Akoyo Band

Solak gitaristten tırsarım, ama bir grupta iki tane birden solak gitarist olursa da "oha" der, derhal siper alırım!!
Dikkatle takip edilmesi gereken bir grup bakılırsa. Varsa myspace, twitter, facebook ve resmi internet sayfalarının da linklerini buraya koyarsanız iyi olur bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Solak gitaristten tırsarım, ama bir grupta iki tane birden solak gitarist olursa da "oha" der, derhal siper alırım!!
Dikkatle takip edilmesi gereken bir grup bakılırsa. Varsa myspace, twitter, facebook ve resmi internet sayfalarının da linklerini buraya koyarsanız iyi olur bence.

facebook ve twitter hesaplarını paylaştım, web sitemiz şu anda yapım aşamasında en kısa zamanda paylaşacağım. Beğendiğinize sevindim, teşekkürler.

Gayet başarılı. Ancak nedense benim optimum ses sisteminde davullar çok geri planda ve gitar çok önde geliyor.. Miksi bitmemiş sanırsam (?)..

Agam, bence ülkenin gitarı kısıp vokali açmayı başarılı kayıt ve mixing mastering yapmak zanneden piyasası için şu anda çok çok iyi bir kayıt. Daha iyi olabilir miydi? Çok ta kayıt işleri ile haşır neşir olmamış biri olarak "Tabii neden olmasın" diyebilirim ancak. Hatta, tarzı bilen ve daha yaratıcı bir prodüktör fazladan da bir şeyler de katabilirdi. Olsun, tarz güzel, kayıt iyi. Umarım ileride hakettikleri gibi yükselirler ve daha da iyi noktalara gelirler.

Bu arada, üye olduğumdan beri 666. mesajım buraya kısmetmiş!! :blackalien:

Hakan

Tebrik ederim hoş bir şarkı olmuş. Aura olarak Sıfır KM deki saflığı hissettim, yani birşeye benziyor demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Şarkının aurası bana onları çağrıştırdı ve gayet beğendim.
Umarım herşey istediğiniz olur, engeller bir bir açılır =)