nema(alternatif rock) - Ankara

dediğim gibi bi bütün olarak ele alacak olursak şarkı güzel ama davul tonları çok boğuk kaydedilmiş hi hat tonuda kötü. ben baterist değilim gitaristim ama kulağıma bunlar takıldı bide wokal çok gereksiz çıkışlar yaparak detone olmuş. sesini biraz daha şarkıya yedirirse daha iyi bütünlük sağlanır... benim düşüncem bunlar ama emeğinize saygım sonsuz dostum yolunuz açık olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tesekkur ederiz... tabiki kayıt maddi imkanlarımız dogrultusunda kaydedildigi icin cok kalıteli olmadı buna katılıyorum... zaten amacımız kayıdın kalıtesinden cok bestelerın kalıtesini olçmek kalıtelı beste uretebildiysek ne mutlu bize ilgin icin tekrar tesekkur ediyoruz...

ninex demiş ki:
Ankarada alternatif rock(crossover) yapan bir grubuz...

vuuu crossover, ne anlama geliyor, türkçesi var mı?
ellerim bomboş mu crossover?

ninex demiş ki:
tesekkur ederiz... tabiki kayıt maddi imkanlarımız dogrultusunda kaydedildigi icin cok kalıteli olmadı buna katılıyorum... zaten amacımız kayıdın kalıtesinden cok bestelerın kalıtesini olçmek kalıtelı beste uretebildiysek ne mutlu bize ilgin icin tekrar tesekkur ediyoruz...

Mars grubu olarak amatör gruplara destek vermek ilk vazifemiz.

:LOL:

marsbass demiş ki:
ninex demiş ki:
Ankarada alternatif rock(crossover) yapan bir grubuz...

vuuu crossover, ne anlama geliyor, türkçesi var mı?
ellerim bomboş mu crossover?

ninex demiş ki:

Mars grubu olarak amatör gruplara destek vermek ilk vazifemiz.

:LOL:

"crossover" bir sarkı icinde birden cok muzik tarzı kullanmak demektir.
ozellikle bestelerimizde bu tarzı benimsiyoruz. ellerim bombostada bu tarz var dikkatli dinlediysen veya fırsat bulup bir daha dinlersen eminim farkedersin

walla biz sizin şarkılarınızla büyüdük, onları kendimize baz aldık tek kelimeyle tek örnektinis sizler bizim için we hala da öylesiniz! 4 parçalık cdnizdeki coverlar da süperdi bu iki besteye ztn söylenjek laf yok..
sizi sewioruz nema, hep sewçes de kısacası...!

ozge90 demiş ki:
walla biz sizin şarkılarınızla büyüdük, onları kendimize baz aldık tek kelimeyle tek örnektinis sizler bizim için we hala da öylesiniz! 4 parçalık cdnizdeki coverlar da süperdi bu iki besteye ztn söylenjek laf yok..

Yaş ve müziklerini bilmesem tapacam nerdeyse.. Şak! ve Şak! ..

Saygılar...

ozge90 demiş ki:

tesekkur ediyoruz ;)
nema sevgiyle kucaklar!!!

p_Absolution_q demiş ki:
evet konserde bende vardım.. ama bence bu kadar piyasa olmamalısınız.. halk konseri gibiydi..
aha halk konseri ehueheue

herkes şu an öle yapıyor piyasa olmak için öle çalıyor aslında şu an bilmiyorum nema ne durumda repertuar nasıl ama yorum yapmayayım yane sadece halk konseri lafı hoşuma gitti alınmayın

başarılar....

Nema'ya ailecek tapıyoruz :) Crossover ayrıca alternatif müzik literatüründe pek kullanılan bir tür değildir onu da belirteyim istedim :) Daha farklı türlere bakınız bunun için. Hatta SouliTarY'e bakabilirsin :p
Türkçe müzikten alterno müziğe dönüş...Piyasa bu güzide insanları bağrına basacaktır bu haliyle de...CrossingOver the Minds...

...Sevgisizlikler&Saygısızlıklar...

cyberknight demiş ki:
Nema'ya ailecek tapıyoruz :) Crossover ayrıca alternatif müzik literatüründe pek kullanılan bir tür değildir onu da belirteyim istedim :) Daha farklı türlere bakınız bunun için. Hatta SouliTarY'e bakabilirsin :p
Türkçe müzikten alterno müziğe dönüş...Piyasa bu güzide insanları bağrına basacaktır bu haliyle de...CrossingOver the Minds...

...Sevgisizlikler&Saygısızlıklar...
eheuehe

ozge90 demiş ki:

O 4 cover di mi??? Kanal deyince bakiyim dedim de insanın kanal kayıtta nasıl akord u bozulur?? Kötülemek amaçlı değil. Ancak 4 cover süperdi deyince eğer o 4 cover sa diye söylüyorum... Sanıyorum "Yerine Sevemem" di..

Geri