Fender American Special Stratocaster Sss

Ya konu amacından sapmış arkadaşlar bunu bence başka bir başlık açıp tartışın daha sağlıklı olur önemli bir konu sonuçta, ben burada yukarıda yazdığım gitar hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuştum :D ama yinede sustain ve blok arasındaki bağlantı hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler :D

Ya konu amacından sapmış arkadaşlar bunu bence başka bir başlık açıp tartışın daha sağlıklı olur önemli bir konu sonuçta, ben burada yukarıda yazdığım gitar hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuştum :D ama yinede sustain ve blok arasındaki bağlantı hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler :D

Kusura bakmayın.. Ortada ne yazık ki net bilgi de yok.

Fikirlerin ne kadar subjektif olabildiğini görüyorsunuz. Gitarınızı ne olursa olsun denemeden almayın.

Konuyu hortlatmış gibi olacak ama belki yararı olur diye deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 1 yıldır Fender American almak istiyorum. Maddiyatı denkleştirince dün Fender'leri denemeye gittim. Denediğim gitarlar Fender USA Standard S/S/S RW, Fender USA Standard S/S/S MN, Fender USA Standard H/S/S MN, Fender USA Standard Shawbucker MN, Fender USA Special S/S/S. Bunlar arasından en çok Special'ın (Texas Special'ın bunda etkisi çok fazla olsa gerek) verdiği sesi beğendim ve onu aldım (daha ucuz olmasının etkisi olmadı, niyetim zaten standard almaktı.). Belki başka biri Fat50 manyetiği daha çok sever ve Standard seçer. Ama ne olursa olsun mutlaka deneyerek ve ön yargısız yaklaşarak gitar seçmek gerekli.

Geri