tuzruhu

salı akşamları baraka rock barda sahne almaya başlayan grup 4 kişiden oluşuyor....
Vocal:çağatay
bass:iskender
gitar:volkan
bateri:umut

Görüş ve önerilerinizi burdan grup üyeleriyle paylaşabilirsiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır daha uzun bir geçmişimiz war aslında daha önceleri ütopya rock barda tılsım ismiyle sahne alıyoduk orda başka gitar ve vocallerle çalışıyoduk ama artık tuz ruhu olarak eğlenmeye devam edeceğiz salıları bekleriz....

slmlar herkese...Artık her salı 20:00/00:30 arasında barakadayız arkadaşlar!!Buraya her türlü görüşlerinizi bekliyoruz...Herkesi bekliyoruz...

Saygılar...

Tuz Ruhu--vokal

bu arada bugün aldığım bir habere çok yakın bi zamanda yeni mp3 lerimiz yayınlanmaya başlıycakmış sabırsızlıkla bekleyin ne demekse
ehehehehehehe

yarın akşam barakada sahnedeyiz ama bu hafta davulcumuz umut tatilde olduğu için yerinde şeytan tüğünden hüseyin yer alacak onada şimdiden teşekkür ederiz

Tarz,türkce rock tabi aralara serpiştirilmiş poplarda war...(ama cook diil tabi :)) Bu hafta cook eglendik ....Hüseyine yine teşekkür etmek istiyorum..Ellerine kollarına sağlık amcam...Haftaya salı barakada görüşmek üzere

Saygılar

selam arkadaşlar,son bi kez burdan da tebrik etmek istedim ..geçen salı bizi bizden alıp götürdünüz,içtiğimiz içkinin ,sigaranın tadını bildik sayenizde:))teşekkürler..hüseyin e de teşekkürler..iskender sanırım o yerinde duramayan arkadaş:))hepiniz çok iisiniz,sizi sewiyorum..goodluck!!with ROCK!!!!!!!!!!!

evet o benim abi eywallah hepiniz çok sağolun hüseyine çok teşekkür ediyoruz grup olarak onunla çalışmak çok zevkli sağolsun.....

çağatay ve iskender'i ütopya'dan biliyorum ama grubun diğer elemanlarıyla birlikte performanslarını hiç dinlemedim.en kısa zamanda gider dinleriz artık.umut vaat eden yeni gruba başarılar diliyorum.hayırlı uğurlu olsun...
ama benden küçük bi öneri(gerçi dediğim gibi dinlemedim daha ama):ütopya'da yapılandan biraz daha sert bişeyler yaparsanız daha iyi olcakmış gibi geliyo bana... :twisted:
ve bir de soru:iskender tuzruhu'yla eğlenmeye devam gibi bişey demiş ama yine de sorayım,yeni sezon da tılsım'la devam etmeyi düşünüyo musunuz?

zajjal burda da mı sen ya ;) Tuz Ruhu bu arada az önce gözümün önünden sizi son izlediğim program geçti ne güzelmiş... Ellere, yüreklere sağlık...

Işık ve Sevgiyle...

herkese slm arkadaslar...

cokrail;walla ustam cook saol...Yine bekleriz... :pp

thyrenia;bizi ütopya dan biliosun demek...Tabi parcalar biraz değişti.. :) Daha ii bi sound yakaladığımızı düşünüyorum!!Yeni sezonda tılsım olcak mı inan bende hiç bilmiorum :)) herşey için cook teşekkürler...

SaygılaR...

selamlar....

umut zaten sevdiğimiz bir kardeşimiz... iskender desen dostumuzun dostu, başımızın üstünde yeri var... diğer arkadaşlarıda müzisyen olarak sever sayarız.

Başarılar, yolunuz açık olsun....

İskender Bey bi davet etmedinizki gelelim dinleyelim coşalım çoşturalım, grubunuzun reklamını iyi yapın kardeşim :p

Haftaya en önde olmak için elimden geleni yapıcam.

Sevgiler...
Menekşe

Geri