nema(alternatif rock) - Ankara

gerçekten çok iyiydiniz if'te.çok eğlendim gerçekten.yanlız vokaliniz aynı maroon5 ın vokale benziyo.keşke naftalini de çalabilseydiniz süre olsaydıda.

cok tskler yorumlarınız icin..

maroon5 in vokaline benziyor? walla 20 yıllık abimdir hic o gozle bakmadım :p du sımdı bakayım bı :) :)

naftalin wardı playlist te fakat organizasyonda olan bi karısıklık sonucu calamadık (zaman)..
Bi dahaki sefere inş :p

ehehe yanlız benim arkadaşımda maroon 5 ın solistine benzetti de bende pek bi alaka kuramadım :roll:
if de bende vardım,kendi parçalarınız çok güzeldi..coverlar da öyle..yolunuz açık olsun sizde ışık gördüm :twisted:
yanlız organizasyonda sorun çıktığı doru..çok az parça çaldınız..yinede güzeldi ;)

bunu ben de ilk olarak kızarkadaşım dediğinde farketmiştim ama kara veremedim benziyor mu benzemiyor mu:) evet zaman açısından biraz problem oldu ama kalabalığa şarkıları ulaştırmak kısa ya da uzun çok güzeldi:)

mopy82 çok teşekkürler yorumların için bi dahakine uzun uzun dinlemeye bekleriz:)

tebrikler beyler konser guzeldi. davul ve bas isi kurtardi.
ozellikle davul cok iyiydi. sahsen bi kac parcada sirf onu seyrettim. cok basarili.
iyi calismalar..

Well Behaved-gitar

K_r_m demiş ki:
tebrikler beyler konser guzeldi. davul ve bas isi kurtardi.
ozellikle davul cok iyiydi. sahsen bi kac parcada sirf onu seyrettim. cok basarili.
iyi calismalar..

Well Behaved-gitar
eywallah sizin konserin sonuna izleyemedik ama izlediklerimizde çok iyiydiniz umarım tekrar aynı sahneyi paylaşırız ellerinize emeklerinize sağlık!!!

**nema; Antalya Akdeniz Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş oldugu ve bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında 9.'su düzenlenecek olan Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenligi'nde sahne alacaktır..

nema**The_dawulcu
hayat bi cümbüştür..:)

the_dawulcu demiş ki:
**nema; Antalya Akdeniz Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş oldugu ve bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında 9.'su düzenlenecek olan Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenligi'nde sahne alacaktır..

nema**The_dawulcu
hayat bi cümbüştür..:)

haha :D orda olucaz merak etmeyin..bu arada ben sizi şenlik programında adınızı gördükten sonra tanıdım..daha once biliyodum ama dinlememistim...purevolume de dinledim falan neyse canlı canlı dinlicez işte :LOL:

kolay gelsinn görüşürüz... :roll: :p

arkadaşlar bestelerınızı dınledım ve ozellıkle savaşım şarkısında gırdıgınız atraksıyon şarkının 1.30 dakkasından 2:00 a kaar olan kısım baya hoş olmuş daha çok kurbanın soft versıyonunu andırdı ama genede hoş olmuş yanı baya kişinin kalkıştıgı ama hiç bi şeye benzemeyen atraksıyonlardan cok farklı olmuş başarılar:)

levooo demiş ki:
arkadaşlar bestelerınızı dınledım ve ozellıkle savaşım şarkısında gırdıgınız atraksıyon şarkının 1.30 dakkasından 2:00 a kaar olan kısım baya hoş olmuş daha çok kurbanın soft versıyonunu andırdı ama genede hoş olmuş yanı baya kişinin kalkıştıgı ama hiç bi şeye benzemeyen atraksıyonlardan cok farklı olmuş başarılar:)

övgülerin için çok teşekkür ediyoruz onore ettin bizi :oops: umarım uygun olursa bir konserimize de bekleriz tekrar teşekkürler :D

bu arada antalya'da konserden sonra son çare'ye bekliyoruz:)

:) arkadaslar slm uzun zamandır takip edemiyordum turkrocki... ewt antalyada son care usakta the exitin elemanlarıyla cosucaz... :) guzel bir hafta olucak bizim için... simdiden butun konserler boyunca bizle beraber olucak olan eren'e tesekkur etmek istiyorum...

Geri