Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Albüm çıkış tarihi kısa zaman içinde geliyor .. Yaz sonu albüm tanıtım konserleri ile karşınızda olacağız ..

Yeni bir haber :

Resmi web sitemiz ;

www.deepinsideband.com

Şu an yapım aşamasındadır .. Albümün yeni artwork çalışmaları ve myspace de yeralan albümden 3 parçayı dinleyebilirsiniz ..

Artwork çalışmaları Bahadır Uludağlar tarafından yeniden düzenlenmiştir ..

Yaz sonu albümle beraber konserlerde görüşmek üzere ..

ikinci albüm için hazırlanan besteleri dinledim hakaden cok klas işler cıkıcak gibi gorunuyor deep inside üstüne katlıyarak gidiyor merakla beklıyoruz bakalım.

Dark Again nasıl bir parça arkadaşım!!
bu nedir yahu..
her dinlediğimde geberiyorum...
helal olsun!!doom death metali bu kadar güzek icra edebilmeniz Türkiyede böyle bir grup olması gururlandırıyor beni..

ben bilseydim bunca zamandır boşuna tayıring fileyms diye kıvranmazdım :twisted: resmen son iki parça kopardı beni üstelik diip insaydın her işinden peşinen emin olan biri olmama ramen ve tiring flames manyaı haline gelmeme ramen.... bu parçalar olay olur abicim, bölesin cidden herkes yapamıo bu ülkede!!!! bende yalan yok, gaz yok, işine gelen inanır gelmeyen de .... neyse
ama var ya .... bu unknown cause.... bitirir beni, bizi hepimiiz...
şiddetle tavsiye edilir 8O

Hiçbir albümü bu kadar delice beklediğimi hatırlamıyorum..abi artık çıakrtın şunu hakkaten bekle babam bekle..eleştirmek istemiyorum ama gerçekten sadece ben değilim bu albümü bekleyen..lütfen biraz çabuk olun sabır falan kalmadı..

Myspace hesabı ve myspace hesabının kayıtlı olduğu mail adresi çalınmıştır ..

bunu yapan annesi sevişgen onun bunun çocuğu ve burdan daha fazlasını yazamayacağım bunu yapan insanın biraz arkası yiyosa bana ulaşsın .. mail adresine telefon numaramı yazdım ..

www.myspace.com/deepinsidetr adresinden 20 eylül 2008 cumartesi günü itibari ile yollanan hiçbi mesajdan sorumlu değiliz ..

hayatta bi skme yaramayn böyle işlerle ilgilenen ve bi şeklde bizle uğraşan km varsa gelsin beni bulsun hayat dersi vericem .. önemle rica ediyorum ve bilgilerine arz ediyorum ..

tüm saygılarımla .. kadircan / deep inside bass ..

FateX demiş ki:

bunu yapan annesi sevişgen onun bunun çocuğu ve burdan daha fazlasını yazamayacağım bunu yapan insanın biraz arkası yiyosa bana ulaşsın .. mail adresine telefon numaramı yazdım ..

www.myspace.com/deepinsidetr adresinden 20 eylül 2008 cumartesi günü itibari ile yollanan hiçbi mesajdan sorumlu değiliz ..

hayatta bi skme yaramayn böyle işlerle ilgilenen ve bi şeklde bizle uğraşan km varsa gelsin beni bulsun hayat dersi vericem .. önemle rica ediyorum ve bilgilerine arz ediyorum ..

alpago demiş ki:
FateX demiş ki:

bu işi hakkıyla icra eden insanların bu tür pislik durumlarla uğraşması kadar talihsiz bi durum olamaz bunu yapan ucuz ve kolpa zihniyet neyi amaçlıyor bilmiyorum ama bu türlü şahsiyetsiz oyunlara girdiğine göre ne yazsak boş bu insanlara.

Geri