CattaQully (Rock)-Ankara

selamlar arkadaşlar!
az önce ozanımdan aldığım haberle grubumuzun VAR OLAN :!: solist sorunumuzun çözüldüğünü öğrendim :D GİZEM BİZİMLE DEVAM EDİYOR!!!
ya bundan büyük mutluluk bilmiyorum ben dünyada!onu çok seviyoruz ve gerçekten içimize sinen bi vokal kendisi herşeyiyle..
Emin olun grubumuz artık bundan sonra çok daha emin adımlarla çok daha iyi yerlere gidecek.....

şimdi gelelim yukardaki meseleye...kim ne derse desin başından beri grubun içinde olan biri olarak gizemin haklı nedenlerinden dolayı gruptan bi süre sonra ayrılma kararının getirdiği bi lead vokal sorunumuzun olduğu ortadaydı az önce aldığım habere kadar...
birsürü kişiyle studyoya girdik ki sahneye gerçekten yakışan,rock vokali olabilcek ve gerçekten biz çok iyi bi vokale alıştığımız için,gizemcim :) ,onun yerine gelebilecek birini bulabilelim...
ama bizi tanıyan herkesin de bildiği gibi bu kişiyi bulamadık..ama malesef programlar devam etmekteydi ve biz elimizdekilerin en iyisini seçmeye çalıştık..tabir i caizse: KÖTÜNÜN İYİSİNİ seçmeye çalıştık...
Yenge,ki kendisi benim kız arkadaşım olur ;) grup arkdaşlarım da takdir edeceklerdir ki en başından beri bizim iyiliğimiz için yorumlar yapmakta ve biz onun söylediklerinde hiçbir zaman kötü bi niyet aramdık ki gerçekten de öyledir! bu vokal olayında da aynen öyle...
eğer gerçekten lead olarak çıkabilecek bi vokalimiz olsaydı vokal sorunumuz olmazdı ama malesef öyle biri o zamanlar grupta mevcut değildi :( bunu sanırım herkes de onaylayacaktır çünkü gizemin çıkamadığı
konserlermizde arkadaşlarımızdan rica ettik de söylediler (bu arada Alper e tekrar çok teşekkürler) :alkıs
Alper gibi birisi kadromuzda mevcut olmuş olsaydı bizim de vokal sorunumuz olmazdı.Çünkü barda profesyonel anlamda şarkı söylemek her yiğidin harcı değildir :!:

sonuç olarak kim olduğunu bilmediğim ama tahmin ettiğim yengeye sataşan arkadaş gerçekten terbiyesizce şeyler yazmış yukarıya..eğer gerçekten erdemli bi arkadaşımızsa özür dilemesi ve yukarıda yazdıklarını silmesi gerekir..yok eğer hala anlam veremediğim bi şekilde saldırmaya devam etmek istiyorsa onu da bu forumda yapmasın lütfen...
onunla olan her sorununu benimle halletsin..bana özel mesaj atarsa sevirinim..

valla bu can sıkıcı yazıyı bu foruma yazmak istemezdim ama mecbur kaldım..yine de özür diliyorum herkesten..
sanırım sorun burada sona erdi (eğer ermediyse de forumda değil özel mesajlarda konuşulacak ne konuşulacaksa..)

Az sonra kesinleşecek ama sanırım artık cumartesileri saat 20de dummy barda sahne alıyoruz...
pazarları da saat 22 30da bizizdeyiz..

sağlıcakla...

Hep tad kaçırıcı şeyler konuşulacak değil ya, alın benden mükemmel bir haber....

CattaQully gelecek haftadan itibaren her hafta Cumartesi
günleri 20.00-23.00 arası Dummy Barda (Club 24)
sahne alacak

Ayrıca Pazar günleri de Biziz Rock Bar'dayız, her zaman olduğu gibi..

Tüm Dostları Bekleriz,İyi kalın,Eyw!!

Valla herkes konuştu sırayla, sanırsam, galiba bana pek bir söz kalmadı. Ümit, Ozan yazmış işte. Yeni program ve eskisinin devamı. Pazar Biziz'deyiz her zaman olduğu gibi. 19 Kasım'dan itibarende her cumartesi Dummy'deyiz. Bekleriz... :D

iyi günler ,yapılan yargısız infazlar ve üzerime atılan asılsız suçlamalardan sonra catta qullyden ayrıldığımı söylemek istiyorum... tüm grup üyelerine hayatlarında başarılar...

