nema(alternatif rock) - Ankara

simdi birakın fırtınayı tsunamiyi...
bu cumartesi IF Rock Bardayız işi olan olmayan her kezi bekliyoruz...
haftaya cumarteside buyuk bir olasılıkla IF'te olcaz insallah :)...
neyse simdiden gelecek herkeze cok tesekkurler...

slm arkadaşlar...çok iidiniz...bu arada ziller için çok teşekkür ederim...tekrar birlikte çalmak dileğiyle...

"zor" eywallah hocam sizle aynı sahneyi paylasmak zevktir;)
"puRpLeWİTcH" teşekkur ediyoruz. biz ilk kez izleme fırsatı bulduk sizi kabaktadıyla hic bi alakanız yok:p gayette eglendik. tekrar aynı sahnede olmak umidi ile...

Önümüzdeki Programlar Söle Oluyor:

27 Ocak Cuma Kanal B'de Canlı yayındayız...
29 Ocak Pazar Biziz Rock Bar'dayız...
4 Şubat Cumartesi İF Performans Hall'dayız...

arkadaşlar NEMA. Kılçık ve Sertsessiz ile bu pazar Biziz'de...Herkesi bekliyoruz!!!(Tabi bi de diğer gruplara başarılar eminim çok güzel konser olacak:)

the_dawulcu demiş ki:
lan burak sen saf bı adamsınn...bı de altına yazmıssın bır zamanlar fırtına estırırdım dıyee...

erman bi git ya ayrıca BENİ SEÇ BENİ SEÇ PPPP!!! :D

bu arada biziz lkonseri çok güzeldi bu soğukta bizi dinleyen herkese çok teşekkür ediyoruz!!!

bence şarkıları da grup üyeleri de mükemmel.. bütün konserlerine bayılarak gidiyorum... bayılmamak elde değil her üyesi teker teker yakışıklı her şerkının her sözünde her notasında duygularım gizli sanki... bence en büyük NEMA!

rockersultan demiş ki:
bence şarkıları da grup üyeleri de mükemmel.. bütün konserlerine bayılarak gidiyorum... bayılmamak elde değil her üyesi teker teker yakışıklı her şerkının her sözünde her notasında duygularım gizli sanki... bence en büyük NEMA!

cok tsk ederız.. :)

untitled16xh.jpg

arkadaşlar sizinle aynı sahneyi paylaşıcak olmaktan dolayı mutluyum inş.. herşey güzel olur hem sizin hem bizim hemde diğer arkadaşlar için.naftalinnnnn :)

arkadaşlar konserler çok güzeldi katılımda iyiydi gelen herkese çok teşekkür ediyoruz ayrıca çalan her grubun ellerine sağlık!!!(Deepfocus ellerinize sağlık sizinle ilk kez sahneyi paylaştık çok iyidiniz başarılar:)

Geri