Charvel / Jackson Başlığı

LAY LAY LOM u en son aradığımda mart ayı gelmeden kesin gelcek demişlerdi... Laylay 3 hakkını da kullandı... 1-2 gün daha geçsin de paramı geri alcam...

ben de bugün sordum, 14 ünde fuarda konuşacağız ona göre dediler. bu arada laylaylom un şu an vitrininde tek bir gitar bile yok, belki temizlik anına falan denk gelmişimdir.

İyi dileklerini sunan Clickboy ve Kabak gibi arkadaşları sevgiyle kucaklıyorum :D
Özellikle SL2H aldım sanıp sevinen sonra gitarın Japon olduğunu gören arkadaşları acaip seviyorum, bağrıma basasım geliyor :) Gitarlar geldiğinde de görmek istiyorum aynı arkadaşları :)

nasıl 14 ünde fuarda konuscaz ona göre ya...... alla alla parayı verdik gelmesi lazım işte nesi neye göre olcak daha...... abi yola cıktı diyen arkadaslar nasıl duydular???? böle şey olmaz.....

ya arkadaslar bu dk2 mın yapım yılını ogrenmek ıstıorm ama ne yazıkkı nası okunacagına daır bısı bulamadım tek bıldıgım 97 ıle baslaması nedeıyle japon olmaısnın garantı olmasıdır bı yardım edersenız 9731809 bu na numarası

Geri