Charvel / Jackson Başlığı

izzzyy demiş ki:
tempest demiş ki:
soru rr24m trde kaç paradır, ahalıysa amerikadan 1000 dolara alınıp mı gelinir?

Türkiye fiyatı avrupa fiyatıyla aynıdır yani 1200 euro civarı fırsat varsa herşeyde olduğu gibi Amerikadan almak en mantuklısı.Yalnız Amerikada liste fiyatı 1250 dolar ama en kötü ihtimalle 1100 dolara falan bulunur.

wat la amerikaya geldim şimdi amerikadayım, musicians friends de 1099dolar, ebay da üzerinde new yazan 800 e buldum ama sanırım sıfır gibi demek istemişler, case vermiyolar yanında case 138 dolar yani gitar 1250 dolar, çokk kararsız kaldım, galiba amerikadan alıcam :)

yardım eden herkese teşekkürler önerileriniz varsa (amerikada şurası var internetten alırsın sıfır daha ucuz gibi yada daha farklı) severek dinerim saygılar

birde aklıma takılan bir başka soru:
bazı sitelerde RR24M PRO diye satılan gitarlar var, jackson un kendi sitesine baktığımda RR24M sadece MG serisinde var PRO yazan gitarlar PRO değilmi yada benim farkına varamadığım detaylar mı var?

RR24 zaten pro serisi bir gitardır kimisi bunu belirtiyor rr24 pro şeklinde kimisi direk rr24 diyor.Türkiye fiyatıda avrupa fiyatına çok yakın olacaktır ama Amerika'dan alma fırsatın varsa ki var hiç kaçırma ama ben olsam sıfır rr24 yerine 2. el rr1 almaya çalışırdım.22 perde istemiyorum diyorsan limited rr24 ler var bikaç kez denk geldi bindingleri beyaz onu bir araştır derim sanırm maple klavye istemenin sebebi binding.

izzzyy demiş ki:
RR24 zaten pro serisi bir gitardır kimisi bunu belirtiyor rr24 pro şeklinde kimisi direk rr24 diyor.Türkiye fiyatıda avrupa fiyatına çok yakın olacaktır ama Amerika'dan alma fırsatın varsa ki var hiç kaçırma ama ben olsam sıfır rr24 yerine 2. el rr1 almaya çalışırdım.22 perde istemiyorum diyorsan limited rr24 ler var bikaç kez denk geldi bindingleri beyaz onu bir araştır derim sanırm maple klavye istemenin sebebi binding.

evet binding :) ikinci elde iade konusu ve güvenememe var şu an bende :D sıfır aliyim kafam rahat olsun dedim zaten bana rr24 ömür boyu yeter daha iyisini alsamda farketmem diye düşünüyorum, ikinci el alırsamda sanırım yine RR24M alırım :D çok sevdim, gitarı ben tasarlasam aynısı olurdu diye düşünüyorum

Bu da benim Charvel/Jackson'ım. 8) :LOL:

dscn0666j.jpg

stormrider1987 demiş ki:
arkadaşlar benim jackson ps4 ün mi teli saddle ı nanay oldu o parçayı nereden bulabilirim bileniniz varmı
Türkiye'de bulman inanılmaz zor, 2 ay önce benimde Saddle ile ilgili problemim oldu, Türkiye de hiç bir yerde bulamadım, Ebay dan sipariş edebildim ordan geldi, ordan başka bi yer görünmüyor şu an temin edebilceğin, tabi bir kaç sadece Gitar parçası zaten sitelerde yok değil, ama en iyi yol EBAY .

bende dk2'im için floyd aldım.
genelde markasız ve lisanslı yazanların hepsi uyuyor.
floydrose'u tutan öndeki iki vida arası mesafeyi ölç.
Alacağın köprüyle karşılaştır.

stormrider1987 demiş ki:
peki bu gitara uyumlu floyd lar nelerdir yani licenced under floyd-rose diyen bütün köprüler jt500 ün muadilimidir?
jt580 ve jt580LP farklıdır buna cok dikkat et, dk2'lerin normalde mesela köprüsü, JT580LP dir,PS4 ü tam hatırlayamadım köprüsünü ama muhtemelen oda LP diye hatırlıyorum, ama assault un dedigi gibi lisanssız yazanların genelde hepsi uyuyor.

suya batırıp yeşile dönme süresini söyleyeceksin, ona göre bi tablodan bakacaksın.

musluk suyu kullanma yanlış çıkıyo :)

(yazıyo gövdenin içinde sap cebinde)

Geri