıyorum neden satmadıklarını
ya arşivden vaz geçicem yada bilmiyorum

dün konserleri vardı İzmir'de aşırı kalabalıktı ama değdi ilk kez canlı performanslarını izleme fırsatım oldu, çok keyifli bir performans sergilediler,sahne enerjileri müthişti,bu adamlar hiç eskimez mi ya...Mazhar Alanson,yandım yandım derken insan olduğunu hatırlıyosun,Özkan Uğur olduramamışken zaten konser boyunca hakim olan dinamizm tavan yapıyor,Fuat Güner'se tüm o mükemmel şarkıların birçoğunun bestecisi,söz yazarı olunca her şarkıda var,sarı lalerdede hepsi birden devleşiyo ve hangisini izleyeceğini şaşırıyorsun,canlı canlı duymayı istediğim nice klasiklerini söylemediler ama çok eğlenceliydi sanırım onlar grup olmayı da tek olmayı da layıkıyla başarabilmiş Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi grubu

MFÖ Türkiye'nin en kaliteli gruplarından.Yazdıkları şarkılar şaheser niteliğinde,sahne performansları çok eğlenceli.Arada bir giderim konserlerine.Ama rahmetli Yavuz Çetin'de yer alabilseydi konserlerde gitarıyla tek konserlerini bile kaçırmazdım :(

merhaba mfö ben samsundan ertan lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

Geri