celebrian luinwe

en son gordugum kadarıyla kadro kalabalıklasmıs arkadaslar
Klavye de : Zeynep (zeroplannizm) den
Soprano vocale de : Sebnem (the way) den
isimli 2 eleman eklemisler canavar olmus sahne durusları...
Ama uzucu bi haber daha aldım dogru mu bilmiyorum. Cekirdek kadrodan biri (baterist ya da bascı) yurtdısına gidiyomus okumak icin grubun dagılma ihtimalleri de varmıs yılbasından sonra...

ya bu adamlar vt de calan grup degilmi? cok burnu havada adamlar bunlar yaptıkları muzige bisey demiyorum ama 30-40 kisilik bi arkadas grupları var barda hep onlarla ilgileniyolar. iste surekli dovecekmis gibi bakıyolar yeni gelenlere biri sahneye laf attıgında kovmaktan beter ediyolar insanları. cok antipatik geldi bana grup elemanları biraz daha sakin olmaları gerekiyor sonucta oraya gelenler de onları dinlemeye geliyolar dayak yemeye degil...

aha da buldum celebrian ı ...bi antalyaya gittik.geldigimizde grup dagılmıs bar programı yapmıyo dediler...iyi gruptu full cover olmasına ragmen iyi gruptu.elemanlarının da burnu havada degildi ayrıca gayet seker insanlardı valla.hele bascıları yokmu hastasıydım adamın.(hastası olmasamda bayaa begenirdim.simdi nerde oldugunu bildirene para odulu verecem:) ] umarım memnunlardır suanda hayatlarından...birlesmelerini 4 gozle bekliyoruz...

inanmazsın ama ben de elvish name generator den aldıklarını dusunuyordum isimlerini. fakat bunlar 8 yıl once kuruldukları icin oyle degilmis.grubun ismi sanırım latinceden geliyor.ve ceylan yavrusu demek imis.bi de hikayesi varmıs bu ceylan yavrusunun karlar kralicesine donusuyormus sonradan.tam hatırlayamadım walla ama . ben de onların yalancısıyım :)

evet dimi.piyasadaki abidik gubidik isimlerin yanında gercekten de parlak bir grup ismi bulmuslar.cok kitap okuyodu heralde bunlar :)

Geri