Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Böyle adice birşeyi yapmak,kimin eline ne geçirir?

Küfretmek de boşuna,bunu yapan adam nekadar küfrü hakeden biri olduğunu kendisi de biliyordur muhakkak..

Yazık olmuş,müzik piyasası değil dava sadece,insanlığa aykırı bu yapılan.

Geçmiş olsun arkadaşlar.

Zaten size hakettiğiniz değer ve saygı verilmiyor, bide üstüne üstlük bunlar...Bırakın bu oyunları,bu kadar kıskanç olmayın..Deep Inside gibi gruplar lazım bu ülkeye, uğraşmayın artık...
Destek yok anladık bari köstek olmayın...
Yanındayız Deep Inside..bunu yapanları kınıyoruz :evil:
Yazıklar olsun...

myspace adresi alınmıştır .. tüm metaltr ailesine ilgileri ve yardımları için teşekkür ederiz ..

elbet bulucaz kimin yaptığını ..

sizlerede duyarlılığınız için teşekkürler arkadaşlar ...

albümde geliyor en güzel cevap olucak ..

Radyo Hacettepe ile Sokak Modası adlı program için bir söyleşi gerçeklerştirdik arkadaşlar..önümüzdeki günlerde yayın tarihi kesinleşince onuda belirtirim..

Ne kadar kıskanılır olmuşsunuz da myspace adresiniz bile çalınıyor... güler misin ağlar mısın... neyse geçmiş olsun. Yakında görüşcez, adamlarım benim!

teşekkürler arkadaşlar ve Atalay abi..ama adres geri alındı şükür..

bu arada albüm yayını hakkında beklemekten bıktınız biliyorum ama emin olun biz daha çok bıktık yurt dışından çıkartmak istememiz biraz zorluyor işi ama en kötü ihtimalle internetten paylaşıcaz albümü..dinlemek isteyen arkadaşlar bir şekilde dinleyecektir bunu bilin yeter ancak zaman konusunda üzgümün ki birşey söyleyemiyorum..

ayrıca bir müjde verebilirim dinleyenlere ikinci albüm çalışmalarına başlanmıştır..beste oluşumları devam etmektedir;)

17 ekim cuma yani bu akşam radyo hacettepe (87.7)sokak modası adlı programda deep inside röportajı yer alacaktır..ayrıca ilk kez dinleyeceğiniz bir parçada sürpriz;)

geçmiş olsun kardeşim.halledilmesine sevindim...
ee gerek alpay gerek arkadaşları grubun kalitesini ,aranırlığını o kadar çok önemsemişlerki ,bazı kesimlerce kıskanılmış bir iş bence...
başarınız ve istikrarınız için tekrar tebrikler.

Geçmiş olsun abiler. Üzüldüm böyle bir durumla karşı karşıya kalmanıza.

Her zaman arkadanızdayız Deep Inside. Başarılar.

metalcampvote.gif

Geri