Knight Errant

deerrudolf demiş ki:
Ya ben Soner'den önce ya da Soner'den sonra diye değil ama yine de ikiye ayırmanın doğru olduğunu düşünüyorum. İlk albüm kadrosu ve daha sonrası. Soner, Emre, Sevan (ki hastasıyımdır kendisine, Türkiye'nin sayılı basçılarındandır) ve Uluer Emre (geçen gün abim yolda karşılaşmış, tam da o gün askerliğe başlıyormuş. Ankara-Keçiören'de yapıyor) gruptan ayrılınca ne yalan söyleyeyim ben de artık umudumu kesmiştim.

Gitaristler Hamit ile Ali eskiyi hiç arattırmıyorlar. Ama asıl Uluer Emre'nin yerinin asla doldurulamayacağını sanıyordum. Barbaros (yazlıktan tanıdık çıktı o da) ilk konserinde ODTÜ'de ağzımı açık bıraktı. Belki ses rengi olarak Emre ile birebir değil ama grubun müzikal yapısına çok uygun ve sahnede de çok hareketli.

2. albümü büyük merakla bekliyorum.
hobaaa sen de mi güzelçamlıdansın :LOL: yok yok barbaros ii müzisyendir..tabe ki soner in uluerin yeri başka ama yapabiljek bişi yok nolursa olsun kadro deişikliği felan...vs yine de Knight Errant Knight Errant tır 8)

MooNLapSe demiş ki:
hobaaa sen de mi güzelçamlıdansın :LOL: yok yok barbaros ii müzisyendir..tabe ki soner in uluerin yeri başka ama yapabiljek bişi yok nolursa olsun kadro deişikliği felan...vs yine de Knight Errant Knight Errant tır 8)

Ehheh, evet. Bacanaklar, Akmartı civarından. :lol

İlk albüm döneminde grubun bestelerinin birçoğu Soner tarafından yapılıyordu ve onun gitmesiyle albüm çalışmaları oldukça yavaşladı. Ama yine de kadro toparlanınca o tutukluğu üzerlerinden attılar. Uluer Emre'nin yerine alınan Barbaros da ilk konserden ne kadar doğru bir tercih olduğunu kanıtladı.

knight errant süper gruptur :) özellikle vokallerinin hastasıyım ama ayrılışları çok pisdi herkes birbirine küfür falan ediyordu son kadro nedir

Albümdeki kadrodan sadece Murat ile Ilgın kaldı.
Gitarist biraderler Soner ve Emre'nin yerine Hamit ve Ali, basçı Sevan'ın yerine İlker, Uluer Emre'nin yerine ise Barbaros gruba dahil oldu.

s_hifty demiş ki:
4 tane şarkılar var bende sadece albüm bulunmuyor diye biliyorum ben bildiğiniz yer varsa söylermisiniz olmadı internetten yollayın
valla albüm zor bulunuo evet...ben akmar da buldum kadıköyde zihni den almıştım çok oldu ama hala bulunabşlio oradan..izmir de ise bilemijem...yazın döndüüğümde bakiim orda nerden bulunuımuş haber veririm 15 gün soona :LOL:

deerrudolf demiş ki:
MooNLapSe demiş ki:

Ehheh, evet. Bacanaklar, Akmartı civarından. :lol

İlk albüm döneminde grubun bestelerinin birçoğu Soner tarafından yapılıyordu ve onun gitmesiyle albüm çalışmaları oldukça yavaşladı. Ama yine de kadro toparlanınca o tutukluğu üzerlerinden attılar. Uluer Emre'nin yerine alınan Barbaros da ilk konserden ne kadar doğru bir tercih olduğunu kanıtladı.
hehhe yakınmışıs :p buarada son cümlelerine ...+1638628478 :twisted:

deerrudolf'çuum, ben Barbaros konusunda söylediğin bir şeye pek katılmıyorum, ses karakteri konusunda söylediğine. Bence tam tersine Barbaros esas ses karakteri olarak çok benziyor Uluer'e ama onunki kadar güçlü ve çok oktavlı bir sesi yok. Özellikle albüm kaydında bazı yerlerde Uluer zannediyor insan.. Mimarlık amfisinde birkaç şarkı çalınmıştı yeni albümden konserden önce :) Orda benim direk dikkatimi çekti...

kaamos demiş ki:
istanbul'da tesadüf giderken bir evden melodi gelmişti.. sordum yanımda arkadaşa kim bunlar diye Knight Errant demişti.. ama hala albümlerini alamadım.. en güzel albümü hangisidir? şimdi ne alemdeler... bilen varsa yardım etsin fikir versin.. sagolun..

valla hocam zaten tek albümleri var ama şarkıları çok sağlam
değil orjinal albüm fotokopi kapaklı çekme kasetini bile bulmak çok zor
ama en rahat bursadan temin edebilirsin

Knight Errant 6 Kasım tarihinde Caravan Rock Bar'da sahne alacak. Crossfire, Arcane, Northern Lights gibi gruplarında sahne alacağı etkinliğin ikinci gününde headliner olarak yer alacaklar.

triplegig_ss.jpg

Geri