Deep Inside (Doom Death) - Ankara

alpago demiş ki:
AYRICA ŞUNU DA BÜYÜK HARFLERLE BELİRTMEK İSTİYORUM;GRUPLARIN SAHNE DEÐİŞİMİ SIRASINDA KONSERLER BAŞLADIKTAN VE BİTTİKTEN SONRA SÜREKLİ METAL MÜZİK DİNLEYEBİLECEKSİNİZ...TÜM GÜN METALLLLLLLLLL :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

hepinizi 30 ekim pazar saat 17:00 den sonra DİP bara bekliyoruzzzzzzzz :twisted:

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

;)

Başka hangi gruplar var?

alpago demiş ki:
melatonin ve 4. kat var ayrıca bi grup daha eklenicek...

bekliyoruz senide :)

Yemin ederim istiyorum ama yine yemin ederim ki unutuyorum :) Çağırın yahu :)
Özel davetiye değil bu msn den uyarın anlayım yoksa metalkafa bu :D

Hadi Başarılar Konserde
4Ever MetaL
:metalhead

eyvallah bronx sen msn de olduun surece sana haber vericem :twisted:

Konserlerimize hepinizi bekliyoruz...

Cuma günkü konserimizde hiçbir ücret sozkonusu deildir ba_kent üniversitesinden olmayanlarda ROCK THE BASKENT konserini izleyebilir :twisted:

alpago demiş ki:
eyvallah bronx sen msn de olduun surece sana haber vericem :twisted:

Konserlerimize hepinizi bekliyoruz...

Cuma günkü konserimizde hiçbir ücret sozkonusu deildir ba_kent üniversitesinden olmayanlarda ROCK THE BASKENT konserini izleyebilir :twisted:

içeri nasıl girebileceğiz? ayrıca başka hangi gruplar var?

Başkent Üniversitesine giriş ücretsiz olucak sanırım.. Amatör guruplar organizasyonu olmasına rağmen çok sağlam guruplar orda olucak.. Blues,Alternatif ve En son çıkıcak metal gurupları ile syirci coşucaktır :D..

Dip Bar organizasyonunda ;İçeri 2 yada 3 milyon şeklinde cüzi bir miktar ile girebiliceksiniz.. Bira dahil olmuyacak sanırım... Gurupların emeklerini göz önüne alırsan bu para bzm için anfi,zil v.s için önemli olucak :D

Konserde Deep Inside , Melatonin , 4. Kat kesin olan guruplar Soulitary shu an kesin degil ama sanırım buyuk bi ihtimalle bzmle birlikte olucaklar.. Afişleri burdan yolluyacağız .. Mert forumdan takip etmeye dewam edin :D

Evet giriş ücretsiz arkadaşlar,bunun yanında üniversiteye girişlerde misafirlere herhangi bir zorluk çıkartılmayacağından emin olabilirsiniz. Konserler de amfi tiyatroda olacak(Sora sora bulursunuz,okul küçük ztn :) ),bir aksilik olmazsa 13.00 de başlayıp 19.00 gibi bitecek. Umarım güzel geçer,gerçekten ii gruplar varmıs ben de bu sene ilk defa izlicem(ve orda ilk defa konser vercem :D) Tüm rockve metal severleri bekliyoruz.

CaGDaSH demiş ki:
Evet giriş ücretsiz arkadaşlar,bunun yanında üniversiteye girişlerde misafirlere herhangi bir zorluk çıkartılmayacağından emin olabilirsiniz. Konserler de amfi tiyatroda olacak(Sora sora bulursunuz,okul küçük ztn :) ),bir aksilik olmazsa 13.00 de başlayıp 19.00 gibi bitecek. Umarım güzel geçer,gerçekten ii gruplar varmıs ben de bu sene ilk defa izlicem(ve orda ilk defa konser vercem :D) Tüm rockve metal severleri bekliyoruz.

beyler grup isimlerinin tek tek yazdıgı bir yer yok mu? grupları görelim ona göre gelelim geleceksek. taa buradan Başkent Universitesi'ne ne için gittiğimizi bilelim.

Junkcanım başkent de girişdeki güvenlikler okadar illallah ettirirlerki adamı , başkent ögrenci kimligin olsada dahi girerken kapıda yarımsaat bekleyebilirsin :D Bırak gittigine deymez :p

Beyler organizatör şu kapı giriş olayını konuşsun derim özel olarak çünkü o konuda çok komik şeyler oluyo universte utanmasa kendi ögrencisini ögretmenini almayacak içeri...

