Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Eywallah teşekkür ederiz .. Sıcak , yorgunluk , uykusuzluk , sahne içinde birbirimizi duyamama , twin parçalanması vs vs baş etmeye çalıştığımız kadarıyla elimizden geleni yapmaya çalıştık .. Bzm için güzel bir seyirci vardı .. Ama aramızda olamayan ve bizim için çok özel biri vardı .. Her türlü sesimizi duyduğunu biliyoruz .. ... .. ... .. .....

Tekrar görüşmek dileğiyle arkadaşlar ..

çok teşekkürler fotoğraflar ve yorumların için didi_in_chains:)evett...gerçekten çok sıkıntılı bi kaç gün yaşadık inanılmaz bi sıcak sivri sinekler:) sahnede yaşadığımız bi kaç aksaklık falan fistan ama böyle bir ortamda sahneye çıkmak gerçekten muhteşemdi..inanılmaz bir atmosfer vardı.sahne deniz kum:)bizim için oraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum..

albümle görşmek üzere...

Çok yazık ki ben deli gibi istediğim halde orada olamadım ve yine bu muhteşem adamları canlı izleme şerefine nail olamadım. Ama aklım, yüreğim ve kulağım onlardaydı ve bunu onların da bilmesi beni feci mutlu etti... =)

Ayrıca fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere klasik bir Deep Inside sahnesi olmuş. Yani yine harikulade olmuş herşey. 8) :)

Sizi çok seviyorum güvercinler. Umarım bu defa Ege Rock Fest. 07'de görüşebiliriz... :)

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Shot at 2007-07-03

Çağdaş Başar'a teşekkürler...

merhaba deep inside
uzun zaman oldu karşılaşamadık, haberlerinizi arada bir alıyorum. Daha güzel günlere, bol konserlere...Albümünüz umarım ki size yeni kapılar açar, kendinize iyi bakın.

Arkadaşlar bugün pilot kayıtları almaya başladık, kayda gelecek hafta girecez bir sorun çıkmazsa.. Besteler bomba gibi geliyor, hadi bakalım bekleyin görün:)

Bende biraz bahsedeyim albümden..Pilotlar bitti yani albümün iskeleti oluştu.albümde 8 parça var..ama toplam albüm süresi sanırım bir saatten bile fazla:)bu biraz ipucu olabilir sanırım :!:

ne yazıcaktım ben buraya imm tiring flames!! evet tiring flames..en sikicisinden, en damarından, en "hasiktir" çektiricisinden bi doom metal parcasi bu.. dinle dinle, 1000 kere dinle, yine gözlerini yaşartır, yine siker bi köşeye atar. budur evet budur!! hafif jilet keskinliğinde bir parça bu surekli dinler oldum uyusturucu kıvamında olmus depresyon hırkasi gibi sözün bittiği yerdir buda daha ne denir ki? şimdi diğer parcaları beklıorum basarilar deep inside..

Arkadaşlar albüm kayıtlarına başladık, herşey gayet güzel gidiyor şu zamana kadar. Davul kayıtlarını bitirdik, en kısa zamanda bas gitar ve vokal kayıtlarını da alacaz. Beklemede kalınız :twisted:

mermaidelfdil demiş ki:
hadi artık, yaz bitsin, sonbahar gelsin, deepinside albümü satışa çıksın, alalım ve sonbahar DOOMbahar olsuunnn... (zorla bunalım ettiniz kardeşim insanı yaa!! :? )

desteğin için teşekkürler:)artık sonbahar mı kış mı bilemiyoruz ama acelemiz yok en iyisi olsun değil mi:)

Geri