Charvel / Jackson Başlığı

Bende eski bi 1989 epi flying v var, delik desik üstünde en az 50 tane vida deligi var. headstockta da ha keza. setneck baglantisinda cila catlaklari da var 270 derece. boyatayim diyorum ama o renge kiyamiyorum... kremden sariya donme bi renk hatta.
Bu tarz eskimis beyaz ve krem tonlari inanilmaz klas duruyor. galiba bazi boya malzemeleri yerinde kalsa bile sararmaya musait oluyor...

Arkadaşlar bi charvel gördüm. Charvel Desolation dx1 fr. Elimde 2 tane gitar vardı tahminen kabul etmez diye düşünerek bir tanesiyle takas istedim, satan arkadaş da kabul etti. Üstündeki FRT O2000 nasıldır? Bu gitardan elinde olan ve kurtköy viaport civarında olan varsa bir yakından görme fırsatı verebilir mi? Satan arkadaş gitardan uzaktaymış çünkü.

Charvel Desolation dx1 fr
Bi arkadaşımda vardı. İnce saplı, hissiyatı ve tonu öyle müthiş olmayan ama çalımı rahat alınıp kullanılabilecek sıkıntısız bir gitar diyordu o. Yani muhtemelen eski Japon Charvel/Jackson hissiyatını ve kalitesini bulamayacaksın ama üstünde Charvel yazan sivri kelleli birşey kullanmak istersen fiyatına göre istediğini büyük çoğunlukla verebilecek bir gitardır diye düşünüyorum.
Zaten eski Japon gitarların hissiyatını verse japon fiyatı isterlerdi(20k+). Dikkat et bir sıkıntısı olmasın köprüde sapta perdelerde falan.

Bi arkadaşımda vardı. İnce saplı, hissiyatı ve tonu öyle müthiş olmayan ama çalımı rahat alınıp kullanılabilecek sıkıntısız bir gitar diyordu o. Yani muhtemelen eski Japon Charvel/Jackson hissiyatını ve kalitesini bulamayacaksın ama üstünde Charvel yazan sivri kelleli birşey kullanmak istersen fiyatına göre istediğini büyük çoğunlukla verebilecek bir gitardır diye düşünüyorum.
Zaten eski Japon gitarların hissiyatını verse japon fiyatı isterlerdi(20k+). Dikkat et bir sıkıntısı olmasın köprüde sapta perdelerde falan.
Aynen floyddan çekiniyorum ben de, floydla alakalı problemler halledilir de (eskiden çok uğraştım floydla, aram iyidir) bana pek temiz gelmedi gibi, uzun süre kullanılmamış öyle köşede duruyormuş hissi verdi.

Çektiğim videoları genelde medya olarak paylaşıp mesaj olarak iletmiyorum. Ancak forumda benim paylaştığım görseller dışında adına girilmiş bir içeriğe bile ulaşamadığım gitar olan Jackson KV5 (Jackson KV5FR) için olur bir arayan çıkarsa motivasyonuyla; hazırladığım ufak bir inceleme videosunu aşağıya ekliyorum.

Sınıfına mensup RR5 ile aynı kaderi paylaşmasını, güncel üretimlerini görebilmeyi dilediğim zımba gibi bir gitar.

Çektiğim videoları genelde medya olarak paylaşıp mesaj olarak iletmiyorum. Ancak forumda benim paylaştığım görseller dışında adına girilmiş bir içeriğe bile ulaşamadığım gitar olan Jackson KV5 (Jackson KV5FR) için olur bir arayan çıkarsa motivasyonuyla; hazırladığım ufak bir inceleme videosunu aşağıya ekliyorum.

Sınıfına mensup RR5 ile aynı kaderi paylaşmasını, güncel üretimlerini görebilmeyi dilediğim zımba gibi bir gitar.

Ben arıyorum Tolgacım :)

sarı siyah RR5 çelik fret ve kilitli burgu ile geri gelsin almazsam üst sivri köşesi ile böğrüme böğrüme saplayın onu...
Abi o geleli oluyor biraz. Bende 2008 MIJ var, videosunu çekmiştim. Sonrasında tekrar ürettiler onu satin saplı ve bindingli olarak. Şu an stokta yok Zuhal'de ama yurtdışından rahatlıkla bulunabilir durumda diye biliyorum.

Geri