Knight Errant

Ben olaya bir ankarali olarak atlamak istiyorum; bundan iki sene once O.D.T.U Rock Senliklerinde izlemistim Knight Errant'i ve kesinlikle muhtesem bir konserdi! :taptim :metalhead O konserde grupta Soner Canozer yoktu ama grup gercekten asmisti, hatta Turkiye standartlarinin kat kat uzerinde idi! O gun konserdeki insanlara Knight Errant'in ILGIN ve ULUER oldugu surece mutlaka basarili olacagini dusundurduler en azindan ben ve arkadaslarima....
Overkill konserinde kotu calmis olabilirler cok cok kotu de olabilir ama bu grubun bittigi anlamina falan gelmez, her grubun cok kotu bir veya birkac konseri olur... KE'nin ilk albumu benim en sevdigim albumlerden biridir ve sarkilar son donemin hicbir grubunda olmayan bir kompozisyona ve ruha sahipler! Bu olayda Soner'in katkisi da mutlaka cok buyuktur ama saglam bir gitaristle ayni perfirmansa ulasabileceklerine inaniyorum...

İzleyen yok mu ya Knight Errant'ı RS7'de bence muteşemlerdi ve yeni bestelerden Ich Nicht çok iyi olmuş! Gitaristlerden birinden öğrendiğime göre en geç 2004 sonunda albüm geliyormuş! :D Bir de "tenekecnr" Knight Errant'ı neden vizyonu geniş olmayan bir grup olarak gördüğünü merak ettim çünkü bence hiç de sıkıcı bir grup değil ayrıca kemanın müzikteki uyumu da mükemmel bence...

İzlemeyi hakkaten çok isterdim,müziği çok iyi bence almora nın bestelerinden daha guzel besteleri var..Fakat sözlere gelince orda bir durup düşünmek lazım bu arkadaşlar bu konuda pek başarı değil ama Hakkaten çok güzel müzik yapıyorlar,Türkiye'de takdiri hakeden gruplardan -bence- ..

bana göre almora nın besteleri daha güzel.gerçi kede besteleri yapan sonerdi ama ben almoradaki besteleri daha çok beğeniyorum.
rsf performansına gelince; knıght errant rsf 7 de çift gitara rağmen halen aşamadığı gitarist problemini kemanla kapatmaya çalıştı, yer yer tuhaf sesler çıktı, vokal de çoğu yerde detone olunca zaman zaman overkıll konserindeki gibi eziyet haline geldi. çalışmaları lazım hem de acilen bence...

knıght errant rsf 7 de çift gitara rağmen halen aşamadığı gitarist problemini kemanla kapatmaya çalıştı
Bu komplo teorisinden baska bir sey degildir! Ne demek kapatmaya "CALISTI"? Abi adamlar profesyoneller, albumleri falan var eger ortada gitaristlerle ilgili bir problem varsa emin ol bunu senden once anlayip mudahele ederler! Ayrica ne sorun vardi gitarlarda bir aciklayabilir misin..?

ben blackwinter a aynen katılıyorum. bu durumda ben de mi komplo yapmış oluyorum. ? ben de seyrettim rsf7 performanslarını ve ben de hiç beğenmedim. sadece ben değil çevremdeki insanların çoğu da beğenmedi. neden mi? gitarlardan bozuk sesler geliyordu ve vokal detone oluyordu. bir grubu beğenmeme hakkımız yok mu arkadaşlar? ayrıca mesaj sayısından da belli olduğu üzere sadece ke ı korumak için siteye üye olan arkadaşlarımız sanırım grubun üyesi veya onların arkadaşları. ama bence iyi bir arkadaş arkadaşına hatasını söylemeli ki o da hatasını düzeltebilsin. özeleştiri güzel birşeydir ve faydalıdır.