bihter'in kararı üzerine yorum yapmıyorum. guruba ve kendisine inanmadığını düşünüyorum, öyle olsaydı alakasız bir insanın dediklerine ve onun devamında gelişenlere bu kadar aldırış etmezdi.
üzerine atılan asılsız suçlamalar ve yapılan yarggısız infazları da merak ediyorum doğrusu..
bu arada saol güzem, bizi çook bahtiyar ettin:)

susim dedim ama ben gevezeyimdir :oops: artık ben de bişiler yazim dedim :))
özel msgdan halledin diyorsunuz ama hala olayı uzatıyosun...sen de keşke özel msgdan cevap verseydin :))
ben de açıklamak istiyorum sanatçıma yapılan asılsız suçlamalar ve bıdıdbıdıdan ötürü grubun managerleğini bırakıyorum :cigara ehehehhe
neyse efenim ciddileşim :D bu sayfa harbi kötü oldu.talihsiz bir olay ..delinin biri kuyya taş attı bikaç akıllı da hemen tüm taşlarını ortaya döktü :)...herkes kendini ortaya çıkardı böylece...kimin gerçekten ne düşündüğünü öğrenmiş olduk ...turpgibi kimse ona teşekkür bile borçluyus bence :))
saygılar sevimli çift sizi :dans
bu arada gizemin tamamen devam etmesi gerçekten süper olmuş :zipla
valla çok sevindim ben de :D
herkese başarılar ...:)) saygılar sevgiler efenim

arkadaşlar artık konu kapanmıştır..
eğer daha fazla bu konuda konuşmak isteyen varsa lütfen öm atsın...
herkese açık forumda daha da sert ve kırıcı konuşmak istemiyorum..
grubumuz her zaman olduğu gibi emin adımlarla yoluna devam edecektir
tam kadro karşınızda olacağız..
bırakalım şu tatsız meseleyi de mutlu şeyler konuşalım dimi ;)

ya keşke biri şu forumlarda istek filan yapsa ne güzel olur dimi :roll:
dese şunu çalsanız güzel olur filan eheheh
neyse yakında bunlar da olur heralde
artık dinleyeici başına 2 müzisyenin düşmediği programlarda görüşmek dileğiyle 8)

8O 8O 8O :eek:
ne yaptınız ?? 8O
cattaqully üyelerinden özür diliyorum, bu kadar olay yaratacağımı düşünmemiştim :?
ne söylenebilir ki üzüldüm :(
umarım bundan sonra grubunuz da sorun çıkmaz... :cry:

selamlar !!!
alpercim sağolasın ne demek ben gerçekleri yazdım hakkında :LOL:
umarım HAIR de davulcu sorununu halleder de beraber konserlere çıkarız en kısa zamanda.ankaranın tozunu attırırız valla :metal

bu gece yine her zaman olduğu gibi bizizdeyiz.yine değişik bir program olacak :) vardiyalı solist sistemiyle söylicez ehehhe
yanlız biraz erken çıkıcaz sanırım bu akşam,21 30 gibi başlarız..
eğlenmek,ağlamak hayata dair herşeyi yaşamak isteyenlere duyurulur :beer

görüşmek üzere...

Maalesef dün yine kimse yoktu, biz de oybirliğiyle çalmama kararı aldık. Zaten sınavlar, ödevler vs. yoğunuz çok, değmez dedik.
Bu makus talihimiz kırılacak inşallah. Yarın Biziz'le konuşup haftaya salıdan itibaren salıları çalma işini ayarlayacağız.
Cumartesi Dummy(club 24)'e bekleriz herkesi...

achiless demiş ki:
bihter'in kararı üzerine yorum yapmıyorum. guruba ve kendisine inanmadığını düşünüyorum, öyle olsaydı alakasız bir insanın dediklerine ve onun devamında gelişenlere bu kadar aldırış etmezdi.
üzerine atılan asılsız suçlamalar ve yapılan yarggısız infazları da merak ediyorum doğrusu..
bu arada saol güzem, bizi çook bahtiyar ettin:)

herseyden once bu msji, sadece bi dinleyici ve son bikac sayfayi dikkatlice okumus bi insan olarak attigimin bilinmesini istiyorum, netekim bahsi gecen grup ya da sahislara bi yakinligim ya da garezim yok.

biseyler ortaya sacildigi icin acik secik, olup biten olaylari algilamak icin kahin ya da uzman olmaya gerek yok, acikcasi yorum da yapmak istemiorum muzisyenlik ya da gercekten muzik yapmak istenilmesi hakkinda ne kadar samimi ya da durust olundugu konusunda ama gorundugu kadariyla siz henuz -bihter'in de bi grup elamani oldugunu varsayarak konusuyorum- grup olma bilincine erisememissiniz. hafiften bi "ne sis yansin ne kebap" durumu soz konusu sanki, cunku bizim oralarda bi grup elemanina ithamda bulunuldugunda ya da saygisizlik yapildiginda, hele ki bunu yapan grup disinda bi sahissa, grup elemani savunulur, grup savunulur. alalim elimize kilic kalkani kesip bicelim olayi degil bahsettigim sey, grup bi butundur ve bu butun korunur, korunmalidir. kaldi ki gitarist arkadasin "sevgili"sini karsisina alip konusmamis olmasi da enteresan bi durum, en azindan profesyonel dusunuosaniz. profesyonellikten kasit da albumler yapip buyuk meblalar kazanmak degil, el ayak tuttukca, saglik musade ettikce muzik yapmak, muzikle ugrasmaktir.