Şaka maka şu gruplarıda bi yazın :!:

Emre senin dediğin normal zaman için geçerli olabilir ama zaten okul öğlenden sonra tatil ayrıca şenlik oldugu için zaten oqul herkese açık bunu önceki yazılarımdada belirttim. Ayrıca ücretsiz giriş belirtildigi için zaten herkes rahatca girebilicek..

Arkadaslar cuma gunu baskent unvstsine gidip de konseri izlemek istediginizi belirtmeniz iceri girmek için yeterli olucakt1r...

Okula g1d1p 1cer1 g1rememek sozkonusu deg1ld1r :!: (konser gunu 1c1n gecerl1 tab1yk1 :) )

Tüm gruplar1n l1stes1n1 de burdan gorebilirsiniz.Lead gitarist bu konserle ilgilendigi ve arac1 oldugu için ayr1nt1lar1 ve gruplar1 buraya o yaz1cak ;)

CaGDaSH demiş ki:

ulas1m ve girisler için bu yeterlidir san1r1m :)

curcunabaz demiş ki:
başkentte okuyorum okula gidiş çok kolay servisler sıhhıyeden kalkıyor bide konutkent arabalarına binip mesadan taksiyle gidilebiliyor

evet kesinikle :cigara

Sıhhıye köprüsünden otobüse binip gelebilirsiniz arkadaşlar,otobüslerde de hiçbir sorun çıkmaz. Kimlik flm zaten sormazlar,sorarlarsa da şenliğe gidiyoruz dersiniz,olmadı döversiniz ne diim :twisted: Dışarıdan da ihtiyaçlarınızı(yemek vs) getirin diyeyim,okulda açık yer olmaz büyük ihtimalle akşama doğru,cunku okulun %90ı boşalacak :D He bu arada dönüşünüzde de sorun olmaz çünkü servisler Sıhhıye'ye ya da Tunus caddesine bırakacaklar konsere katılacak olan insanları.

CaGDaSH demiş ki:
curcunabaz demiş ki:
başkentte okuyorum okula gidiş çok kolay servisler sıhhıyeden kalkıyor bide konutkent arabalarına binip mesadan taksiyle gidilebiliyor

evet kesinikle :cigara

Sıhhıye köprüsünden otobüse binip gelebilirsiniz arkadaşlar,otobüslerde de hiçbir sorun çıkmaz. Kimlik flm zaten sormazlar,sorarlarsa da şenliğe gidiyoruz dersiniz,olmadı döversiniz ne diim :twisted: Dışarıdan da ihtiyaçlarınızı(yemek vs) getirin diyeyim,okulda açık yer olmaz büyük ihtimalle akşama doğru,cunku okulun %90ı boşalacak :D He bu arada dönüşünüzde de sorun olmaz çünkü servisler Sıhhıye'ye ya da Tunus caddesine bırakacaklar konsere katılacak olan insanları.

gruplar diyorum ne zaman açıklanacak?

Junkcan en kısa zamanda açıklayacagız.. Shu anda 1 kac gurup tam belli degil dierleri kesin ama solocumuzdan haber bekliyoruz...

Baskent konserimiz 28 ekim cuma gunu 5:30 gibi olcak. Senlikte 8 kadar gurup var. Senlikte sadece metal olmucak, hatta metal grubu tek biziz bile die biliriz. Bizim dışımızda Rock ve Blues gruplarida var.

En cok sorulan okula giriş cıkış ise, ogünlügüne kolaylaştırılacak. Yani kapıda herhangibi bir sorun olmucak. Soruldugunda senlik için geldiginizi soylemeniz yeterli.

Otobüsler ise shhiyeden rahatlıkla binebilirsiniz. Konser alanı ise Antik tiyatro.. Muzigin sisini takip etmeniz yeterli..

Çıkacak Gruplar ve yaklaşık saatleri ise:

13:00 Gölge Lekesi
13:40 Little Big Band
14:20 Upheal
15:00 Echoes
15:40 Well Behaved
16:20 Lucky
17:00 Gestapo
17:40 Deep Inside

Bunlar..

Bukadar yazdıgımıza degsin artık gelirsiniz izlemeye.. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisacagiz..

Bu arada Blood Pollution (Metal) Grubu ceşitli sebeplerden dolayı cıkıp cıkmayacaklari muamma. Umarız onlarıda aramizda izlersiniz..

Konserde gorusmek uzere..

Geri