CattaQully (Rock)-Ankara

ne şebosu ya bi de gidip ona paramı veriyosunuz maç dersen tekrarını izleyin nolcak ;) gayet iyi performanslar bekliyorum çocuklar sizden hadi bakalım şimdi den kolay gelsin umarım istediğiniz gibi geçer :dans

İyisiyle kötüsüyle bir performans daha geride kaldı. Yeni enstürmanlarla ilk sahnemizdi. Seste yine sorun vardı. Bazı şarkıları nerdeyse ezbere çaldık. Ancak buna rağmen bugüne kadarki en iyi sahnemiz olduğunu belirtti dostlarımız. Yeni enstürmanlarla eskiye göre daha güzel daha iyi verim aldık. Ses farkı hissedildi. İyi yolda ilerlediğimizi düşünüyorum. Umarım her şey çok daha iyi olacak. Bu akşam en kalabalık kitleye çaldık. Tam dolu olmasa da, yine belli bir topluluk vardı.
Her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmayan dostlara sonsuz teşekkürler. Sağolun, varolun. Umarım eğlendirebilmişizdir ve keyif almışsınızdır.
Salı Replik'teyiz. Herkesi bekliyoruz. Bugünden daha da iyi olcağını umut ediyoruz. Salı görüşmek üzere...

Bir program daha geride kaldı. Yolcu'ya nazaran daha hatta baya bi boştu. Dostlara özel konser gibi bir şey oldu. Çok çok iyi olmamakla birlikte fena olmayan bir performanstı. Ümit'in jakı bağımsızlığını ilan edip bizi yalnız bırakınca teknik bazı aksaklıklar oldu. Ancak yine de iyiydi.
Dostlara her zamanki gibi sonsuz teşekkürler, bizleri yine yalnız bırakmadılar. Madalya ve plaketler yolda.
Yeni performanslarda görüşmek dileği ile... Çok yakında...

ümitin kendini gitarını ve diğer edevatları okutturmasıyla hiç bir problemleri kalmayacak :),her ne kadar yerine talip olsamda gizemin sesi karşısında yerlere kadar eğiliyorum.en kısa zamanda yeniden sahnede görmek dileğiyle başarılar

Yoh leeee........ O kadar dert etme...... Bu grupla herkes söyler.........Ama geçen yolcuya gelemedim,hatta replic e de gelmedim o yüzden yorum yapmıyim.BELKİ DE BİZİMKİLER ÇOŞMUŞTUR AMA YAZILARDAN ANLADIÐIM KADARIYLA HALA BİR TAKIM SORUNLAR VAR......AMA EMİNİM ONLARDA SON BULCAK..............HA Bİ DE ABİ BİRANIN DAHA UCUZ OLDUÐU BİR YERDE ÇIKSANIZ OLMAZ MI? :beer

Evet ucuz bira olan bir yerde çıkın ki headbang yaparken daha çabuk kusalım. :kustum

kim tutar sizi

tutku abi bu,, adami 40 derece atesle gecenin bi saati sahneye cikartan, su toplayip patlamis parmaklarla bas calmaya kastirtan, kim bilir nelerden vazgecip beser milyon beser milyon artirip alete edevata dokturten..

bi jaka acayip sinir olup sahneden indirten, sonra selam icin bile geri cikartmayan.. eksiksiz her programdan once,sonra, hatta program sirasinda (ben biliyorum kizin o onbes dakika aralarda nasil telefon konusmalarina katlanmak zorunda kaldigini) evle papaz olup fellik fellik gece kalacak yer arattiran.. tutku iste, baska kelime bilmiyorum ben bunun icin.

cok iyiye gidiyo isler.. vallahi bak! :) ses sahnesi neredeyse mukemmeldi replik'te. gule gule kullanin yeni oyuncaklari.. bariz fark yaratiyorlar..

aksilikler, beklenmedik durumlar olur her yerde, her zaman. moralinizi bozmasina izin vermeyin kucuk-buyuk engellerin. bi sekilde hepsinin ustesinden gelirsiniz..

ilk performansta tekrar gorusmek uzere sevgili catta qully.. hastasinizim :D

Eniştem benim.. :D Eyw çok sağol sözlerin için..Gittiği yere kadar kovalıyacağız ve eminim ki bunca emeğe, dostluğa yakışacak şeyler çıkacaktır ortaya... Üstat sahnede hayata veda etmek isterken bizim ki ukalalık olur belki ama herşeye rağmen orda olmak, sahneden dostlara bakmak kadar güzel birşey yok..Daha güzel şeyler için daima..Eyw..

