CattaQully (Rock)-Ankara

Ankara'lı, 2004 yılında kurulan bir grup Catta Qully..Birçok bar performansı ve üni. şenliklerinde sahne almıştır..Catta Qully tayfası ise:

Vokal: Gizem

Gitar : Ozan

Gitar : Ümit

Bas : Tolga

Davul: Serter..

Bu forumun hakları Catta Qully'e aittir. Dolayısıyla Catta Qully dostları için açılmıştır. Yapılacak tüm eleştirilerin yapıcı olması gerekmektedir. Özel mesaj gödermek isteyenler [email protected]'dan bize ulaşabilirler. Ayrıca thecattaqully.garaj.org web sitemiz yakında hizmete açılacaktır..

Re: Catta Qully

rock_u_ever demiş ki:
Bu forumun hakları Catta Qully'e aittir. Dolayısıyla Catta Qully dostları için açılmıştır. Yapılacak tüm eleştirilerin yapıcı olması gerekmektedir.

değişik bir giriş olmuş... başarılar dilerim... umarım tekrar ve bu sefer problemsiz ve anlaşmazlık olmadan aynı sahneyi paylaşırız....

Nolursa olsun Voltron grubu olarak size başarılar diliyoruz, tartışmaları uzatmak niyetinde değilim hiç, yok siz istiyorsanız özel mesajla ya da konuşarak yapılır bu iş, başlıklarımızı kirletmeye gerek yok...
umarım bundan sonra sizden çok müzik adına yaptıklarınız ve yapacaklarınız konuşur...

No Comment

Ferman padişahındır;
Haftaya pazar Biziz Rock Bardayız. Saat ve kimlerin olacağı henüz belli değil. İlerki günlerde kesinlik kazanıp, açıklanacaktır.
Herkesi bekliyoruz...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada Catta Qully forumlar?na müzikle alakas? olan dostlar?m?z?n mesajlar?n? bekleriz, aç?l?? mesaj?nda da belirtti?imiz gibi...
Bu arada voltron tayfa ya:Sizinle ayn? i?i yapmaktan ve ayn? dünyada bulunmaktan esef duyarken,ayn? sahneyi payla?may? kesinlikle dü?ünmüyoruz..Bu tart??maya bir daha kat?lm?ycaz,virtuose arkada??m sadece yanl?? yolda oldu?unuzu size anlatmak istemi?..O yüzden mesaj yazm?? zaman?nda..Umar?z kendinizi geli?tirirsiniz..Ba?ar?lar..

ben geldim:)
yaw tats?z günler geçiriyoruz...baz? arkada?lar? uyard?m tamamen müzik dünyas?n?n iyili?i için..ama konuyu nerelere çektiler...ALLAH ?slah etsin diyorum..ne de olsa baba paras?yla Washburn N1 çal?yorum 200 dolarl?k:)esp zaten 50 milyon ehehhehe...
neyse alete de?il çalana bakmak laz?m:)
neyse gençler takl?n foruma..bu arada ozan yazm?? konser var gelin...
hade bakam...

iki kez izledim sizi, ikisinde de teknik aksaklıklarla baya bir boğuştunuz (ank.üni.de nev'in soundchecki, replik'te zil muhabbeti) :) ama üstesinden gelip eğlendirmeyi başarmıştınız bakalım bu hafta yoğunsunuz gibi ama onlar da güzel geçecek umarım

not: sonunda kalıcı bir isme de sahip olmuşsunuz :) hadi bakalım başarılar

gerci dinlediğim söylenemez ama kesin iyiler ben öyle duydum ve keske orda olup da dinleyebilseydim diye baya iç gecirdim orda olamadıgıma üzüldüm.
umarım yolları daha da acılır binlerce kişilik konserlerde duyururlar kendilerini

Ufak tefek aksiliklere rağmen Dummy'de güzel bi program geçirdik. Seslerde her zaman olduğu gibi-başlangıçta- biraz sorun yaşadık ancak sonra halloldu. Fakat sonlara doğru basın sesi kesildi ve son 2,3parça neredeyse bassız çaldık. Monitörlerde problem vardı.Repertuarı da eksik çaldık. Ümit'in la teli kopunca haliyle parça çıkarmak zorunda kaldık. Her zaman olduğu gibi bizi yanlız bırakmayan dostlarımız, en iyi performansımızın bu gece olduğunu söylediler.
Bu akşam Dummy'e gelen bütün dostlara öncelikle bizi yalnız bırakmadıkları için ve iyi dilekleri için çok çok teşekkürler. İyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Umarım bundan sonrası daha da iyi olur.
Pazar günü herkesi Biziz'e bekliyoruz.

