wade

D

digitalbath

Wade 2004 ün ilk aylarında kuruldu.Alterno-Hardcore coverları ve sahne performansıyla olumlu tepkiler alan grup bu yaz itibariyle beste çalışmalarına hız vermiştir.
Hardcore soundunu kaliteli bi şekilde ve güçlü tonlarla dinleyiciye icra etmeyi, caldığı coverların havasını birebir hissetirmeyi ve sahne performansıyla seyir zevkini pekiştirmeyi her zaman ciddiyetle ön planda tutan Wade bestelerinde de modern sound, ritm ve melodileri kusursuz bir şekilde sentezlemeyi amaçlamaktadır.
Wade bir konser ve albüm grubudur hedeflerini istikrarlı bir şekilde gerçeklestirmek için bu zorlu ve bir o kadar da zevkli yola çıkmıstır. Bizi severek dinleyen ve destekleyen herkese teşekkürler…

Wade:

Vokal:Çagkan Demiralp
Gitar:Emre Kara
Bass:Can Sengüler
Davul:Hakan Toykoç

Wade Program:
Doors Park(Eskisehir) 27 Subat 2005
Doors Park(Eskisehir) 13 Mart 2005
Pulp(Taksim) 14 Mart 2005
Doors Park(Eskisehir) 20 Mart 2005
Guitar Cafe(Taksim) Her Cumartesi (Nisan-Mayis 2005)
Mimar Sinan Üni. Bahar Şenlikleri 26 Mayis 2005 Perşembe
İ.T.Ü.fest 2005(Maslak) 27 Mayis 2005 Cuma
Crimson (Kadiköy) 26 Haziran 2005 Pazar
-----------------------------------------------

Wade her cumartesi 21.30-00.00 arası Taksim Pulp da sahne alıyor.
repertuar ve resimler için wade.garaj.org sitesini ziyaret edebilirsiniz..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
davulcunun yurtdısında olması nwdwniyle wade bu hafta pulp ta cıkmayacaktır..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
wade in ozel web sitesi yakında açılıyor! Bu sitede wade'in bestelerine ve cover kayıtlarına, konser ve grup fotoğraflarına, wade ile ilgili haberlere,bilgilere ve özel linklere ulasabileceğiniz gibi olusturulacak olan forumda olumlu veya olumsuz tüm eleştrilerinizle wade e katkıda bulunabileceksiniz...
wade.garaj.org

yanlış hatırlamıyorsam eskişehir 222 de 4 aralık pazar 2005 te çıkmışlardı. sınavlar bitmişti kankanın yanına ışınlanmıştım. dönerken ikinci öğretim olduğum için p.tesi sabah biner paşa paşa okula da giderim dedim ama sabah kalktığımda boyun kaslarımın kafamı taşıyamıyacağını hesaplamamıştım. gerçekten süperdi...

Eskişehir Direc-t konserinde alt grup cıkmıstınız.Sizi dinledim ve sonra napcam lan bunun ustune Direc-t'i deyip cıktım.Cok saglam parcalar caldınız.Özellikle tarzınız harika sakın değiştirmeyin bence.Teşekkürler...

Geri