CattaQully (Rock)-Ankara

Asil ben tum Catta Qully elemanlarina tesekkur ederim, gercekten cok eglenceli ve farkli bir deneyim oldu benim icin de :LOL: ;) ... Umarim baska organizasyonlarda ayni sayneyi tekrar paylasiriz 8) ... Bu arada Gizem cok gecmis olsun :( , bir an once duzelirsin umarim. :roll: Sevgiler :D Alper

walla güzel bi gece olacağını umut ediyoruz..
gizem iyileşti bizler de iyi sayılırız azcık hasta olsak da :D
bugece herkesi bizize bekliyoruz..
zaten ankarada yapcak ne var ki dimi ;)
gelin siz gelin en iyisi :p

walla dün geceden sonra ancak kendime gelebildiğim için şimdi yazabiliyorum :) dün yine güzel bi performans oldu barda bizden ve sadık arkadaşlarımızdan başka kimse olmasa da biz eğlendik :LOL:
tabi kalabalık bi kitleye çalmak gibisi yok ama napalım inşallah bi gün o da olucak ;)
herşey iyi güzel gidiyodu gayet mutluyduk taa kii....
gizem herşeyi mahvedene kadar :( o nasıl bi still loving you söylemedir ya..abi grup çalmayı bırakıp resmen ağladı valla...ben gitarı zor tutuyodum nerdeyse,çalıyom ama gözler dolmuş ağlamaklı olmuşum filan :cry:
gerçekten ben bu kadar iyi bi still loving you hayatımda dinlemedim,o kadar içten söyledi ki gizem, resmen içim titredi diyebilirim..
ağzına yüreğine sağlık gizem ne diyim valla.. :taptim
ama bida öyle söyleme bak intihar filan edersem senden bilirim ona göre :LOL:

sağlıcakla...

Valla Ümit'e hak vermemek elde değil. Still loving you gerçekten ağlatacak düzeydeydi. Biz bu parçayı ilk repertuara koyarken ben Ümit'e "abi ben garanti ağlarım" demiştim. Ama artık ağlamak için bir sebebim kalmadı. Her şey çok güzel olacak...

is there really no chance to start back again, I'm still loving youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :LOL: abi sagolun varolun, soyledik iste , icinizi kiprastirasi gelmis sarkının dimek ki..gorenler de sanacak ki oyle ahim sahim soyluyorum, sayenizde haftaya izdiham olacak :) fakat bi' daha gelirler mi onu bilmiyorum iste :roll: bu arada size afiyetler olsun..benim de satasim geldi sizi (cok mu durustum ne :D ) kizmak yok tamam mi serterkek? hadi bakalim..
bu arada pazar bekliyoruz..hadi eyvallah :elsalla

walla bu akşam gelen olur ya umarım :D
bakın abi şeker gibi çocuklarız nie gelmesin kimse deil mi ;)

img34220ml.png

Valla ne yazsam ki şimdi buraya. Tolga'nın dediği gibi seyirci başına 1 müzisyen düşmemesi için çok uğraştık ama geçen haftadan pek bir farkı olmadı. Çok tezat bi durumdayız aslında. Müzik olarak her hafta ilerleme kaydediyoruz ama kitle olarak da geriliyoruz. Ben bu işten bir şey anlamadım. :bilmem Neyse ramazanı çıkaralım sonrası daha farklı olacak. Haftaya görüşmek üzere... :elsalla

:D hahhah yine super bir kitleye caldik :!:
ama bu sefer mesajlar vardi: mesela umit yengeye "people are strange"i armagan etti (gecen hafta serter'in " can't take my eyes"i armagan etmesini hatirlatti bizlere :) :eek: 8O :? )
bu arada enisteye, niye enistelik yapmiyosun, diye sorduk: ondan da bi mesaj aldik ama anlayamadim ;) ;)
kisaca izleyicisiz ama mesajlarla dolu bir programdi :?: :?: :?:

:zipla merhaba arkadaşlar uzun zamandan sonra bişeyler yazmak güzel olur diye düşündüm.. ayrıca " people are strange " bana armağan ettiği için ümite çok çok teşekkür ediyorum.. gizemcim senin de sesine sağlık en yakın zamanda seni dinlemek istiyorum çok özledim çünkü :dans keşke her hafta dinleyebilsem sizi ama malesef :cry: umarım her şey istediğiniz gibi olur :bilmem :roll: !!vokal!! :roll: :bilmem grupla ilgili hiç bir sorununuz kalmaz :( iyi çalışmalar :elsalla :zipla

Herkese merhaba;
Geçen hafta programa çıkamadık bayram münasebetiyle. Bir hafta aradan sonra bu pazar yine Biziz'de sahnedeyiz. Ramazan'da bitti. Ee hadi gelin artık. Hem bu hafta bir de süpriz var. :?: Bekliyoruz tamam mı? :)

bu gece sizi yalnız bıraktığım için tekrardan özür diliyorum..eminim çok iyi geçecek :)...vokal sorunumuza gelince aslında öle bir sorun yok gizem söylüo bende arkasında onu dinliorum söylermiş gibi yapıorum valla şahane :))..vokal sorunumuz yok ama gizemin yerini doldurabilecek bir vokal bulma sorunumuz var ne yazıkki... gelişmeler gösterioki çok kısa bir zamanda yeni bir arkadaş aramıza katılacak ve iki vokalle grubumuz yoluna devam edecek yani yengenin bahsettiği sorunumuz kalmayacak :) bu arada yengeyede selamlar özletmesin kendini :)
bu akşam için tekrardan iyi şanslar görüşmek üzre...

