tuzruhu

hımm...n'olduğunu merak ediyoruz tabii... :roll: tüh!ben daha dinleyememiştim sizi.yeni bi yerlerde sahne alma planınız varsa burdan duyurursunuz artık.

Arkadaslar cook saolsun...

Kendimizi sadece bestelere vermi? durumday?z... :)

illa ki baska mekanlar olucak...burdan sizlere duyurcaz mrk etmeyin!!

Müzikle ve sevgiyle kal?n...

SayG?Lar...

Nerde ne zaman çalıyosunuz hemen haber edinde gelelim arkadaşlar çok iyisiniz davulcunuz varya özellikle çok yakışıklı ankaranın en ykışıklı davulcusu :))))) şu demolarınızıda nerden indirecez bi link açın yaffff

e hadi

artık bu hafta teşrif edersin artık menekşeciğim sana en önden bi yer ayarlayacağız :D

bu arada ilk parçanın kayıtlarına başladık çok yakında demo hazır olucak

valla sen ayır ayırma ben orasını bilmem... nasıl gölgede ben kendime en önü açıyorum ordada açarım :twisted:

demolarınızı bekliyoruz arkadaşlar... bide internet ortamındada yer alın kendinize ait bir site yapın...

arkadaşlar gitaristimiz volkann eli kırıldığı için bu hafta bizimle birlikte Ahmet şaylan sahne aldı burdan birkez daha ona teşekkür etmek istiyoruz

öncelikle tebrikler... Vokana da çok çok geçmiş olsun... anladığım kadarıyla provasız bir sahneydi ama buna rağmen sound çok sağlam geliyordu tebrik ederim...

arkadaşlar benden sonra söyledinizmi yada repertuarda varmı bilmiyorum... O.Sanlısoy pencere ve saydım ekleseniz keşke... şık olur.. bu arada çok sağlam bir vokaliniz var ayrıca tebrik ederim...

ağzım açık kaldı vallaaaaa...

Teşekkürler menekse... :) o senin güzelliğin... :pp

Öncelikle ahmet eline saglık...

Evt provasız bi sahneydi..Neyse ki alnımızın akıyla bu işten de cıktık...
:)

Menekse,Ogün Sanlısoy dan dediğin parcaların ikisi de war mrk etme... :)

Artık haftaya dinlersin... :)

Herkesi öpenzi......

bişey sormak istiyorum: gerçi ütopya'da söylerdiniz,yeni gitarist ve yeni grupla hala sölüyo musunuz bilemiyorum ama,"hoptiri li laylay laylay li laylom" diye sahnede topluca zıplama eylemi yapıyor musunuz beyaz kelebekler'den "sen gidince" eşliğinde?! :LOL:

eğlenceli oluyordu...repertuardan bahsetmişken öyle aklıma geldi,sordum valla... :twisted:

Geri