kurşun asker

Sevgili arkadaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Aysun'u (Ametal) ne yazık ki uzaklara gönderdik. Pek fazla cümle kuramıyorum bu olay üzerine. Sadece ona bir özür borcum olduğunu biliyorum. Umarım kabul eder.

gitar konusunda oldukça kötü birisi olarak Aysun için bir şey yapmaya çalıştım. Elimden geldiğince...huzur içinde yat sevimli kız...Kısa zamanda çok şey paylaştık. Benimle çok özel şeylerini paylaştın bana güvendin. Keşke erken gitmeseydin.

YEniden

Anlaşılmaz küçük bir kız
Yorulmuş korkmaktan
su gibiydin
Ulaşılmaz yerlerdesin
Nerdesin sen nerdesin?

bugün yağmur yağmasın
tut elimi güneş açsın
Bugün yağmur yağmasın
Tut elimi güneş açsın
YENİDEN YENİDEN
dedin ki;

Yağmur, yağmur yağıyor yüzüme
Üşüdüm, yalnızım
Yalnızım, yağmur...

bugün yağmur yağmasın
tut elimi güneş açsın
Bugün yağmur yağmasın
Tut elimi güneş açsın
YENİDEN YENİDEN yeniden yeniden

Agirliklari atip...

Az once Mahir'e soyledigim gibi gozkapaklarimizin uzerindeki agirliklari atip hayata gulecek ve guldurmeye devam edecegiz. Nasil ki cevremize emanet yasiyorsak, cevremiz de bize emanet yasiyor! Birbirimize dikkat edecegiz...

Re: Agirliklari atip...

ekincaglar demiş ki:
Az once Mahir'e soyledigim gibi gozkapaklarimizin uzerindeki agirliklari atip hayata gulecek ve guldurmeye devam edecegiz. Nasil ki cevremize emanet yasiyorsak, cevremiz de bize emanet yasiyor! Birbirimize dikkat edecegiz...

Evet Çağlar söylediklerinde çok haklısın hepimiz sıkıntılar yaşıyoruz yakınlarımızı kaybediyoruz ama herşey zaman istiyor hayat bir şekilde devam ediyor.

yukarıda linkini verdiğim, Aysun için yaptığım çalışmayı tekrar kaydettim bu sefer kanal kayıt yaptım sesler daha net ve daha iyi. Yukarıdaki linki sildim. Buradan dinleyebilirsiniz.

http://mp3.ekincaglar.com/emn-yeniden.mp3

Yardımından dolayı Mbk ve Çağlar'a teşekkürler link için.

Merhabalar!
Kurşun Asker'in davulcusuyum. Artık forumlara bende katılacağım. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Şu ana kadar gruba en çok destek olmuş kişilerden birisi aysun'du kendisini hiç tanıyamadım. yakınlarına baş sağlığı diliyorum

Seni aramızda gördüğümüze sevindim renkor, geç kaldın ama umarım bundan sonra sık sık buralarda olursun...

usotdnya0482tu.jpg

Arkadaşlar Rock in Download uzun bir aradan sonra demolu gruplar için daha öncede yapmış olduğu Winamp Skin lerine devam ediyor... Bu aradan sonraki ilk grubumuz Kurşun Asker ve yapmanız gereken şey çok kolay...
aşağıda yükleyeceğiniz Winamp Skin çalışmasının resmi var, beğendiyseniz üzerine tıklayarak zipli olan dosyayı indirin. Zipi açın ve klasörde yer alan wsz dosyasını winamp dosyanızda yer alan skins klasörüne kopyalayın. Winamp programınız açıkken sağ tıklayarak skin başlığından seçiminizi yapın. İşte bu kadar kolay... www.rockindownload.turkrock.com sitesini ziyaret ederek daha önce hazırlanan onlarça skin e ulaşabilirsiniz.

Mbk çok şekersin!!! Eline sağlık :) Nerden gelir aklına böyle şeyler :D Hoşuma gitti. Sağol.
Arada Echoes elemanları da kaynamış fotograflara :LOL: ama olsun hepimiz kardeşiz. :) Yeri gelmişken ECHOES ile bu Pazar günü Ankara hipodrom'dayız (Akm). 17:00 sonrası çalacağız saat kesin değil. Klasik rock sevenleri bekleriz.

www.fantasturk.com adlı sitede İsmail Önden'in bizimle yaptığı yeni bir röportajımız var. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Okumak isterseniz buyrun :)

http://www.fantasturk.com/viewstory.php?sid=97&PHPSESSID=f95bc5d01de741ced5a9386e3fcd3218

Selamlar kurşun asker.Kayıtlarınızın bazılarını dinleyebildim,hepsi gerçekten çok güzel elinize ağzınıza sağlık.Bu arada kaybettiğiniz arkadaşınız için de çok üzgünüm.Hepinize bol şans dilerim yolunuz açık ola..serkan

Geri