51 PromiL(Rock) - Ankara

Yılbaşında 19:30 dan 23:00 e kadar sahnedeyiz. I.V Rock Bar çoook kolay bir yerde. Ankaray' ın her hangi bir durağından binip TANDOÐAN Metrosunda inip olarla gösterilmiş dögol çıkışından çıkarsanız 4 bi yanınıza baktıınız an AKBANK ı göreceksiniz 50 metre bile yok. Oraya doğru yürüyünce açılmamış Burger la Akban ın arasında olduğunu görebilirsiniz.I.V ye girince merdivenleri inip sağa dönüp kapıyı açıp içeri girince EÐLENCE BAŞLAMIŞ Demektir :D . Herkesi bekliyoruz.

ylba.jpg

ezgyy demiş ki:
gazi konserine okul dışından kmse gidemio die duydum ama umarım doğru diildir
evet okul müdürümüz her sene dışarıdan adam alınmaması konusunda ısrarcıdır çünkü sürekli olay çıkıyo. ama yine de her seferinde dışardan bi sürü insan geldi arkadaşlarını dinledi. bu sene dışardan gelenlere zorluk çıkarılır mı bilmiyorum ama sevgili okul müdürümüz hakkında daha fazla bilgi için vokalinize danışabilirsiniz. bi kaç kelimeyle özetler heralde... =)

Okul müdürünüz şahane bir insan zaten.51PromiL ismi alkol cağrıştırdığı için afişe ismimizi basılırken 51 diye yazdırmış.Gerekli cevap sahneden verilecektir ;) Aslında çıkmayarak vermemiz gerekir bu cevabı ama okuldan dinlemeye gelicek hiç bir insanın sucu yok.
Gelmek isteyen bana özelden ya da msn den ulaşabilir.I.V. Bar'a da herkesi bekliyoruz...

ozgun1907 demiş ki:
Okul müdürünüz şahane bir insan zaten.51PromiL ismi alkol cağrıştırdığı için afişe ismimizi basılırken 51 diye yazdırmış.Gerekli cevap sahneden verilecektir ;) Aslında çıkmayarak vermemiz gerekir bu cevabı ama okuldan dinlemeye gelicek hiç bir insanın sucu yok.
Gelmek isteyen bana özelden ya da msn den ulaşabilir.I.V. Bar'a da herkesi bekliyoruz...

süpermiş valla.. :p bi bakıma dogru ama.. :roll:

herkesn yeni yılı kutlu olsn bu arada..
konsere gelemicez.. nedeni malüm :LOL:

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

hepınıze basarılar arkadaslar bu aksam.. dıkkat edın ıcıp ıcıp laf atan olur elbette tınlamayın

Aarkadaşlar o müdür uyuzun tekidir açıık açık yazıyorum. O herif yüzünden az çekmedim. Okulu temisilen katılacağımız müzik yarışması için lise son halimizde bile bize izin kağıdı vermemiştir. Devamsızlığımızdan yemiştir. Müzik karşıtı insan o. Okula "Davul" alınacağı zaman "Neden bateri alıyoruz, bağlama alalım çocuklar bağlama çalsın" diyebilen bi müdürdür o.

yeniyilweb2113db.jpg

Arkadaşlar bu gece Garage Rock Bar yeni yıl süprizlerinden sadece biri olan ; girişte alıcagınız biletle 3 adet Nokia marka cep telefonunu kazanma şansı veriyor

bu gece Dem,fe-mail,altısekiz le hem eglenicez hemde yeni yeni süprizlerle karşı karşıya olucaz

Herkese yılbaşı dilekleri için teşekkürler :) ilk yılbaşı mesajı da benden olsun :) I.V de cok cok zevkli bier akşam geçirdik.Umarız "herşey yolunda gidicek"ve her hafta cumartesi programımıza devam edicez..Ancak haftaya istanbuldayıs ve I.V de pin-up ve Staff sahne alıcak.Arıca I.V de salı gunleri raindog,perşembe ise karakedi cıkmaktadır.Her cumartesi 51PromiL ve Staff sahne almktadır.HEr hafta herkesi eğlenceye bekliyoruzz.HErkesin yeni yılı kutlu olsun..

Bu arada 51PromiL 2 Ocak Pazartesi günü sabah saat 10 da uyduda ve digiturk te yayın yapan Btv'de canlı yayına çıkacaktır.

dısardn insan cok rahat girer konsere hafız hep kasar boyle alıştık artık ns umarım ii bir konser olur gazide seveniniz cok malum vokal gazi mezunu :) :)

Mus-e-ician demiş ki:
Aarkadaşlar o müdür uyuzun tekidir açıık açık yazıyorum. O herif yüzünden az çekmedim. Okulu temisilen katılacağımız müzik yarışması için lise son halimizde bile bize izin kağıdı vermemiştir. Devamsızlığımızdan yemiştir. Müzik karşıtı insan o. Okula "Davul" alınacağı zaman "Neden bateri alıyoruz, bağlama alalım çocuklar bağlama çalsın" diyebilen bi müdürdür o.
Puhaha:D kesinlikleee çok doğru,hafiz rekordur yaa :metalhead

Geri