Dawnfall - (Fall of the Crown E.P çıktı!!!)

İzmirli progressive-power metal grubu Dawnfall'un Fall of the Crown isimli E.P'si çıktı!!!

İzmir Stüdyo Ege'de Abdurrahman Şimşek tarafından kayıtları, miksajı ve masteringi gerçekleştirilen E.P'de biri enstrumantal olmak üzere toplamda dört Dawnfall bestesi yer almaktadır.

Toplam dinleme süresinin 22:55 dakika olduğu çalışmada Şarkı listesi şu şekilde:

-Shadow Rider
-Red Dawn
-Time Runs Fast (Enstrumantal)
-Fall of the Crown

onkapakfd6.jpg

Satış Noktaları:

İzmir: Rock Market (çiçek Pasajı - Kıbrıs Şehitleri)
Stüdyo Ege (Kemeraltı - Konak)
Stüdyo Hangar (Küçük Park - Bornova)

NOT: Diğer şehirlerdeki satış noktaları dağıtım sonrasında buradan bildirilecektir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bucada 9 eylülde çalan biz değildik sadece vokalimizi oraya gönderdik orda çalanlar 9 eylül rock topluluğu tayfasından kişilerdi. hepsinin farklı farklı grupları var.

ankaraya gelmeyi isteriz elbet. davet edilirsek neden olmasın:)

sahneden kastın bar programı ise hayır almıyoruz heavy metal çalan bir bar yok heralde...

konser içinse ilk mesajda yazıldığı gibi. ekimde 2. izmir open air rock fest te çalacağız. onun dışında bütün konser haberleri buradan verilir.

hacı indiremedim ben gene ya deliricem çok merak ediyorum o şarkıyı çok severim ve emin ol izmir rock fest de bir ağızdan eşlik edicem size avatarınada ayrıca hasta oldum zaten saolun sizin gibi gruplara ihtiyacımız var

teşekkür ederim avatar için:)

indirmek için açılan sayfada free'yi tıklıyosun sonra yeni bir sayfa açılıo orda geri sayan bi sayaç var işte indirmek için atıyorum 16 second bekleyin diyor geri sayıyo işte 16 saniye süre bitince DOWNLOAD yazıyo onun hemen yanında şarkının adına da tıklayınca iniyor. ayrıca şarkıyı inen dosyanın içinden çıkartmak için winrar denen programa ihtiyacın var winzip gibi bir program... umarım indirirsin kolay gele:)

yok rapidshare den indirmeyi biliyorum ama sanırım o gün adsl de bir sorun vardı site falan açılmıyodu yani dünde giremedim internete pek şimdi deniycem işallah indiririm :D

haha süper abi gerçekten tebrik ederim ben şarkıyı aynen coverladınız sanmıştım nerde yaptınız acaba kayıdı çok güzel olmuş gerçekten tebrik ederim burdanda Kamil Özaydın ı bi kere daha andım

Selam
Öncelikle Başarılar dilemek istiyorum Grupça sevdiğimiz bir tarz ve Türkiye de malesef yeni kuşakla beraber etkinliğini yitiren bir tarz ancak hala devam ettiren arkadaşların olması gerçekten de mutluluk verici bir olay sonuna kadar arkanızdayız ancak merak ettiğim bir şey var Bestelerde Türkçemi Whisky Cover ı görünce acaba dedim umarım İngilizcedir.
Ankara da konser vermek isterseniz bizimle temasa geçebilirsiniz

www.blacktooth.leetranos.com

s_hifty demiş ki:
haha süper abi gerçekten tebrik ederim ben şarkıyı aynen coverladınız sanmıştım nerde yaptınız acaba kayıdı çok güzel olmuş gerçekten tebrik ederim burdanda Kamil Özaydın ı bi kere daha andım

teşekkürler... aynen coverlamadık üzerinde biraz uğraşıp daha ne kadar sertleştirebiliriz diye düşündük ve bu çıktı sonuçta ortaya. kaydı Ant abinin stüdyosunda yaptık (stüdyo Negatif) bu arada Ant abiye de teşekkür edelim burdan:)

downender demiş ki:
Selam
Öncelikle Başarılar dilemek istiyorum Grupça sevdiğimiz bir tarz ve Türkiye de malesef yeni kuşakla beraber etkinliğini yitiren bir tarz ancak hala devam ettiren arkadaşların olması gerçekten de mutluluk verici bir olay sonuna kadar arkanızdayız ancak merak ettiğim bir şey var Bestelerde Türkçemi Whisky Cover ı görünce acaba dedim umarım İngilizcedir.
Ankara da konser vermek isterseniz bizimle temasa geçebilirsiniz

www.blacktooth.leetranos.com

şimdi beste olayını biraz anlatmak gerekirse;

sözler ilk başta ingilizce olacak sözlerle bizzat ben kendim ilgileniyorum. aslında buraya bitmiş bir bestemizin kaydını da koyabilirdik ama eğer kafamızdaki demo rpojesini gerçekleştirebilirsek (ki en başta kaliteli bir kanal kaydın ne kadar pahalı olduğunu az çok bilirsiniz) gerçekten müthiş bir işe imza atıcaz. sözlerin oluşturduğu konseptin fantastik bilimkurgu ve savaş metali sevenleri tatmin edecek nitelikte olacağını garanti edebilirm:)

onun dışında besteler şu an oldukça iyi ilerliyor. İlk bestemiz çoktan bitti ikinci bestemiz enstrümental bi şarkıydı ve oda bitti bugün sözlerini yazdığım bir slow besteye çalışmaya başlayacağız.

destek için teşekkürler arkamızda desteği hissettiğimiz vakit inanın iyi işler çıkacak ortaya. Ankara'da konser daveti için de teşekkürler iletişime geçeriz :)

Mümmel bir parça... bateri ritimleri hoşuma gitti... gitarlarda çok güzel... Vokalde işini sağlam yapmış... Başarılar arkadaşlar... Önünüz açık...

yak bizi çalmanız çok güzel birşey arkadaşlar ben de bu şarkıyı benden başkasu bu şarkıyı grubuyla çalmak ister mi acaba diyordum,whisky çalan herkes desteği hakeder bence helal olsun

:!: ama nerde arif deniz toker soloları?Soloların aynılarını çalmanız yerine güzel bişey koyduktan sonra tabi ki gerekmiyor ama gitarlar zayıf olmuş arkadaşlar :( lütfen bunu karalama veya tartışma olarak deil iyi niyetli bir eleştiri olarak alın

Hepinize Başarılar :)

Geri