Charvel / Jackson Başlığı

mFeCi demiş ki:
bildiğim kadarıyla japon ve endonezya jacksonlarda zaten normal olarak hardcase yok

Arkadaslar, Jackson Japon 2009 uretimi gitarlarda artik Japon Ibanez gibi hardshell case vermeye basladi.

Zuhal'in getirdikleri buyuk ihtimalle 2008 olduklarindan yaninda case yok. Bir sonraki partiyi eger 2009 modellerden getirirlerse buyuk ihtimalle fiyatta 200-300$ artis, yaninda da 50-60$'lik case goreceksiniz.

Merak edenler Musicians Friend veya American Musical Supply'a bakabilir yeni fiyatlari tahmin etmek icin. Butun Jackson Pro fiyatlari 200-300$ civarinda artti 2009 modellerde.

DaRtH_ErLiK demiş ki:
mFeCi demiş ki:
bildiğim kadarıyla japon ve endonezya jacksonlarda zaten normal olarak hardcase yok

Arkadaslar, Jackson Japon 2009 uretimi gitarlarda artik Japon Ibanez gibi hardshell case vermeye basladi.

Zuhal'in getirdikleri buyuk ihtimalle 2008 olduklarindan yaninda case yok. Bir sonraki partiyi eger 2009 modellerden getirirlerse buyuk ihtimalle fiyatta 200-300$ artis, yaninda da 50-60$'lik case goreceksiniz.

Merak edenler Musicians Friend veya American Musical Supply'a bakabilir yeni fiyatlari tahmin etmek icin. Butun Jackson Pro fiyatlari 200-300$ civarinda artti 2009 modellerde.

ooo çok kötü haber..keske para olsa da şimdi alabilsek şu jackson'ı. bir zam bekliyordum zaten bunlardan :twisted:

arkadaşalr e-mail ile sordum,son yazılan yorumları doğrular nitelikte cevapa aldım, cevap bu;

----------------cevap--------------------

Merhaba, Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden dolayı size teşekkürederiz. İlgilenmekte olduğunuz model ilk deneme siparişimizden olup case yada gigbage sahip degildir. Fakat bundan sonra gelecek gitarlarımızın hepsi orjinalcase yada gigbagleri ile gelecek. Tabikide sonra glecek modeler de fiyatfarkı olacaktır. DK2M modelleri case ile birlikte gelecek... Dilerseniz casesiz gelen bu partiler için gitarnıza uygun casealabilirsiniz. Danışmak istediginiz sormak istediginiz her hangi bir konu olur ise bizeulaşmaktan çekinmeyiniz. İyi Akşamlar,
------------------------------------------------------

gitarı almaya bak case i napcan ya tabut gibi bende var hiç kullanmıyorum ben gerçi bende rr case i çok büyük sl caseleri falan kullanılabilir ama fiyat artışını göze almaya değmez.

izzzyy demiş ki:
gitarı almaya bak case i napcan ya tabut gibi bende var hiç kullanmıyorum ben gerçi bende rr case i çok büyük sl caseleri falan kullanılabilir ama fiyat artışını göze almaya değmez.

dostum tam bu hafta sonu istanbula gidip dk2m alıcaktım,bitmiş yaa!!
yeni gelicek gitarlarında fiyatları artıcakmış, ben 1400 ü zor buldum :s.

dk2 varmış ama ben dk2m istiyodum.hayal kırıklığına ugradım halen daha şoktayım ya!!!

ErenimooO demiş ki:
dostum tam bu hafta sonu istanbula gidip dk2m alıcaktım,bitmiş yaa!!
yeni gelicek gitarlarında fiyatları artıcakmış, ben 1400 ü zor buldum :s.

dk2 varmış ama ben dk2m istiyodum.hayal kırıklığına ugradım halen daha şoktayım ya!!!

tahmin ettiğim gibi, malesef çabucak tükendi 2008'ler. artık yapacak birşey yok geçmiş olsun. ben de dk2m düşünüyordum, artık başka zamana :evil:

Nocure demiş ki:
Zuhal Müziğin LayLayLom dan tek farkı;

Birinin adı zuhal diğerinin LLL...

