MFÖ

17 nisanda park ormandaydılar.. gerçi ben bi yandan çalışıp bi yandan dinlerken heder oldum ama.. kesinlikle işimi eğlenceli yapanlar onlardı hele ki ilk iş günümde :) şanslıyım ben biliyorum :)
ele güne karşı'nın özel bi şarkı olduğunu düşünüyordum bi de canlı canlı dinleyince kesinlikle emin oldum ki fazlasıyla özel bi şarkı.. sözlerinin tamamını bilen var mı acep??
peki mfö'nün kendi web sitesi var mı??

Atalay demiş ki:
Eski albümlerini severdim. Artık takip etmiyorum. Albüm var mı yakınlarda?

Bilmiyorum ama sanmıyorum.. Collection daha yeni sayılır..

Bir de konserleri çok güzel oluyor bunların ya.. Bİr kez gittim O da yıldız parkı mı, yıldız sarayı mı öyle yıldızlı bir yerdeydi her yer koskocaman ormanlık bi yerdi.. Çimlere serilip yıldızlara doğru bakıp o şarkıları dinlemek harika olmuştu..

Yaklaşık 2 sene önce çeşme de konserleri vardı ve onlarla çok iyi bir muhabbet kurmuştum zaten o gece mutlulukdan havaya uçuyordum karşımda idolüm mashar alanson var ve benimle konuşuyor sonra istanbulda neredeyse çıktıkları heryere gidip izledim onları.

Kendileri ve yaptıkları müzik saygıdeğer... Hep varlardı, uzun süre de olurlar umarım. Çok iyiler, çok iyi müzisyenler.. En kötü ses sistemi ve ortamda bile kusursuz vokalleriyle kusursuz bir konser verebiliyorlar, yılların tecrübesi ve müzisyenlikleriyle.. Saygı, sevgi.. Eksik olmasınlar..

Muzikleri cok EURO-POP geliyor bana, bir iki iyi $arkilari vardir ama cok az, cok kotu albumleri var ama..
Ozkan iyi bas calar ama diger iki amcanin gitarlari cok zayif, ozur dilerim ama ben boyle gorurum bu Grupu, (davulcu olmadan nasil grup oldular???) yani bence grup bile degiller...

Geri