51 PromiL(Rock) - Ankara

Herkese teşekkürler..Çok eğlenceli bir konserdi..Diğer gruplarında ellerine ağızlarına sağlık..Yeni konser haberleri ve kayıtlarda olucak..Tekrar tekrar teşekkürler..

dinleme firsatim olmadi ama arkadasimdan duydugum bir aniyi paylasmak istedim=)

gecen sene, ya da bir onceki de olabilir, gazi anadolu da sahne alacaklarmis, afisler asilmis, sonra okul muduru `bu ne yavrum promil falan, cok ayip` demis ve afislerdeki promil yazisini sildirtmis, ya da kesmis oyle birsey yapmis. `grup 51` olarak cikmslar sahneye=)

Evet o 51 bizdik.. Malesef orda öyle olaylar yaşanıyormuş..Hatta ve hatta Duman konseri istememiş ismi yüzünden diye bir şey duydum ama şehir efsanesi olabilir.. :)
Yakında şehir dışı konserleri olucak..Yeni kayıtlardan da bir veya iki tanesi siteye ve buraya eklenicek..Herkese tekrar tekrar teşekkürler..

51PromiL 18 Mayis Cuma Gazi universitesi Akedemi Senliklerinde saat 16:00 da sahne alicak..
Henuz kesinlesmemis Eskisehir konseri var..Ayin 27 si Pazar gunu ve 4.Corlu konseri de cok yakinda :)

51PromiL Sony Ericsson UniStar Muzik yarismasinda bolge finalisti olmustur.. :) Bunun disinda ayrinti biz de bilmiyoruz..

18 Mayis Cuma Gazi Universitesi Senliklerindeyiz..
27 Mayis Hayal Kahvesi Konseri var..

Yarisma hakkinda ayrintilar yakinda..

Geri