cok guzel, cok samimi bi gece gecirdik dummy'de. biz dinlerken acayip eglendik, siz de sahnede halinizden pek sikayetci gorunmuyodunuz! :)

teker teker cok iyiydi herkes,, ellerinize, agzina ;) saglik. ama bu geceki performansinizi oncekilerden ayiran, bana sorarsaniz, artik daha iyi tanimaya baslamaniz birbirinizi. tecrube kazanmis oldugunuz ilk sarkidan itibaren farkediliyor. bu geceki, en basarili buldugum sahneniz oldu,, kutluyorum tekrar.

davulun yerini bi turlu begenmeyip orda burda cesitli arayislara girmek suretiyle serter'i delirtmesi, tolga'nin bas gitarinin ozerkligini ilan ederek ne zaman ses cikarip ne zaman cikarmayacagina kendi karar vermesi, nasi koptuguna hala akil sir erdiremedigimiz ümit'in la teli (abi kopar mı kolum kadar tel yaa!) yesil sahalarda gormeyi istemedigimiz olaylardandi. sohreti yurt sinirlarini asan Catta Quilly'ye (illa grup mu yurt disinda olacak canim,, gayet uluslararasi bi konserdi bu geceki de :D) bu gibi ufak aksilikler nazar boncugu olsun.

bu gecenin darisi pazar Biziz'in basina..

her zaman oldugu gibi bas sistemi kafasina gore takildi ama o noktaya kadar iyiydi bence de. o kadar yorgun olmamiza ragmen dummy eglenceliydi. sicilya asilli arkadaslara da godfather iyi gitti dogrusu :)
umarim gelecek performanslarimiz daha basarili ve sorunsuz olur...

Yarın Biziz programı şöyle:
Kapı açılış:17:00
Giriş:(Yanlış hatırlamıyorsam) 5YTL
Catta Qully'nin sahneye çıkışı ise 8:30, 9:00 civarı olacak.(Herhangi bir sarkma durumu olmazsa) Herkesi bekliyoruz...

Ey Ahali;
Buyrun size Biziz Programı:
Kapı Açılış: 17:00
Giriş: 5YTL (Bira: 3YTL)
Catta Qully yani bizim dışımızda sahne alacak grup Bira Göbeği. Bizim sahneye çıkışımız ise 19:30, 20:00 suları olacak. İştiraklerinizi ehemmiyetle bekliyoruz...

selam arkadaşlar.. nihayet grubun vokalisti olarak bi şeyler karalıyorum :!: ..yarın biziz'e bekliyoruz, repertuarda da bi kaç değişiklik var..dummy performansını referans alırsak sıkı bi konser olacaga benzer..ben şahsen gelin derim ;) hadi eyvallah...

Bir program daha geride kaldı. Biziz'de keyifli bir gece geçirdik. Biz çalarken sahnede iyi eğlendik. Birkaç ses problemi dışında-monitör,amfi arasında süre gelen çılgın ilişki- her şey çok güzeldi. Yine boş tribünlere oynadık. Gönül isterdi ki biraz daha kalabalık olsun. Napalım artık bir dahaki sefere. Sahneye çıkıp, sahneden indiğimiz ana kadar-inişimiz bizim ve yönetimin dışında gelişen bir durumda oldu, bu yüzden Shoul I Stay or Should I Go, Wall, gelen yoğun istek üzerine Unintended ve One More Cup Of Coffee'yi çalamadık- her şey çok güzeldi. Erken bitirişimiz tamamen bizim dışımızda gelişti.
Her zamanki gibi bizi orda da yanlız bırakmayan dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Umarım herkes keyifli ve eğlenceli bir akşam geçirmiştir. Bundan sonrası içinse grup olarak oldukça "ümit"liyiz. İyi yolda olduğumuzu hala düşünüyorum. Bundan sonrası çok daha farklı ve güzel olacak. Çok yakında görüşmek üzere... Tekrar herkese sonsuz teşekkürler...
(Not: Türkçem biraz bozuk olmuş olabilir, yorgunlukla bu kadar oldu. Affınıza sığınıyorum.)

Geri