MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Mike demiş ki:
wild_child demiş ki:
anti-social demiş ki:
12 Mayıs Cumartesi odtü panayır sahnesinde

13.00 D'arch
14.00 True Blue
15.00 Since Yesterday
16.00 Rockout
17.00 Mindcrime

bekleriz izlemek isteyenleri.

ayrıca konya'daki metal festivalinin 27 Mayıs'a ertelenmesi nedeniyle sahne alamayacağız üzülerek.
işte bu...12 sinde sınavdan çıkıp sizi izlemeye geleceğim :D
işte bu :)
İşte bu 12'sinde MinDCrime dan cıkıp sınava gireceğim :D

odtu mt rock senlıgının ozurunu sanırım bahar senlıgınde dılıyor.... cumartesı gunlerı genelde sonuk gecer amma velakın bızım tayfa orada olur.. hadı bakalım beklıyoruz gencler....

Bahar senliklerinde cig kofte ve yemek stantimizla hizmetinizdeyiz efenim. Baska istekleri olan arkadaslarimizin bu isteklerinide karsilamakta cok istekliyiz, senlik boyunca aradiginiz herseyi bende bulabilirsiniz... Tabi ki ozel metalci indirimiynen hehehe... Sahnede basarilar.... Gorusuruz...

yürüü yürüüü ver gazı sonra git istanbula :D:D bizim de kalbimiz sizinle deniz umarım iyi gecer istanbul konseri....

bizde zaman yaklaştıkta hazırlıklarımızı tamamlamaya calısıyoruz... benim 2 günlük gibi bi süre hastalık durumum oldu sonra şehir dısına cıkmam gerekti fln.. biraz aksadı ama... yine tam GAZ :metalhead devam....

ÖLÜ 8O yine karşımda duruyor masum masum konser zamanını bekliyor :D hamallığa devam.... :D

aslan be ne taşırım ben o ayakları neyin... ( ver gazııı :D )

ehhee konser sonrası ilk entryi ben gireyim dedim. olm ne kadar teşekkür etsem azdır size. hem şenliği bu şekilde bitirdiğiniz için hem de beni sahneye çağırdığınız için...
sarhoş olmasam yazacaamı bilirdim ama neyse...

veri gut tenk yu

öpücüğümü isterim ben. süper konserdi, müthiş eğlendim. girişi over the wall la mı yaptınız? tam o şarkıya başlarken geldim de... besteler çok iyiydi. kapanış olarak son iki şarkı da çok güzeldi. tebrikler.

Geri