Charvel / Jackson Başlığı

Sonunda alcağım elektroya karar verdim.Bunu bu başlık altında açıklamaktan gurur duyuyorum :D Jackson Warrior büyük bi ihtimal 1 hafta içinde elimde olacak.Yalnız bi sorunum var İzmir'de Lay Lay Lom'dan başka bir yerden alamazmıyım bu gitarı.Çünkü Bu gitarın liste fiyatı 860$ ama Lay Lay Lom'da 763 euro yani yiceğim kazık 200 ytlden fazla.İzmir'den bilen arkadaşlar varsa Lütfen yardım etsin.Help me?:D

JS-ReD demiş ki:
Sonunda alcağım elektroya karar verdim.Bunu bu başlık altında açıklamaktan gurur duyuyorum :D Jackson Warrior büyük bi ihtimal 1 hafta içinde elimde olacak.Yalnız bi sorunum var İzmir'de Lay Lay Lom'dan başka bir yerden alamazmıyım bu gitarı.Çünkü Bu gitarın liste fiyatı 860$ ama Lay Lay Lom'da 763 euro yani yiceğim kazık 200 ytlden fazla.İzmir'den bilen arkadaşlar varsa Lütfen yardım etsin.Help me?:D

200 ytl lik fark hiç birşey.sonuçta aynı fiyata almayı bekleme zaten.nakit alımda %15 indirimleri var zaten 100 ytl bir indirimde alabilirsin.yurt dışından almaya kalksanda kargo masrafı gümrük derken 500 ytl ye kadar çıkar onun derdi.200 ytl hiç bişey."hiç"...

Eyvallah çok saolun.Alcaım model Jackson WRXT Warrior(Xserisinin Warrior modeli :D )Zaten yuRtdışı olayını bende düşündüm elektronik mallarda;
1-Şahıstan şahısa 300$ a kadar vergisiz
2-Firmadan şahısa 150$ a kadar vergisiz
3-Bayram zamanları gümrük kalkar vergi ödenmez.
3- UPS,DHL gibi firmalardan kargo getirtmeye kalkarsan getirdiğin mal için özel gümrük ekspertizleri gelir ve malın içini açarak bunun gerçek değerini kendileri belirlerler ve malın 10 katı fazla vergi ödersin.

Posta yolu ile getirtirsen aldığın firmaya CN22 gümrük belgesi üzerinde mal değerine 30$ ve malın kendisine süs eşya yazdırabilirsin.Mal ulaştığı zaman sana en yakın gümrükten kağıt atacaklar ve en yakın gümrüğe gidiceksin eğer 30$ numarasını yuttularsa sadece 18ytl vezne parası ödeyerek mala sahip olabilirsin Tabi her getirdiğin mal için gümrükten çağırmıyorlar fakat elektronik mallar ve büyük paketler için kesinlikle çağırılıyorsun gümrüğe.

BAYRAMDA MI ALSAM ACABA :D

artık sl3 ler dede orjinal floyd rose var.usa jackson larda ise hep orjinal kullanıldı.sl2 de yoktu dorğu ama sl2h ta var :D sl2 usa olup import olan bir modeldi.eskiden rr2 ile sl2 vardı ama artık yoklar.sl2h ve diğer usa jackson larda hep orjinal floyd kullanıldı.daha eskinden de schaller vardı.

Cow var! :mrgreen:

Cow-6 da Cow-7 de arch top, çok da güzeller :)

dscn1504ow4.jpg

Geri