Merhaba dostlar. Son mesajımı çok yakında diye bitirmiştim. Catta Qully bu pazardan itibaren(9 Ekim Pazar) her pazar Biziz Rock Bar'da. 21.00 civarında sahnede olacağız. Herkesi bekliyoruz... Ve artık 6 kişiyiz. Bitter, hoş geldin...

ulan daha dün sokaklarda koşuşturuyoduk şimdi adamlar barlarda müzik yapıyo helal aga bu adamlara laf söyleyen olursa karşısında beni bulur ona göre...

sonunda olayları netleştirebildik yaw :D
gerçekten çok ilginç şeyler oluyo bu piyasada..nelerle uğraşmadık ki müzik için..eniştem ne güzel anlatmış valla ağzına sağlık!
3gün kala devamlı bar programını iptal edenler mi ararsınız,bizim için yaptığınız müziğin hiçbir önemi yok bu iş sadece ticari diyenler mi ararsınız,gitar çalarken zıplamayan steve vai bile işimize yaramaz diyenler mi arasınız...
neyse arkadaşlar,sonunda kendimize uygun bişiyler ayarlamaya çalıştık..
artık her pazar saat 21de biziz barda sahne alıyoruz..
program gününün yada saatinin değişmesi durumlarında yine burdan duyuracağız..

Dostların bizim yanımızda olduğunu biliyoruz..
bu arada bitter!
hoşgeldin :)

şanssızlıklar bizi bi türlü bırakmıyo...
bu geceki bar programımıza saatler kala gizemin söyleyemeyecek durumda olduğunu öğrendik..
programı da iptal edemeyeceğimize göre kardeş grubumuz hair in vokalinden yardım istedik saolsun alper de bizi kırmayıp kabul etti bu akşam güsel bişeyler olucağını umuyoruz :tap: gelin ve görün..

selamlar..hasta yatagımdan bilgisayar önüne geçebilme takatini buldugum bu dakikalarda biziz'de canım dostlarım bi' yandan bana küfürler ederken :LOL: bi' yandan da eminim yine cok sağlam gececek bir performansın -biraz telaşlı- ön hazırlıklarını yapıyorlar..cok ozür dilerim hepinizden teker teker ama gerçekten cok kötüyüm..değil şarkı söyleyecek ayakta duracak halim yok :( biliyorum gecenin sonunda buradan çok güzel yorumlar okuyor olacağım..alper'e de cok teşekkürler..
şimdiden elinize sağlık..

alper sahneye çıkana kadar hiç prova yapmadık, doğaçlama olacak laflarından dolayı biraz tedirgindim ama daha ilk dakikadan bütün o düşünceler uçtu, gitti. gerçekten çok güzel bir gece oldu..

not: tolga'ya da aralarda grup arkadaşlarına iletmek istediği duygu ve düşüncelerini mikrofona yakın konuşarak bizlerle de paylaştığı için teşekkür ediyoruz :LOL: şeffaflık budur

Dün akşama başlamadan önce hepimizin kafasında şöyle bir düşünce vardı: Bu geceyi çıkarırsak daha da her türlü ortamda her türlü olumsuz koşulda çalarız. Vokalsiz kalmak herhalde lastiği olmayan arabayı kullanmak gibi bir şey. Cumartesi yaşanan telefon trafiklerini hiç bir kriz masası yaşamamıştır.Sahneye çıkana kadar açıkçası herkeste bi tereddüt vardı. Çünkü en ufak bir prova olmadan Alper'le ilk defa böyle bir olaya girdik. Ancak Alper'in bu işte tecrübesinin fazla olması bizim için de iyi oldu. Tek tük şarkı giriş çıkışlarında aksamalar da olsa dün akşam bence gayet iyi geçti. Umarım Biziz'i dolduranlar bizim kadar eğlenmiştir. Biz Alper'le çalarken gayet güzel eğlendik.
Bizleri orada yalnız bırakmayan tüm dostlara sonsuz teşekkürler. Artık yerimiz yurdumuz belli. Her pazar Biziz'deyiz. Yine bekleriz. Son olarak Alper çok çok saol, ağzına sağlık. Haftaya görüşmek üzere...

uzun zamandan sonra sizleri dinlemek süper oldu yeni düzenlemeler ve değişen elemanlar harika olmuş.. alperin de sesine sağlık sizi kırmadı ve iyiki geldi onu dinleme fırsatı bulduk hiç stüdyosuz herkes harika bi performans sergiledi bence bas,davul ve gitarlar çok güzel bi uyum yakaladı keşke hep böyle devam edebilseniz.. :( gizem gitmese tabi güsel olurdu ama gizemden sonra onun yerini ancak onun gibi biri doldurmalı.. :roll: eklenen yeni şarkılarla sizleri tekrar biziz de görmek dileğiylee.. çok eğlenceli bi geceydi hepinizi tebrik ediyorum.. :elsalla

Geri