Not Made in China

Arkadaşlar başlık açarken biraz daha açıklasanız kendinizi anlatsanız biraz. Kimsiniz , grup kimlerden oluşuyor . Bu güne kadar neler yapmış vs... Lütfen biraz daha anlatın kendinizi .

grup istanbullu bir grup...pankçı bunnar :twisted: eheh benim edindiğim demoda besteler yer alıyordu...iyi hos bi grup valla... grup elemanlarına gelince valla hepsinin adını bilmiorm :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul'da 2000 senesinde kuruldu. 2001de türkçe politik oldskul punk tadında bir demo kaydetti.. camiamızın hatırı sayılır eski yeni hc-punk gruplarıyla birçok konser ve organizasyonda yer aldı.. yurtiçi ve yurtdışı toplamalarda şarkılarına yer verildi.. ikinci demonun çok yakında piyasada olması düşünülüyor..

vokal :göksu
gitar : uğur
bas : cem
bateri : kıvanç

Arkadaşlar başlık açarken elinizden geldiği kadar derin ayrınıra istemiyoruz ama bir araştırma yapın. bu başlığını açtığınız grup içinde çok faydalı bir başlık olur...

neyse ben ilk demolarını o dönem yazdığım dergi için yorumlamıştım. buraya ekleyeyimde başlık gelişsin biraz...

NOT MADE IN CHINA - Çıkışta Vukuat Var…

20:33 / Demo CD / Punk / 2002 Self Yapım Tam bir Punk demosuyla karşı karşıyayız. Uzun süredir yazılmayı bekleyen demolardan biri ama ancak sıra ona geldi. Not Made In China sisteme karşı olan tüm duyarlılığını kusmuş adeta. Meclisten arka sokaklara uzanan bir konsepti var demonun. Ağır dili ve kirli gitar tonlarıyla kulakları rahatsız etmeye hazırlar. Nedense ben Punk çalışmalarının self olarak kalmalarından yanayım. Duruşlarına çok ters düşüyor bir şirketle anlaşıp müzik yapmak ve albüm çıkartmak. Underground kalmak direttikleri inançları için savaşmalarını zorlaştırıyor ama bandrolleşmeleri de ters düşüyor. Dokuz parçadan oluşan demo İstanbul’da Kod Müzik’te sınırlı sayıda kaldı sadece. Parçaların isimlerini yazmam yeterli olacaktır sanırım. Kimseye Ezilme, Extra Bıyıklar, Korkak Sosis, En İyisi Ölün Siz, Burjuva Merasimi, Hep Aynı Bok, Otomatik Ruhlar, IMF, Bıktım Artık… [email protected]

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet kardeş haklısın ama buraya biçok defa yazıldığı ve aynı çoklukta bilmediğim nedenlerden ötürü silindiği için başlığı aynı heycanla açmadım.. sadece bilenlere ilgilenenlere konser haberi vermek için açtım..
güzel yazın için teşekkür ederiz..

grubun mail adresi: [email protected] olarak değişmiştir..
herkesi festivale bekliyoruz..

vokal göksu....

grupça sonuna kadar desteklediğimiz bir gruptur.dinleriz severiz.
b.s.i. le olan akrabalıklarından dolayı kendimize yakın görürüz.
"viva la punka!" dedirtmeleri bile yeterli bir sebeptir sevilmeleriiçin.
bu ülkede bu işler kolay yürümüo.

NOT MADE IN CHINA en kıral punktır be!!! İstanbulun en delikanlılarıdır be ne A.Y.I.L.A.R. ne de Posteritleri onlara yaklaşabilir.Buarada herkes demoyu bulmaya calışsın çünkü EXTRA BIYKLAR Oi Oi Oi çok çok çok...OI
:tap:

faşo gençlik yine iş başında
herzamanki mekandaaa
köşe başında duruyorlar
dövecek birilerini arıyorlar
tespih çekip adam dövüyor
babadan böyle gördüm diyorlar
ülkem için ölürüm diyor
bunu hiç düşünmeden söylüyor
extra bıyıklar OİOİOİ
extra bıtıklar OİOİOİ...............................

en sevdiim şarkılardandır...

KONSER-KONSER-KONSER-KONSER

KONSER

I.B. SKATI (ska & reggea )
Not Made in China (speed'n'roll & punk)

--------------------17 Aralık Cumartesi 20:00 Abon Bar*--------------------
giriş : 5 milyon

*Beyoğlu, imam adnan sok. eski alman bira evinin üst katı)

kaçmazz.... 8)

Geri