kaldi ki gruba alinmis ve ilerki bi tarihte vokalin yerini almasi dusunulen insana, sectikten sonra kalkip da kotunun iyisi demek, ustelik de bunu buyuk harflerle goze sokarcasina beyan etmek yeteri kadar fikir verio o lafi eden sahsin muzige bakisi anlaminda, ne kadar buyuk bi saygisizlik olduguna deginmeye bile gerek yok.

sadece bi tavsiye olarak, grup icinde olup biten olaylara, grup elemanlarinin yakinlari dahi olsa, baska sahislarin karistirilmamasi onerisinde bulunucam, bu bi ukalalik olarak algilanmazsa da sevinirim, sadece deneyimle sabit bazi gerceklerden yola cikarak amator gruplarin yasamasi, surmesi, sayilarinin artmasi gerektiginin dusunen kendi capinda bi muzisyenin nacizane dusuncesidir bu.

muzik hayatinizda basarilar.

öncelikle teşekkür ederim forumumuzu okuyup yorumlarının bizimle paylaştığın için...
ama şu da bi gerçek ki olayların gerçekten içinde olmadığın için herşeyi tam anlamıyla göremiyosun..
birincisi ben sadece doğruları konuşan ve savunan bi adamımdır ve eğer yanlışı yapan bırak grup arkadaşımı sevgilimi,annem babam bile olsa eleştiririm ve doğruları söylerim..bu benim kişiliğimle alakalı,kimse kusura bakmasın ama yanlış bişiyin arkasında durduramazsınız beni..
ikicisi de bu durumda kesinlikle kız arkadaşımın hiçbir suçu yoktur,en ufak bi şekilde kimseye bi laf atmamıştır.solist sorunumuzun olduğunu bütün dünya biliyodu..olay tamamen bazılarının ortalığı karıştırmayı istemesinden dolayı patlak verdi..
eğer bu kişilerin hedefleri hiç tanımadığım biri olsa dahi ben yine sırf grup arkadaşım olduğu için yanlış olanı savunmazdım..
eğer bu bi suçsa ve kusursa özür diliyorum..
benim müzik hakkımdaki görüşlerine gelince saygı duyuyorum,ne de olsa gelip dinlemişsin ayağına sağlık yüreğine sağlık..
ben de sonuçta sizlerin olumlu yadA olumsuz eleştirileri doğrultusunda müzik adına elimden geleni yapmaya çalışıyorum...

cumartesi günü saat 20 de Dummy(Club 24)de görüşmek üzere...

Konuyla alakalı veya alakasız insanların bu konuyla ilgili görüş bildirmesi bitsin artık lütfen :!: :!: :!:
Olayı abartmaya gerek yok. Dışarıdan yazan arkadaşlar gördükleri kadarıyla yorum yapıyorlar, dedikleri kendi içinde tutarlı olsa da gerçekleri yansıtmıyor. Artık olayı lütfen kişiler boyutuna da
indirgemeyin :twisted: :twisted: :twisted:
Yaw saçmaladım biraz ama demek istediğim konuyu kapatalım arkadaşlar, isteyen istediğine özel mesaj atsın.
Club 24'te biraz doğaçlama yapıcaz, bekliyoruz :icelim

Bu yazıyı yazmayı hiç istemiyordum ama gelişen olayların bu kadar uzaması beni oldukça çok üzdü. Artık bu konunun kapanmasını herkesten rica ediyorum. Eğer kapanmazsa da tek amacı müzik yapmak olan CattaQully'nin bu forumlarda işi olmadığını belirterek, turkrock yöneticilerinden forumun kapanmasını isteyeceğim forumu açan kişi olarak. Bu konuyla ilgili tek cümle duymak istemiyorum artık, bu sadece gruba zarar verir başka hiçbirşey olmaz, buna da seyirci kalamam daha fazla..Görüşmek üzere;umarım (!) ,Eyw!!..

Vizyona yeni bir film girdi. Görmek istermisiniz? Filmin künyesini de vereyim tam olsun:

Film adı: Catta Qully Dummy'de
Saat: 20.00
Salon: Dummy(Club 24)
Film süresi: 20.00-23.00
Gösterim günleri: Her cumartesi

Kaçırmayın!! :D
Ayrıca ilk film halen devam ediyor Biziz'de her pazar.

Geri