kırkaltı

işte kırkaltı_

vokal:emrah kara
elektrik gitar&vokal:eren türkeri
elektrik gitar:barlas özemek
bass:erdem şensöz
davul&perküsyon:eek:nur öztürk

ben grupla daha yeni tanıştım ama pek sevdim eğlenceli bi grup :)
www.kirkalti.net resmi siteleri... ayrıca burdan 3 adet şarkılarını da indirebiliyosunuz...

dün yada önceki gün tv8 (emin degilim)konserlerinin hepsini verdi.sanırım bir festival konseriydi..Açıkcası besteleri sevdim..

slm ben sizi rockistanbulda izlemiştim ve gerçekten baya beyendim sahne performansı olsun, tarzınız olsun...bende ankarada oturuyorum ve iyi kötü bi grubum var, ümidim daha iyi bişiler yapabilmek...size başarılar...

Bütün elemanlarını yakından tanıdığım grup...İyi arkadaşlarım diye söylemiyorum gerçekten iyiler! Birkaç elemanlarını da kendi grubumda barındırmaktan şeref duyuyorum :)

Kırkaltı işte bu... Hem sever hem döver...

Merhaba arkadaşlar.

Yorumlar için çok teşekkürler.
Yakında sitemize fotoğraflar ve videolar gibi bölümlerin yanında kırkaltı_ fan attack isimli Flash oyunu da ekleyeceğiz.

Takip etmeye devam edin.

hoş geldiniz. terbiyesizler sizi!

yüz vermeyin bunlara. deli hepsi, mümkünse kolları arkadan bağlı servise sunun!

anormal arkadaşlarımızın arkasındayız her daim.

kediler unutmaz ;)

yolları açık onların zaten...

ben kırkaltıyı rocktüel programından tanıyıp cok sevdim solistin mor ve ötesi hakkındaki yorumlarını dahada sevdim ense kalınlastırma olaylarına girmemeleri cok güzel cünkü yeni grupların cogu maalesef sürekli birilerine yamanmaya calısıyo begendiginiz gruplar sorusuna 20dk ballandırarak cevap veren adamlar var yani:bilmem takdir ettim yolunuz acık olsun

Geri