gitarlardan bozuk sesler geliyordu ve vokal detone oluyordu. bir grubu beğenmeme hakkımız yok mu arkadaşlar? ayrıca mesaj sayısından da belli olduğu üzere sadece ke ı korumak için siteye üye olan arkadaşlarımız sanırım grubun üyesi veya onların arkadaşları.
Gitarlardan gelen her bozuk ses gitaristin sorunu değildir, (ses sistemi..) ben en öndeydim ve gayet iyi çalıyorlardı, bir de mesaj sayısından bir insanın düşüncesini ve arkadaşlarını çıkarabildiğine göre sen de blackwinter gibi komplo teorilerinden bayağı anlıyor olmalısın... Tekrarlıyorum albümü olan, Wacken open air gibi bir festivalde çalmış olan bir grubu fazla aşşağılıyorsunuz ayrıca senin yanındaki bir çok insanın beğenmemiş olması hiç bir şeyi değiştirmez! Ne yani benim yanımdaki bir çok insan da çok beğendi, ne olucak şimdi, neyi ifade ediyor bu! Ben senin yerinde olsam kendime bir iyilik yapar bir yerlerden Ke albümü bulup dinlerdim! Gerçekten iyiler çünkü, istersen ben de bir şekilde ulaştırmaya çalışabilirim sana...

gitardan gelen bozuk sesin tesisattan mı yoksa gitaristin çalışından mı olduğunu anlayabilecek düzeyde olduğumu düşünüyorum. diğer tüm grupların aynı tesisatla çaldığını ve çoğunun canavar gibi çaldığını da hatırlatırm. ayrıca sevgili arkadaşım; ben ke ı beğenmedim ve beğenmek zorunda olduğumu da sanmıyorum. çıksınlar doğru düzgün çalsınlar başımızın üstünde yeri olsun...ama bu performansla olmaz. çünkü yetersizler, özellikle de vokal. o gruba o vokal olmuyor. ayrıca albümlerini göndermene gerek yok, albümlerini yıllar önce edinmiştim zaten. o albümü ben de severek dinliyorum, ama detone vokalistleri dışında...

knight errant çok iyi bi grup..ama almora ile karıştırılmamalı..sonuçta şu bi gerçekki knight ı da almorayı da kuran soner canözerdir.dolayısı ile sonerin kaybı knight ın sonu gibi oldu bence..neyse karıştırmayalım lütfen..ayrıca almoranın erkek vokali o kadar da kötü deil bence..

knight errant iyi bi gruptur.üç dört sene oldu sanirim knight errant albümüleri çikarli hala severek dinlerim.süper sarkilari var.yeni çikardiklari parçalarda çok güçlü..zamaninda çikip wackenda çaldilar ..rsf 7 de muhtesemlerdi bence.ulueremre ile ilgin grubu hala ayakta tutuyolar bence...helal olsun basarilar diliyorum..elestiri iyidir ama biraz yapici olalim arkadaslar saçma sapan kötülemeyelim türk gruplarimizi..

önce 99 daki albümlerine daha sonra da 2003 overkill konseri ve 2004 rsf performansına bakarak şunu söylüyorum: knight errant eskiden harbi iyi grup(muş). ama şu anki hali gerçekten kötü. bir tek vokalde değişiklik yok, çünkü eskiden de detoneydi şimdi de detone.

blackwinter demiş ki:
rsf performansına gelince; knıght errant rsf 7 de çift gitara rağmen halen aşamadığı gitarist problemini kemanla kapatmaya çalıştı, yer yer tuhaf sesler çıktı, vokal de çoğu yerde detone olunca zaman zaman overkıll konserindeki gibi eziyet haline geldi. çalışmaları lazım hem de acilen bence...

Uzun süredir canlı dinleyemiyorum KE'yi. Ama ilk konser vermeye başladıkları zamandan itibaren birçok konserine gittim. Halen aşamadığı gitarist problemi demişsinde.. Eğer eskiyide kapsıyorsa bu, bi konseri hatırlatayım. Konser sırasında kemanın telleri koptu. Bu yüzden kemansız devam ettiler. Ve... Konser sonunda İlgin'e gerek yokmuş dedik :) (şaka tabi bu, yoksa onsuz olmaz)

uzun sureli sessizligi 10.odtu mt geleneksel rock senligi ile bozalim...

knight errant uzun zaman sonra vokalist degisikligi ile birlikte senligimizde sahne alacaklar... 14 mart pazartesi 19da baslayacak konserin bilet fiyati 4 milyon olup bu meblaya gunun sub-headliner durumundaki odtu mt`nin gururu Magick konseri de dahildir... biletler odtu icinde kutuphane ,carsi ve hazirlik standlarinda ; Ankara - shades muzik ,On'a On Cafe ,Hayri Müzik ,Zıd müzik ,Diapason ,Arkadas Kitabevinde bulunabilir...

herkesi bekleris....

odtu mt

Geri