Charvel / Jackson Başlığı

anti-social demiş ki:
bkz

yoko_b_annthrax.jpg

Feci bişeymiş, sevdim 8)

rr3 de aynı özelliklere sahip. ke3 harika bir gitar. kelly. bir aralar çok ciddi niyetlenmiştim. sonra ke1 aldım (neye niyet neye kısmet) . ses olarak dolgun güzel bir akustiği ve rezonansı var. üzerindeki manyetikler ve aksamda gayet iyi. alınası. ama grafikli modelleri lll den almaya kalkma bence. gereksiz bir para binmekte üzerine.

Ke1 nasıl aldın :D Ebayde bi adam gördüm mis gibi ke1'i 1300 dolara bırakmıştı içim gitti... :D

KE3'e niyetlendim her iki günde bir ayrı bi gitara niyetlendiğim gibi. Ama çok sevdim almak istiyorum...

Arkadaşlar ölüyom kararsızlıktan bizim alt dükkanda 2.el Jackson JS20 buldum 4 yıllık ama oldukça temiz adam peşin 500 ytlye bırakıyo sizce ne yapayım ? Aleti kötüleyen bir sürü yazı okudum ama çokta güzel gözüküyo çok karsızım.

No_leaf_Clover demiş ki:
Arkadaşlar ölüyom kararsızlıktan bizim alt dükkanda 2.el Jackson JS20 buldum 4 yıllık ama oldukça temiz adam peşin 500 ytlye bırakıyo sizce ne yapayım ? Aleti kötüleyen bir sürü yazı okudum ama çokta güzel gözüküyo çok karsızım.

500 ytl verdikten sonra japon performer serilerinden bir jackson alırsın daha iyi.

JS lere o kadar para verilmez bence.

Geri