Seinfeld

Ama şimdi elleri sıkıp Türk usulü pazarlığa girmek gerekecek onu nasıl yapacaz bilmiyorum. Bir buluşma filan ayarlayalım, otobüs kaldıralım pazarlık için :D

O hangisiydi ya, George' un tam tersi davranmaya başladığı ve başarıyı yakaladığı bölümmüydü yoksa Kramer ile Jerry' nin kişiliklerinin birbirlerininkiler ile değiştiği bölümmü...? Bak kafama takıldı şimdi. Kablo filanda yokki, dial-up çıların geneli için kayıtsız kalan bir seçenek :D

George'un "Yeter ulan, bugüne kadar bütün işlerim ters gitti. Bugün olmak istediğimin tam tersi bir adamım" diyerek herşeyin tersini uyguladığı bölümdür :)

Ayrıca, kastettiğim şey senaryolardı... Bütün senaryoların toplamı yaklaşık 2 mb. Dial-up falan sorun olmaz.

kesinlikle mükemmel bir dizi.....izlediklerim en iyisi.
en başlarda esprilere alışmam zor oldu fakat daha sonra elimde olmadan yarıla yarıla gülmeye başladım halada gülüyorum :)

Jawbreaker,

Sen şu seinfeldscripts.com adresini buraya yazalı baya bir oldu ama ne kadar makbule geçtiğini tahmin bile edemezsin! Heykelini dikecem Jaw! :D

george costanza!!! hayatımda örnek alıcam bi adam varsa o da kendileridir, beni gülmekten bayıltan bi kişiliğe sahip, cnbc-e sayesinde islemekten mahrum kalmadıım için kendilerine bide teşekkür ediom buradan,

**kramer kadar süper bi insan varmıdır arkadaşlar..adam bi bölümde otoyol satın alıp otoyolun bakımını gurur meselesi yaptı yav..otoyol levhalarını eve getirip yıkıyordu adam ya..seinfeldin evinde tabi :)

Reklam davasından izlemiyorum, ilk reklam çıkıtğı zaman değiştiriyorum kanalı bir daha aklıma gelirse geri açıyorum.

Reklamlar azaltılmalı...

Yılbaşı gecesi çok eğlenceli geçecek gerçekten, tabiiki onlar sayesinde. Hiçbir yere çıkmayı düşünmüyorum...

şunların dvd'sini almak hayatımdaki amaçlardan biri oldu... sanırım bütün sezonların toplu olduğu bir set var... en azından sitesinde reklamı var, ancak türkiye'de hiç bir yerde bulamadım... gırr...

Hadi ya... Bak benim bundan yeni haberim oldu. Bundan sonra bende var gücümle arayacam uğradığım yerlerde. Bulan bulamayana haber versin :)

konusuz görünüp de bütün toplumsal olguları işleyen başka bi dizi daha görmedim ben. seinfeld başlıbaşına bi klasik yaa..

:idea: geçenlerde kendimi loser hissettiğim bi ara george'a benzedim bi an için, çok korktum... şimdi bile düşündükçe tüylerim diken diken oluyo, ıyhh..

Geri