Terminatör 1-2-3-4

Ve beklenen film sonunda gösterime giriyor

Alien Vs Predator
Freddy Vs Jason dan sonra şimdide

Tatarr Ramazan Terminator e Karşı (EKmek Bıçağı, Makinelerin Sonu) :D

23188.jpg

Çocukluğumun filmidir, o kafayla öle bir bağlandımki filme ve bir daha da kopamadım.İlk filmin senesini baz alırsak 1984 , o zamana kadar yapılmış en iyi ve etkileyici kıyamet günü senaryosu.I'LL BE BACK repliğini efsaneleştiren filmdir . Ben 2. sini seviyorum en çok, filmin en başından en sonuna kadar...Bay Cıva yani t 1000 süperdir, Robert Patrick' in oyunculuğu başarılıdır....3. sü o kadar da güzel değildi , yani sen 12 sene bekle sonra karşına böle bişi çıksın. neyse durun ben bi daha seyrediyim 2.sini bari :D HASTA LA VİSTA BABY :tap:

Hadi benden duymuş olun, prodüktörler 4. film için James Cameron'a teklif götüreceklermiş, bizim Arnold Şvarze ne gezer'in :) valilik süresinin dolup sinemaya dönmesini bekliyorlarmış.

Bana sorarsan ne James Cameron artık bu işlere dönüp bakar, ne de "sonradan" Amerikan vatanseveri Arnie amca koltukta 5 buçuk saat makyaj yaptırır. Parasız kalırlarsa başka tabi :)

Terminatör 4

7875.0.@resize,220,157,c.jpg

California Valisi olan ünlü aktör Arnold Schwarzenegger ile özdeşleşen ''Terminatör'' serisinin dördüncüsünün çekimlerine gelecek yılın ilk aylarında başlanabileceği açıklandı.
Empire dergisinin internet sitesinde yer alan habere göre, filmin yapımcısı Andy Vajna, filmin mekanı olarak Avustralya'yı
düşündüklerini söyledi.Senaryosu hazır olan film için yönetmen arayışında olduklarını
belirten Vajna, California Valisi Schwarzenegger'in da bu filmde yer
almasını istediklerini, ancak sanatçının henüz kararını vermediğini kaydetti. Schwarzenegger'in karar vermesi halinde onun için çok ilginç bir rol ayarlayabileceklerini ifade eden yapımcı, ''Yeter ki o kararını versin. Onun için çok iyi bir rol buluruz'' dedi.

"sarah connor chronicles"ı takip eden varmı?pek sevilmiyor sanırım ama beni baya sardı.ilk bölümler biraz vasat olsada hikaye ilerledikçe sardırıyo baya :)

4.ncu filmde John Connor'u Christian Bale oynayacak. 2009"un mayis yada haziran ayinda cikcakmis. Film 2018'de geciomus.

Ya yil 2008 oldu hala insanlarla robotlar arasinda savas cikmadi. Nasil is bu ya? :D

4. filmin yönetmeni korkutuyor beni. McG denen eleman. Bir tek Charlie's Angels'tan biliyoruz. James Cameron yarattığı, efsane ettiği hikayenin bu en önemli parçasını, yani büyük savaşı nasıl başkalarına bırakıyor anlamıyorum.

Sarah Connor Cronicles te güzel bir dizi. Başlangıçta ben de çok önyargıyla izledim ama güzel hakkaten. Elbette ki özellikle o 2. filmin havasını yakalamak mümkün değil ama ana hikayeye sadık kalınarak bir tv dizisi için oldukça sürükleyici bir seyirde. Bir de ikinci sezon da t-1001 rolünde Shirley Manson var daha noolsun 8)

ben aslında james cameron'un olmadığı hiçbir terminator projesine sıcak bakamıyorum ama diziyi önyargılardan kurtulup seyredince çok çekti beni.

salvation içinse,bence kıyamet günü öncesini falan bırakıp gelecekteki savaşı çekseler çok daha iyi olur.

son olarak terminator 2'nin kesilmemiş versiyonunu izleyenler varmı?filmin sonunda öyle bir sahne varki o sahne kesilmemiş olsa şu an ne 3.film ne 4.film nede dizi olurdu sanırım.herşeyi mutlu mesut bağlamışlar.sarah connor yaşlanmış parkta oturmakta.bir anda torunu koşuyo kendisine doğru,sonra john connor'ı görüyoruz büyümüş halini herkes pek bir mutlu :) cameron'a göre hikaye çoktan bitmiş aslında o filmde :)

seventh demiş ki:
ben aslında james cameron'un olmadığı hiçbir terminator projesine sıcak bakamıyorum ama diziyi önyargılardan kurtulup seyredince çok çekti beni.

salvation içinse,bence kıyamet günü öncesini falan bırakıp gelecekteki savaşı çekseler çok daha iyi olur.

son olarak terminator 2'nin kesilmemiş versiyonunu izleyenler varmı?filmin sonunda öyle bir sahne varki o sahne kesilmemiş olsa şu an ne 3.film ne 4.film nede dizi olurdu sanırım.herşeyi mutlu mesut bağlamışlar.sarah connor yaşlanmış parkta oturmakta.bir anda torunu koşuyo kendisine doğru,sonra john connor'ı görüyoruz büyümüş halini herkes pek bir mutlu :) cameron'a göre hikaye çoktan bitmiş aslında o filmde :)

üçüncü pek bi zorlamaydı zaten...

Geri