MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Geçen yaz beste konusunda büyük ilerlemeler kaydetmişti MindCrime, özellikle Rembetiko bahçesindeki çalışmalar çok verimliydi. :) Hele şu Yasin'in ÖSS'si geçsin de ondan sonra albümlük besteler gelmesi lazım. Yok öyle derbederlik, alkol...

tamam hadi ağlamayın...haziran sonunda bir beste daha kaydedicez.... :) belki de iki...ruh halimize bağlı... :)belki yanına bir de cover kaydederiz..o da ruh halimize bağlı...:)

Caner iyice Jeff Waters imajına bürünmüş, anladık bugün. Bunun dışında garip bir konserdi. Çok sıcak bir ortam yoktu işin aslı. Ses sistemi sorunu yüzünden karaokeye mi gitti acaba millet? :)

Mike demiş ki:
neden bilmiyorum ama hayatımda en sıkıldığım konserdi...hatta tek sıkıldığım bile olabilir....

Yüzünden okunuyordu onur :LOL: Olsun herkez sıkılmış belliki :D

Benim bile beynim çatlıyordu Betrayal bittikten sonra...

Olsun orda bide bişileri yakmışsınız.

Birkaç agresif şarkı sonunda orda MindCrime tadında bir Soulofblack klibi çekebilirdiniz :twisted:

Hepinize başarılar!!!! Kolay gelsin iyi çalışmalar! Besteleri bekliyoruz!

Jeff Waters'ın oğlu Caner Gazi, hoplaya zıplaya karşı köşelere gidip, geri döndüğünde bacaklarını 90 derecelik açılarla açarak dosta düşmana adeta "Löbrağm Ceymz'den daha atletiğim" mesajı vermiş.

Yine de dost acı söyler; akorları yanlış basıyorsun, arpejler kaçıyor, ben sana evde böyle mi kahve yapıyorum hani bunun köpüğü, yapın buraları temizleyin!..

Tam video bile seyrettirmiyorsunuz lan bana. Kayıt dinlemekten yana hepten kestim umudumu. İnsan sınavlardan önce moral verir bir iki şarkıyla ama nerdeeee.. :)

Kayıt dinlemekten yana umudunu kesme, dün grupça Kayar biraderlerin evinde amatör bir kayıt denemesi yaptılar. Yakın zamanda da adam gibi bir kayıt gelecek sanırım.
Senin sınavlarına geçmiş olsun hediyesi olarak çukulata yollayamıyoruz Ankara'dan, bari bu bebeler kayıt yollasın. :)

8 10 gundur giremiyodum nete.Büyük umutlarla geldim M.C kaydı dınlıcem dıe ama umutlarım suya düştü bitsin artık şu mix olayı. int e gircem die 1 mlyon yol parası verdım zaten bıdahakınde karsılıgını ıstıyoru7m ona göre=)

Geri