Lay Lay Lom'un satış politikası, ismiyle aynıydı. zuhal profesyonel çalışan bir firma, ciddi bir tavırla girip almak istediğin birşeyi adam gibi prosedürüyle alabilirsin, ancak ne yazıkki alacağın alet hakkında bilgin az ise(veya satıcı öyle zannederse) biraz palavra sıkmaya başlayabiliyor 1-2 eleman, veya her hafta gelip "He şöyle bir bakıyoruz" dersen, bir süre sonra ona göre muamele görürsün...

Bu arada girmişken siteye; bu 80'lerde kullanılan Kahler tipi floyd rose lar vardı, 90 öncesi Usa Jackson'larda da bu köprülerden var, bunların locking nut ünitesinin yenisini bulmak mümkünmüdür acaba bile varmı?

Nocure demiş ki:

Buna ancak gülerim. Afedersin ama adam gibi muamele görüp 1500-2000 liralara Jackson alacan dese birisi geçen sene hadi leeen xxxtiea demez miydin suratına, şimdi öyle mi?

İstanbul'da müşteriyle ilgilenme, bilgi, nezaket, genel tavır yaklaşım konusunda birkaç yer var ama şimdi isim verip ismini yazmadıklarımla ilgili geyiğe dönmesin muhabbet. Zuhal'de iyi referans vereceğim 3-5 yerden biridir sonuçta.

Jackson'a dönecek olursak gidecek olan varsa telefon etsin önce çünkü biraz deneme maksatlı herşeyden bir tane getirmişler onlarda hızla eriyor ama zamanla talep netleştikçe daha stoklu çalışırlar herkes de yıllardı LLL zulmü yüzünden alamadığı adam gibi Jackson'lara kavuşur.

Zuhalde palavra sıkma olayı oldu, benimde başıma geldi ama o elemanı son zamanlarda görmüyorum. :) Avt serisinde all tube diyen adam vardı yani orada. Bu arada 2009 jacksonlar hepimizin bildiği gibi zamlı 2008 ler güzel fiyatta hakikaten ama. Utku abi Zuhal şu showroom dışında gerçekten güzel bir yer ilgilenme babında. Showroom için aynısını söyleyemem. Usa lerin sipariş üstüne geleceğini belirteyim yine bekleme olayı olacak yani ama usa lerde tabi. Japonlarda böyle bi şey olacağına ihtimal bile vermiyorum.

solitude71 demiş ki:
Nocure demiş ki:

Buna ancak gülerim. Afedersin ama adam gibi muamele görüp 1500-2000 liralara Jackson alacan dese birisi geçen sene hadi leeen xxxtiea demez miydin suratına, şimdi öyle mi?

İstanbul'da müşteriyle ilgilenme, bilgi, nezaket, genel tavır yaklaşım konusunda birkaç yer var ama şimdi isim verip ismini yazmadıklarımla ilgili geyiğe dönmesin muhabbet. Zuhal'de iyi referans vereceğim 3-5 yerden biridir sonuçta.

Jackson'a dönecek olursak gidecek olan varsa telefon etsin önce çünkü biraz deneme maksatlı herşeyden bir tane getirmişler onlarda hızla eriyor ama zamanla talep netleştikçe daha stoklu çalışırlar herkes de yıllardı LLL zulmü yüzünden alamadığı adam gibi Jackson'lara kavuşur.

Pro Shop iyi güzelde Showroomda o dediğin nezaket tavırlarından pek yok.

proshoptaki elemanların muhabbeti cidden çok güzeldi. dalga geçmiyor tavsiyeler veriyorlardı üstüne. LLL daki adamlar ilk önce cebindeki parayı sorup ondan sonra gitar işine bakıyorlardı çok gülmüştüm ya :D

Geri