nema(alternatif rock) - Ankara

Arkadaslar bu arada USAK ROCK FEST programı belli oldu....

29 eylül perşembe günü NEMA sahne alacak...

gelecek olan butun arkadaslara sımdıden iyi eglenceler ve tşkler...

ceWo demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
maskera88 demiş ki:
abiler abk olan ve kalıtelı bı gruba bass calmak ısteyen arkdaslar varmı.saglam bı grubz.valla baterıde ben 10 seneden beri,elektero cok saglamm 7 sene,classık de 12 ne dıyorsunz .msn adresımı verıyı[email protected]
arkadaşlar bu tür seyleri kurulu gruplarada dıılde serbest insanlara yapsanız bak bunlar kardes kardes müzik yapıyoolar hiç bozma bence öpücükler ........
MİDİ BOY NEMA:)

sana katılıyorum kurulu duzen konusunda da ya bu MIDI BOY NEMA ne oluyor alla askına???
bu soru cok gusel ama bunu sana derya açıklasın ...............yaparsın dimi deryacım:)
sevgiler MİDİBOY NEMA

saygıdeger spider :D bi düzeltme yapayım dedim o sabit nema olarak nitelendirilen kişi hakkında bi daha düşün istersen ( adam odtü lü :) ) yannış bi degerlendirme olmus....

ceWo demiş ki:
saygıdeger spider :D bi düzeltme yapayım dedim o sabit nema olarak nitelendirilen kişi hakkında bi daha düşün istersen ( adam odtü lü :) ) yannış bi degerlendirme olmus....
bay fenerli ödtülü adam olunca sabit olamaz mı _? ayrıca sen kıbrıstan buraya nie laf yetiştriyoosun :) bu arada cewocum yenge benim sınıftaymış oo artık senide bizim okula beklerız sevgiler cabuk bıtır su okulu :)

arkadaslar kucuk bir duzeltme yapmak istiyorum usakta 18,30da sahne alıcaz burak 15 dk. erken cıkardı bizi sahneye...

sercancım isim konusunu zeyneple konusucaksın isim atamalarıyla o ilgileniyor :D basımız ustunde yerin var...

konserlerimiz kesinlestikce burdan duyurucaz arkasalar bu aralar bir kac tane daha var ama daha kesinlesmedigi icin yazmadık...

NEMA Sevgiyle Kucaklar!!!.....

multi nema da ceWo olsun bari :p allam muhabbete geL... hacılar dier konserleride yazın ben burdan takip ediyorum bi ara gelecem yanınıza işler yoğun hadi eyw görüşürüz..

Geri