Charvel / Jackson Başlığı

Arkadaşlar bu ilanı koyabileceğim yeri bulamadım, bu yüzden JAckson kısmına koyayım dedim, eğer yanlış yaptıysam direk silerim, ama canımı gerçekten çok sıktı:

http://www.sahibinden.com/satilik_jackson_warriorWQQaXQQ10660029WQQpXQQdisplayitem

Satan arkadaşa, hatasını gayet seviyeli bir dille söylediğimde "uzatma" gibi saçma bir tabirde bulundu. Bu arkadaşa karşı ne yapabiliriz? En nefret ettiğim insan tipidir hatasını anlamayan insan, gel gör ki çok var piyasada bunlardan.

ben çok gülüyorum o ilanlara genelde sahibinden ve gittigidiyorda çok oluyor.çoğu sıfırından pahalı fiyata satıyor ve inanılmaz ucuz bu fiyata kaçırılmayacak fırsat gibi ibareler kullanıyor :D

solitude71 demiş ki:
Kıvılcım net birşey söylemiyor bu konuda ama resmen olduysa bile ki olmadık da demiyor olduk demediği gibi gitarların gelmesi 2010'u bulur herhalde.

Ben Kıvılcım Ankara yı aradığımda Ağustosun başı gibiydi sanırım. Evet biz aldık ve gitarları getirteceğiz. Eylül ayının sonunu bulur ilk partinin gelmesi deniyordu.

Getirdilerse bile Js serisinin üzerinde birşyler getirdiklerini sanmıyorum.

Bir müzik marketin lafıyla hareket etmektense yurtdışındaki bir tanıdığı komisyon bile verip getirtmek çok daha mantıklı.

Serter Bağcan isimli insanı anmak dahi istemiyorum da neyse :LOL:

halilpazarlama demiş ki:
yazarken tereddüt etmiştim japonmu meksikamı diye üşendim sonra :D tebrikler.

bu arada criss olivanın (hüzünle anıyoruz) kullandığı charvel modeli hakkında bilgis olan birileri varmı :D

oliva.jpg

wallahi büyük ihtimalle signature ya da custom shop bi gitar. daha önce rastlamadım birebir bu şekilde bi charvel a.

vergi yüzünden Jackson'larımız mücevherat sınıfına girdi hiç yoktan. Aslında çok yazık bir durum. Herşey aslının 2 katından fazlaya satılıyor. Müzik çok lüks oldu.

kıvılsım da gördüğüm bi ilan beni bir kez daha düşündürdü. yine buraya yazdığım gibi kıvılcıma gittiğimde (ankara) önümüzdeki ay di marzio manyetikler, ocak ayında seymour duncanlar gelecek. jackson gitarlar yılbaşından sonra belli olacak demişti. ilanda di marzio manyetikler kıvılcım müzik mağazalarında yazıyodu. demekki adam doğru söylemiş...
bu arada fiyat konusunda müzik mağazalarını suçlamak doğru olmaz çünkü daha gümrükte alet fiyatını ikiye katlıyor düz mantık şöyle fiyat hesaplayabilirsiniz bütün müzik mağazalarında fiyatlar böyle abd satış fiyatını olduğu gibi euroya çevirin dolayısıyla abd de ki fiyattan çapraz kur oranında kat artış söz konusu dua edelimde çapraz kur düşşün:D

arkadaşlar bi arkadaş için amerikadan rr24 alıcazda acaba bu gitarın case ile birlikte ölçülerini verebilcek bi yiğit varmı ?:D o kadar araştırmama rağmen bulamadım da yardımlar için şimdiden teşekkürler

Chucky_ychucky demiş ki:
arkadaşlar bi arkadaş için amerikadan rr24 alıcazda acaba bu gitarın case ile birlikte ölçülerini verebilcek bi yiğit varmı ?:D o kadar araştırmama rağmen bulamadım da yardımlar için şimdiden teşekkürler

bu konu beni de ilgilendiriyor ben bir kaç siteye mail atmıştım türkiyeye shipping yapıyomusunuz diye hep hayır cevabı aldım abd den nasıl oluyo bu iş ve ne kadara geliyo e tabi bide gitar ayıplı çıkarsa nolcak geri gönderme falan filan nasıl oluyo bu işler bilenler aydınlatabilirmi bizi

Chucky_ychucky demiş ki:

Bende RR3 var, alirken case de ismarladim, case gecikince sorusturduk, Jackson'in o zamanki sirketi birakip yeni bir sirketle calismaya baslayacagini ogrendik. Ben de beklememek icin iptal ettim case'i. Simdi de magazalarda pek Jackson case'i yok. Gitari alirken iyi sorusturun bence, gitari alip case bulamazsaniz zor olur uzun yolda.

Ayrica bir tavsiye:
Japon mali bir gitari ABD'den almak yerine Japonya'dan almayi denediniz mi? Iki sirket (Ishibashi ve Guitar Japan) bir cok ulkeye kargo ile gonderiyor. Ama sorun, once email ile temasa gecmeniz hangi model oldugu konusunda, sonra da telefon edip kredi karti numaranizi vermeniz gerek. ABD'ye kargo ucreti 120$ civarinda, TR de sanirim o civarlardadir. Adamlarla anlasip gumruk belgelerine de 500$in altinda bir fatura ve/veya hediye falan yazdirirsaniz (bunu yaptiklarini duydum) gumruk odemeden de alabilirsiniz belki gitari.

Not: Guitar Japan'da Jackson Stars var sadece:
http://www.guitarjapan.com/jackson/index.html

Ishibashi siteyi degistirmis, email ile sormaniz gerek ellerindeki modelleri.

Allahım çıldırıcam jackson un sitesine her girişimde kafayı yiycek gibi oluyorum adamlar adrian smith signature gitar çıkarmışlar ters kafa rhoads bile çıkmış deli olacam alın artık şu distribütörlük işini kim alıyosa alsın!!!

DKMGT mi aldım.bugün itibariyle bende bi jackson ailesinden olduğumdan dolayı çok mutluyum ve artık distribütörlük gelmesini istemiyorum haha :D böyle daha değerli ve güzel :)

Geri