Age of Empires I

çok eski oyun biliyorum ama, istanbulda lisanslı cdsini bulamadım.o yüzden oynayamıyorum.her türlü eski püskü bilgisayarda çok rahat çalışıyordu.

Ama bu oyunun beta versiyonları nedense berbat oluyor....

Bu arada ilki hakkaten çok güzeldi ya. Evdelerden büyük adamlar böyle. Çok güzel ve detaylı çizimler. Döneme göre mantığı da iyiydi bence. Oynanabilirlik zaten süperdi... Yeni bir çığırdı...

anarchist_hippy demiş ki:
Ha bu arada LOTR'un strateji oyununu da unutmamak lazım. Uykularımı harcadım uğruna...

Ya bence katalım. Kardeşte olsalar aynı oyun değiller sonuçta dimi ama?! :p

yok bende sanırım aldattım da o yüzden şeyettim :D ehehe :D ama bilmeyerek oldu insan age 2 conq devamı gibi bişi beklediği için ondan :D

Açıkcası ben öyle almıştım o oyunu ya... Ama aşırı benzerlikde var zaten...

Şunu da itiraf etmeliyim... Age of mytology'nin Aoe2'nin devamı olmadığını mitology'nin "titans" exp. cdsini bitirmeye yakın öğrenmiştim :LOL:

evet ama aşırı ıvır zıvır vardı pegasus, canavarlar falan :) ben aptal aptal stable arıyorum hiçbişey çıkmıyo falan :D alev atan canavarlar vardı iyiydi ama :D

darthseth demiş ki:
bi phroah hastası daha :)
euauhuha
o oyunda hile yapmıştım.. ini dosyalarıyla oynayıp yol yaptıkça para kazanıyordum :)

hah tamam sağolasın :D

abi senin cheat olayı aşmış :D microsoft amcalarımız tonla şifre vermiş zaten bize ehuehe :D

aoe 2de makineli tüfekli bebek arabası vardı :D yıkım bişiydi

Age of Empires 3 ün demosu Softpedia.com da var 350 mb boyutunda.Oyun 3D ye geçecek diye üzülmüştüm ama bilgisayarınıza güveniyorsanız hemen indirin oynayın.Harika olmuş.

Geri