bu yenge kim ?? :? ...saygısızca yorumlar yapıyor.grupla ilgili tek konuşma hakkı yengeye mi ait?vokal sorunu nedir?siz yeni bir vokal seçmişsiniz anladığım kadarıyla ;seçtiğinize göre vokaliniz iyi demek ...yani seçilen bir kişi kötü olduğu için seçilmemiştir sanırım...birtek yenge beğenmemiş anladığım kadarıyla ve tüm cattaqully için attığı bütün msglarda vokale laf atıp durmuş ve grubun elemanları olarak hiçbiriniz kendi seçtiğiniz vokali savunmamışsınız :!: .ya yenge çok cadı :dan ya da siz de grup anlayışı diye birşey yok. bilemiyorum... :roll: ben tarafsız bir insan olarak yengenin kendinde bu kadar çok hak görmesine çok şaşırdım artı grubun bir elemanı bile değil ki nasil yorum yapar böyle saygısızca...ha son birşey sayın yenge sence de hem grubun diğer elemanlarına hem de yeni seçilen vokale biraz saygılı davranman gerekmiyormu :bilmem ?..eğer bir kaydınız varsa dinlemek isterim. merak ettim.bu seçilen ama yengenin bir türlü beğenemediği vokali. :) acaba ses kaydını buraya bi şekilde ulaştırabilirmisiniz bana...
teşekkürler... :elsalla

Eğer bir grubunuz varsa, hiçbirşey o grubun daha iyi olmasından önemli değildir. Tüm CattaQully üyeleri de bunu düşünerek birşeyler yapmaya çalışmaktadır. Elbette ki bu gruba dahil olanlar da grubun iyiliği için gruba kabul edilmişlerdir, bu konuda herkesin herkese güveni tamdır. Ancak CattaQully grubunun her pazar Biziz'de sahne alması,ve bugün itibariyle her cumartesileri için Dummy'den teklif alması gruba bir zaman sorunu getirmektedir. Üstelik şu anda grup sıkışan dersler yüzünden de ilerleme kaydedememektedir. Kimse mükemmel değildir, bunu bilerek her grup elemanı üzerindeki yükü hafifletmeye çalışıyoruz. En büyük yük de mikrofon başında görünmektedir, tek amaç ve gayemiz bu yükü indirmektir belirttiğim nedenlerden. Yengenin bahsettiği sorun da bu bana göre. Ben ortada bundan başka bir sorun göremiyorum. Bu grup şahsi çekişmelerin yaşandığı bir grup değildir ve hiçbir zaman da olmayacaktır. Ayrıca bu forum, forumun ilk mesajında söylediğim gibi CattaQully dostları için açılmıştır, bu grubu da en iyi onlar bilirler. Grubun tek gayesi müzik yapmaktır. Grubun hiçbir üyesinin kendini ispat etmek gibi bir amacı da yoktur. Bu forumda daha güzel şeylerin konuşulması, geri kalanının hemen alttaki özel mesaj yoluyla halledilmesi ve herkese sevgi ve saygı dolu günler dileğiyle..Eyw...

ben de zaten güzel şeylerin yazılması için bu düşüncemi yazdım.çünkü vokal sorunu diye sürekli yazı yazmak vokallerin ve grubun moralini bozar.en başta da vokallerin.biraz daha saygılı ve özenli yazmaya çağırdım yenge hanımı zaten.ben kesinlikle olaya tarafsız gözle bakıyorum.ve tarafsız gözle gördüğüm kadarıyla moral bozulacak yazılar yazılmış.
bu arada en kısa zamanda sizi dinlemeye geleceğim.merak etttim :)) bakalım sorun varmıymış yokmuymuş ;)

:zipla ooopss :( bi yanlış anlaşılma oldu sanıyorum bihtercim yanlış anladın beni ben de gizem den bahsediyorum. gizem gruptan ayrıldı bildiğim kadarıyla.. senin de back vokal olduğunu biliyorum ayrıca geçen gizem hastalandığında vokal olarak daha hazır olmadığını sen söylemiştin :!: o yüzden diyorum ben.. bu aralar yoğun programlar var bildiğim kadarıyla yetişmek zor olabilir belki de :roll: yanlış anlama beni tekrar söylüyorum :!: merak etme geliyorum hafta sonu ben de özledimm :LOL: ama diğer arkadaşın da her kimse artık :!: bana laf atarak ne yapmak istediğini de anlamış değilim :evil: ben kimsem kimim onu hiç ilgilendirmez :seytan ayrıca ben nasıl davrandığımı çok iyi biliyorum müzik geçmişimde de bazılarına göre çok daha fazla artılarım varki konuşuyorum.. moral bozulcak bişey de yok ortada sen kafanı yorma... neyse ya umarım grubunuz için en güseli olur amaç en iyiye ulaşmak değil mi :?: iyi çalışmalar hepinize.. :zipla

Geri