soundfont ile ses kartı

Selamlar arkadaşlar...Bazı problerim vardı ama bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Evimde midi kayıt yapabiliyorum cakewalk la..benim sorum ben soundfontlarla kayıt yapmak istiyorum ve yapamıyorum..elimde creative awe 64 modeli ses kartı var.bu kartın dram ini yükseltemedim..soundfont açmak istediğimde dram not enough uyarısı geliyo..birde yeni bilgisayar alıyorum 3.2 ghz hızında ama ses kartı onboard muş..ac97 olsa gerek bunun la soundfont işlemek mümkün mü yoksa mainboard u değiştirip yeni bununla beraber yeni ses kartı alacağım..Yeni ses kartı gerekirse ne alınmalı?Bu işlerle uğraşıp memnun olduğunuz bir ses kartı varsa eee tabiki bütçeyi de fazla zorlamadan olursa çok çok beni de aşan kartlara da gerek yok sanırım ama evde kendi kendime bişeyler yapabileceğim bir kart arıyorum.(örneğin fruitty loops da bilgisayarıma bağladığım klavyemden bastığım nota daha geç geliyodu sesi)

Bence yeni bir bilgisayar alıyorsan 100 dolar kadar daha masrafa gir. Analog - digital convertorleri daha iyi olan, Latency değeri daha düşük olan 24bit 96 khz kayıt yapabilen bir ses kartı al. Maudionun güzel modelleri var. Audiophile 2496 çok güzel bir kart. 100 dolar masrafa değer.

www.compel.com.tr

Geri